Program for Regionsmesterskab Nordsjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 13
|
Stvne navn |
Regionalt rgangsmesterskab |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2018 |
|
|
Stvne by |
Frederiksvrk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Frederiksvrk Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
27 oktober 2018 |
|
|
|
|
Lb 13, 200m Medley Damer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 10:39 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
25m |
3:08.49 |
126 |
3 |
Anna E.e. Balle |
2006 |
0628AL |
GENTOFTE |
|
25m |
3:04.70 |
163 |
4 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:05.95 |
81 |
5 |
Freja Mathilde Kaas |
2006 |
0638AO |
HRSHOLM |
|
25m |
3:10.17 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
73 |
1 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
25m |
3:04.24 |
176 |
2 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
3:02.82 |
105 |
3 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGR |
|
25m |
3:01.57 |
166 |
4 |
Kaisa Falkenberg Lending |
2005 |
0504AM |
LYNGBY |
|
25m |
3:01.60 |
188 |
5 |
Maja Damkjr Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
3:04.01 |
51 |
6 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
25m |
3:04.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:01.00 |
177 |
2 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
0598AK |
VRLSE |
|
25m |
3:00.70 |
168 |
3 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
25m |
2:59.90 |
208 |
4 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
25m |
3:00.52 |
175 |
5 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
3:00.87 |
132 |
6 |
Nanja Frahm-Falkenberg |
2006 |
0682AL |
GENTOFTE |
|
25m |
3:01.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
227 |
1 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:58.54 |
200 |
2 |
Jasmine Lkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:56.78 |
151 |
3 |
Dikte Johanne Schrder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:55.16 |
209 |
4 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:56.58 |
17 |
5 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERD |
|
25m |
2:58.34 |
185 |
6 |
Martha Bdker Thomsen |
2005 |
0586AH |
VRLSE |
|
25m |
2:59.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
1 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VRK |
|
25m |
2:54.08 |
165 |
2 |
Kathrine E. Larsen |
2005 |
0584AM |
LYNGBY |
|
25m |
2:52.61 |
251 |
3 |
Julie Merl Larsen |
2005 |
0584AB |
JYLLINGE |
|
25m |
2:51.27 |
228 |
4 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:52.00 |
27 |
5 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERD |
|
25m |
2:53.48 |
54 |
6 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
2:54.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Kaja Waag Kallese |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
25m |
2:50.86 |
152 |
2 |
Anna R. Strbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.04 |
28 |
3 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:49.59 |
171 |
4 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:49.88 |
41 |
5 |
Frederikke Larsen |
2005 |
0524AS |
SLLERD |
|
25m |
2:50.32 |
183 |
6 |
Iben Ebdrup Norling |
2005 |
0546AU |
VRLSE |
|
25m |
2:51.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
SLANGERUP |
|
25m |
2:48.12 |
246 |
2 |
Ida-Marie Nrgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VRK |
|
25m |
2:47.63 |
69 |
3 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
2:47.51 |
21 |
4 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERD |
|
25m |
2:47.55 |
276 |
5 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBK |
|
25m |
2:48.03 |
11 |
6 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERD |
|
25m |
2:48.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Ellen Marie Ulrich-Jrgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:46.24 |
255 |
2 |
SIF Bramm |
2006 |
0624AE |
JYLLINGE |
|
25m |
2:45.38 |
230 |
3 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:43.21 |
20 |
4 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERD |
|
25m |
2:44.79 |
18 |
5 |
Andrea Lindberg Vede |
2006 |
0644AC |
ALLERD |
|
25m |
2:45.68 |
146 |
6 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
2:46.51 |
|
|
Heat 9 (10) (rg. 2006-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:43.25 |
229 |
2 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:37.63 |
6 |
3 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERD |
|
25m |
2:33.75 |
260 |
4 |
Ida Skov Kragh |
2006 |
0698AG |
SLANGERUP |
|
25m |
2:35.69 |
173 |
5 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:40.34 |
15 |
6 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERD |
|
25m |
2:44.09 |
|
|
Heat 10 (10) (rg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:41.71 |
256 |
2 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
JYLLINGE |
|
25m |
2:33.85 |
63 |
3 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
2:32.08 |
65 |
4 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
2:33.06 |
110 |
5 |
Emmely stman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGR |
|
25m |
2:38.81 |
216 |
6 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:43.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2018 |
Licens til Frederiksvrk Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|