2022-05-24   14:35:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för KM 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 9 dec, pass 1

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tvling  KM    Utskriftsdatum  09 december 2018   
  Tvlingsort  Uppsala    Utskriftstid  09:15   
  Arrangr  Upsala Simsllskap         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  09 december 2018         
 
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer  Frsk (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
82  Zifei Xu  2009  AM3809  UPSALA S    25m   
72  Elin Bohman  2009  AD9609  UPSALA S    25m  47.90 
81  Emma Tapper  2008  AW6608  UPSALA S    25m  48.48 
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
80  Louise Pallas  2006  BQ9606  UPSALA S    25m  44.66 
60  Nora Pitic  2008  AD5808  UPSALA S    25m  41.72 
68  Linnea Glantz  2007  AW3607  UPSALA S    25m  41.18 
69  Elise Hall  2008  AK5408  UPSALA S    25m  41.42 
79  Ingrid Malling Rsj  2008  AU0408  UPSALA S    25m  42.35 
75  Julia Allard  2008  AO2408  UPSALA S    25m  45.97 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
63  Maj Grimnell  2007  AQ7607  UPSALA S    25m  40.58 
76  Signe Grundemar  2006  BM8806  UPSALA S    25m  39.61 
46  Olivia Punga  2005  BA9405  UPSALA S    50m  37.00 
34  Edith Lindhagen  2004  BF3204  UPSALA S    25m  36.09 
52  Anni Uljas  2007  AG4807  UPSALA S    25m  36.70 
47  Alva Stadell  2006  AO7206  UPSALA S    25m  37.42 
78  Zuzanna Androsiuk  2005  CA8404  UPSALA S    25m  39.64 
66  Sara Hgdin  2007  AS1607  UPSALA S    25m  40.73 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
86  Carlotta Schirrmacher  1996    UPSALA S    25m  34.00 
15  Emma Alfredeen  2003  AS7803  UPSALA S    25m  31.84 
37  Malva Morell  2004  BG2604  UPSALA S    25m  30.60 
122  Joanna Lding  2002    UPSALA S    25m  29.42 
38  Clara Frykberg  2005  AV6405  UPSALA S    25m  29.92 
35  Alva Olsson  2002  BS5802  UPSALA S    25m  31.25 
11  Kajsa Franzn  2004  AC7204  UPSALA S    25m  31.93 
54  Ida Svensson  2006  AU7806  UPSALA S    25m  35.62 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
49  Nora Hgstrm  2007  AG1807  UPSALA S    25m  33.40 
48  Nike Sderstrm  2007  AG2607  UPSALA S    25m  31.70 
24  Joanna Sundqvist  2005  AH7605  UPSALA S    25m  30.46 
89  Anneli Larsson  1968  AA4868  UPSALA S    25m  29.03 
Salma Gabot  2001  AN1801  UPSALA S    25m  29.88 
19  Amanda Viksten  2004  AK8604  UPSALA S    25m  31.17 
29  Sofia Hgdin  2004  BA3404  UPSALA S    25m  31.90 
59  Alva Marhold  2007  AL5407  UPSALA S    25m  35.51 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
120  Klara Pettersson  2004  AU6204  UPSALA S    25m  32.80 
13  Malla Myrelid  2002  AQ0202  UPSALA S    25m  31.27 
Tova Franzn  2001  AK9601  UPSALA S    25m  30.44 
Lina Westerlund  1995  BD5295  UPSALA S    25m  28.45 
12  Matilda Lantz  2002  AP6802  UPSALA S    25m  29.60 
85  Sara Sjqvist  1992    UPSALA S    25m  30.88 
10  Matilda Bohman  2002  AP0802  UPSALA S    25m  31.89 
30  Ebba Lundqvist  2007  AA1807  UPSALA S    25m  35.49 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 december 2018 
Licensierad till: Upsala Simsllskap  Utskriftstid  09:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner