Program for Glostrup Adventsstævne 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:20.75 | |
2 | 46 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:25.23 | |
3 | 226 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:28.50 | |
4 | 38 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:29.50 | |
5 | 244 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:30.57 | |
6 | 144 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:34.67 | |
7 | 34 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:36.01 | |
8 | 113 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:41.59 | |
9 | 286 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:42.69 | |
10 | 133 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 1:43.36 | |
11 | 267 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:45.46 | |
12 | 231 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:46.03 | |
13 | 291 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:46.22 | |
14 | 275 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:46.47 | |
15 | 24 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:47.40 | |
16 | 260 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:47.97 | |
17 | 27 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:48.09 | |
18 | 307 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:48.32 | |
19 | 221 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:49.90 | ||
20 | 127 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.00 | ||
21 | 146 | Dauberg Vilma Brix | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.00 | ||
22 | 216 | Nielsen Laura Barding | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.00 | ||
23 | 136 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:52.10 | ||
24 | 101 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:53.98 | |
25 | 201 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.00 | ||
26 | 158 | Sørensen Caroline Sofie | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
27 | 76 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:00.06 | |
28 | 170 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 2:01.32 | |
29 | 214 | Kort Sophia de | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.00 | ||
30 | 230 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 2:08.12 | |
31 | 195 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 50 m | 2:08.90 | |
32 | 219 | Rahelt Eva Hagen | 2010 | HOVEDSTAD | 1076AA | 25 m | 2:10.00 | |
33 | 269 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 2:18.97 | |
34 | 189 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 2:22.81 | |
35 | 207 | Fogtdal Esther Sejr | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
36 | 284 | Kongsfelt Nynne | 2007 | ORIENT | 25 m | 2:40.13 | ||
37 | 3 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | ||
38 | 6 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | ||
39 | 7 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | ||
40 | 14 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | ||
41 | 16 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | ||
42 | 294 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | |||
43 | 296 | Tønnsen Karla Bach | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 01 december 2018 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:12 |