Program för Karpsimmet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Karpsimmet 20181006 |
|
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
08:08 |
|
|
Arrangör |
Kappsimningsklubben Karpen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Fli 14åoä |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Nima Arends |
2004 |
CA9604 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
|
113 |
2 |
Doreen Walles |
2003 |
BZ4403 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
1:33.69 |
130 |
3 |
Bella Hallberg |
2003 |
BV8403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:21.39 |
157 |
4 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.85 |
136 |
5 |
Ida Rönnqvist |
2004 |
BO3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:37.81 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
1:20.04 |
8 |
2 |
Isabelle Blücher |
2003 |
BS3803 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:13.41 |
117 |
3 |
Frida Pekberg |
2004 |
AG0404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:10.97 |
126 |
4 |
Victoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.38 |
34 |
5 |
Ebba Johansson |
2004 |
AL9404 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:15.17 |
118 |
6 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:21.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.07 |
10 |
2 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:07.72 |
63 |
3 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.90 |
146 |
4 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TRELLEBOR |
|
25m |
1:07.11 |
128 |
5 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:08.05 |
21 |
6 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:10.21 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
08:08 |
|