Ohjelma Åkeshov Invitational
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 dec 2018 till den 9 dec 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Smilla Lönnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AQ0801 |
25m |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Filippa Berndtson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
1997 |
BD4297 |
25m |
27.71 |
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Therese Baltzarsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AE5201 |
25m |
27.86 |
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Agnes Fährlin |
Spårvägen Simförening |
1998 |
AR1498 |
25m |
27.98 |
|
|
|
|
|
5 |
147 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
25m |
28.01 |
EFT |
|
6 |
127 |
|
Sophie Dellmark |
Älvsjö AIK Simförening |
2001 |
AO8801 |
25m |
28.32 |
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
25m |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
146 |
|
Astrid Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2001 |
AD1201 |
25m |
28.38 |
EFT |
|
9 |
144 |
|
Ella Bolmstrand |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BR5804 |
25m |
28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Anna Viinapuu |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
28.58 |
|
|
|
2000 |
AH8400 |
|
11 |
39 |
|
Filippa Hammarén |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
28.67 |
|
|
|
2002 |
BY2602 |
|
12 |
13 |
|
Alva Hagström |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
28.72 |
|
|
|
2003 |
AU1203 |
|
13 |
76 |
|
Johanna Bagelius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
28.88 |
|
|
|
2004 |
BB4604 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Rebecca Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AB5203 |
25m |
29.35 |
|
|
|
|
|
15 |
69 |
|
Elvira Schei |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AZ4603 |
25m |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
48 |
|
Lovisa Malm |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BD4402 |
25m |
29.76 |
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Moa Zetterström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
AA9805 |
25m |
29.82 |
EFT |
|
18 |
12 |
|
Lovisa Edman |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU5203 |
25m |
29.85 |
|
|
|
|
|
19 |
117 |
|
Emma Montelius |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AY4805 |
25m |
29.88 |
|
|
|
|
|
20 |
44 |
|
Julia Augustsson |
Spårvägen Simförening |
2000 |
BC9200 |
50m |
30.38 |
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Sara Torstensson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AW3604 |
25m |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Emma Lundmark |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AT1803 |
25m |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
25m |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Ida Nygren |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2004 |
BL2404 |
25m |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Hilma Brunnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
BI0603 |
25m |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
25m |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
142 |
|
Klara Svenheim |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AT9205 |
25m |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
145 |
|
Amanda Bäck |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
BM9205 |
25m |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
5 |
|
Felicia Klintemar |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2005 |
BM6605 |
25m |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2004 |
BA5404 |
25m |
31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
132 |
|
Olivia Lyrberg |
Älvsjö AIK Simförening |
2005 |
BF8205 |
25m |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
112 |
|
Andrea Mitrovic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
BC7802 |
25m |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
136 |
|
Ella Engelgren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AM9804 |
50m |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
135 |
|
Sara Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AO0403 |
25m |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
131 |
|
Elin Björklund |
Älvsjö AIK Simförening |
2005 |
AS7205 |
25m |
32.64 |
|
|
|
|
|
36 |
113 |
|
Rebecka Ishaq |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AY8403 |
25m |
32.72 |
|
|
|
|
|
37 |
143 |
|
Alva Herlitz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
BF4805 |
25m |
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
130 |
|
Emma Söderberg |
Älvsjö AIK Simförening |
2005 |
AQ8405 |
25m |
33.56 |
|
|
|
|
|
39 |
124 |
|
Linn Lynch |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BP7805 |
25m |
33.91 |
|
|
|
|
|
40 |
75 |
|
Klara Högfeldt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AL0205 |
25m |
34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
122 |
|
Elina Darvish |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
36.43 |
|
|
|
2005 |
BM9405 |
|
|
|
|
|
|
|
2018-12-06 09:54:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|