Program for DM Årgang Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 5
|
Stvne navn |
DM rgang Langbane |
|
Udskriftsdato |
29 juni 2019 |
|
|
Stvne by |
Nrresundby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:34 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Aalborg Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Lb 5, 100m Rygsvmning Damer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
199 |
1 |
Karoline Hellese |
2006 |
0678AQ |
SNDERBORG |
|
50m |
1:19.49 |
65 |
2 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
NSTVED |
|
50m |
1:18.65 |
86 |
3 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
50m |
1:17.06 |
371 |
4 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:16.58 |
188 |
5 |
Dikte Johanne Schrder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
50m |
1:16.64 |
89 |
6 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:17.27 |
85 |
7 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
50m |
1:19.45 |
136 |
8 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:19.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Anna Bach |
2006 |
0694AF |
HOLSTEBRO |
|
50m |
1:16.36 |
429 |
2 |
Ada Haslv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
GENTOFTE |
|
50m |
1:16.21 |
461 |
3 |
Emilie hlenschlger |
2006 |
0652AC |
ESBJERG |
|
50m |
1:15.90 |
294 |
4 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:15.83 |
538 |
5 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
TUNE |
|
50m |
1:15.89 |
109 |
6 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
50m |
1:16.12 |
316 |
7 |
Laura Hkonsson |
2006 |
0646AO |
IKAST |
|
50m |
1:16.28 |
419 |
8 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
50m |
1:16.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRD |
|
50m |
1:15.04 |
477 |
2 |
Lucia Ruiz Gadegaard |
2006 |
0638AC |
AGF |
|
50m |
1:14.39 |
17 |
3 |
Caroline Lrke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
50m |
1:12.39 |
252 |
4 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERD |
|
50m |
1:09.93 |
519 |
5 |
Clara Kapke |
2006 |
0614AB |
SNDERBORG |
|
50m |
1:11.64 |
362 |
6 |
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
0634AR |
HEI |
|
50m |
1:13.65 |
312 |
7 |
Beatrice Buhr Mller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
50m |
1:14.75 |
340 |
8 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:15.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
418 |
1 |
Jasmine Lkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
50m |
1:14.89 |
491 |
2 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSR |
|
50m |
1:13.84 |
433 |
3 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
50m |
1:11.75 |
345 |
4 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:08.72 |
305 |
5 |
Julie Brix stergaard |
2006 |
0616AE |
KGE |
|
50m |
1:10.75 |
108 |
6 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
50m |
1:13.58 |
92 |
7 |
Clara Hejndorff Bgsted |
2006 |
0626AO |
PINGVINEN |
|
50m |
1:14.54 |
506 |
8 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
50m |
1:15.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
604 |
1 |
Anna Dietrichsen |
2006 |
0694AB |
A6 SLANGE |
|
50m |
1:14.85 |
493 |
2 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
50m |
1:13.69 |
522 |
3 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
50m |
1:11.71 |
343 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:07.87 |
465 |
5 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
50m |
1:10.29 |
363 |
6 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERD |
|
50m |
1:13.54 |
430 |
7 |
Anna E.e. Balle |
2006 |
0628AL |
GENTOFTE |
|
50m |
1:14.50 |
504 |
8 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
50m |
1:15.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 juni 2019 |
Licens til Aalborg Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:34 |
|