Startliste for Sigma Cup - Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Sigma Cup - Birkerød |
|
Udskriftsdato |
29 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
21:55 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
TRITON B |
|
50m |
38.28 |
63 |
3 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
37.69 |
272 |
4 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
37.83 |
294 |
5 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERØD |
|
25m |
39.12 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
50m |
34.39 |
173 |
2 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
33.59 |
148 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
31.27 |
32 |
4 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.95 |
280 |
5 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
33.81 |
1 |
6 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
37.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
34.10 |
288 |
2 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
33.03 |
114 |
3 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
30.30 |
26 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.93 |
279 |
5 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
33.74 |
163 |
6 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
50m |
35.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
33.97 |
41 |
2 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
32.36 |
23 |
3 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.28 |
112 |
4 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
25m |
31.86 |
89 |
5 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
33.71 |
73 |
6 |
Cornelia Vámosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
34.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 november 2018 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
21:55 |
|