Startliste for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 30
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
20 januar 2019 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
12:03 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 januar 2019 |
|
|
|
|
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
Finaler (3) |
Vejledende starttid 10:36 |
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Noah Bred |
2003 |
0399AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:35.21 |
188 |
2 |
Mads Lind |
2002 |
0255AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:28.64 |
116 |
3 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
50m |
2:23.64 |
244 |
4 |
Carl Adelsten Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERØD |
|
50m |
2:27.43 |
181 |
5 |
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
0279AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:33.35 |
177 |
6 |
Oscar Cleemann |
2003 |
0349AH |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:40.00 |
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2001-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Magnus Løhr |
2001 |
0173AJ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
2:18.57 |
175 |
2 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
50m |
2:15.45 |
93 |
3 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:03.04 |
316 |
4 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
50m |
2:11.60 |
14 |
5 |
Felix Jedbratt |
2003 |
AJ7703 |
TEAM WEST |
|
50m |
2:17.86 |
128 |
6 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:19.55 |
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 1920-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
315 |
2 |
Jakob Werner |
2000 |
AN3100 |
KARLSKRONA |
|
50m |
2:28.17 |
156 |
3 |
Thomas Bech |
1998 |
9857AM |
FARUM |
|
50m |
2:14.01 |
231 |
4 |
Mads Rishøj |
1999 |
9943AN |
TRITON B |
|
50m |
2:16.53 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
20 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:03 |
|