Program for Øst Årgang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 7
|
Stvne navn |
st rgang |
|
Udskriftsdato |
29 marts 2019 |
|
|
Stvne by |
Ringssted |
|
Udskriftstidspunkt |
14:36 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Ringsted Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 marts 2019 |
|
|
|
|
Lb 7, 200m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 18:15 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
3 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
32 |
4 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERD |
|
25m |
|
31 |
5 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERD |
|
25m |
|
195 |
2 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
100 |
3 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBK |
|
25m |
|
257 |
4 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
3:34.38 |
238 |
5 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
|
24 |
6 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERD |
|
25m |
|
196 |
7 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
3:21.84 |
163 |
2 |
Ida-Marie Nrgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VRK |
|
25m |
3:17.23 |
9 |
3 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
SLANGERUP |
|
25m |
3:16.47 |
215 |
4 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
3:06.23 |
129 |
5 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:11.91 |
246 |
6 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
3:16.84 |
266 |
7 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
3:18.79 |
18 |
8 |
Asta Hjberg |
2005 |
0546AB |
BIRKERD |
|
25m |
3:26.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERD |
|
25m |
3:05.26 |
147 |
2 |
Anna R. Strbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
3:01.01 |
241 |
3 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
2:59.89 |
78 |
4 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:58.77 |
150 |
5 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
2:59.76 |
73 |
6 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HRSHOLM |
|
25m |
3:00.23 |
185 |
7 |
Frederikke Larsen |
2005 |
0524AS |
SLLERD |
|
25m |
3:01.40 |
217 |
8 |
Kaja Waag Kallese |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
25m |
3:05.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Ellen Marie Ulrich-Jrgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:57.86 |
3 |
2 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
JYLLINGE |
|
25m |
2:55.94 |
52 |
3 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
2:49.50 |
272 |
4 |
Emmely stman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGR |
|
25m |
2:48.04 |
69 |
5 |
Maya Krogh Brnnicke |
2005 |
0508AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:48.34 |
20 |
6 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERD |
|
25m |
2:53.45 |
197 |
7 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:56.93 |
231 |
8 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRD |
|
25m |
2:58.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HRSHOLM |
|
25m |
2:47.24 |
180 |
2 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
2:46.18 |
189 |
3 |
Mille Vester-Christensen |
2005 |
0556AL |
SLLERD |
|
25m |
2:42.24 |
6 |
4 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
JYLLINGE |
|
25m |
2:40.00 |
90 |
5 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:40.24 |
220 |
6 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
2:45.67 |
261 |
7 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
2:46.20 |
93 |
8 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:47.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
2:38.25 |
186 |
2 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SLLERD |
|
25m |
2:36.91 |
136 |
3 |
Nikoline Marie Lange |
2005 |
0594AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:32.93 |
70 |
4 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KGE |
|
25m |
2:27.39 |
50 |
5 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
2:30.78 |
92 |
6 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:35.67 |
146 |
7 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.63 |
274 |
8 |
Caroline Trjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGR |
|
25m |
2:40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 marts 2019 |
Licens til Ringsted Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
14:36 |
|