Program för Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 10 november 2018 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Skåne norra
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m frisim pojkar 14
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
PEAB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
|
Ludwig Bengtsson |
2004 |
KLIPPAN |
2:40.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Adrian Spogardh |
2004 |
KARLSHAMN |
2:30.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
5 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
2:37.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m frisim pojkar 14 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Leo Gränse |
2004 |
HS |
2:26.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
616 |
3 |
|
Anthon Huasson |
2004 |
RINGSJÖ SK |
2:25.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
618 |
4 |
|
Vincent Hua |
2004 |
RINGSJÖ SK |
2:22.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
5 |
|
Leo Spogardh |
2004 |
KARLSHAMN |
2:23.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
559 |
6 |
|
Noa Rydén |
2004 |
ÄNGELHOLM |
2:26.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
7 |
|
Felix Jönsson |
2004 |
KSLS |
2:27.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m frisim pojkar 14 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
1 |
|
Gustaf Stokholm |
2004 |
ÄNGELHOLM |
2:15.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Kasper Nygren |
2004 |
HS |
2:12.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Hannes Wrenne |
2004 |
KARLSKRONA |
2:09.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
William Lundblad |
2004 |
HS |
2:00.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
5 |
|
Noah Malmgren |
2004 |
S 71 |
2:06.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Olle Olsson |
2004 |
HS |
2:11.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
7 |
|
Anton Witzell |
2004 |
SK LÖDDE |
2:14.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
8 |
|
Adam Juliusson |
2004 |
HS |
2:20.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-09 20:12:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|