2021-08-02   18:12:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m) 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

30.11. Pe aamu

5_S
Laji 5, 800m VU T13,14,15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
983  Hakkarainen Ada  2005  HSS  05A123  25 m  9:09.50  9:09.50   
290  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  9:17.55  9:17.55   
291  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  9:19.97  9:19.97   
295  Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  25 m  9:28.16  9:28.16   
1057  Lepphaara Vilma  2005  NumKis  05A009  25 m  9:37.79  9:37.79   
303  Suominen Ella  2005  SK  05A308  25 m  9:40.24  9:40.24   
1058  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  9:45.50  9:45.50   
1059  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  25 m  9:45.80  9:45.80   
1060  Korsoff Veera  2005  HSS  05A348  25 m  9:50.97  9:50.97   
10  1061  Laakso Fiona  2005  SK  05A262  25 m  9:53.58  9:53.58   
11  1062  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  25 m  9:53.83  9:53.83   
12  1063  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  9:59.78  9:59.78   
13  1064  Niemi Riina  2005  SCR  05A089  25 m  10:01.00  10:01.00   
14  1065  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  25 m  10:01.31  10:01.31   
15  300  Ryynnen Elina  2005  SiWa  05A067  25 m  10:01.64  10:01.64   
16  392  Kiili Minttu  2005  SK  05A306  25 m  10:03.47  10:03.47   
14 v 
1081  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  8:59.76  8:59.76   
1082  Mkil Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  9:13.08  9:13.08   
1083  Paatos Aino-Kaisa  2004  RaisU  04A144  25 m  9:16.70  9:16.70   
1084  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  9:23.76  9:23.76   
449  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  9:24.89  9:24.89   
1003  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  9:28.99  9:28.99   
1004  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  25 m  9:29.15  9:29.15   
1006  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  9:33.16  9:33.16   
1007  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  9:34.11  9:34.11   
10  1009  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  9:39.03  9:39.03   
11  1010  Mki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  9:39.11  9:39.11   
12  1011  Rantala Aino  2004  SK  04A204  25 m  9:39.68  9:39.68   
13  1012  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  9:45.17  9:45.17   
14  1085  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  9:45.32  9:45.32   
15  1086  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  9:52.30  9:52.30   
16  1088  Knskangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  9:56.12  9:56.12   
15 v 
575  Lahtinen Laura  2003  HSS  03A386  25 m  8:42.42  8:42.42   
1114  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  8:59.91  8:59.91   
1115  Sntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  9:06.06  9:06.06   
1181  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  9:30.33  9:30.33   
1182  Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  25 m  9:32.98  9:32.98   
1183  Nurmi Maija  2003  SK  03A461  25 m  9:34.89  9:34.89   
1184  Nygrd Martta  2003  OU  03A230  25 m  9:36.37  9:36.37   
589  Nurmi Kerttu  2003  SK  03A462  25 m  9:37.04  9:37.04   
1185  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  9:37.43  9:37.43   
10  1186  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  25 m  9:39.22  9:39.22   
11  583  Krjmies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  9:46.92  9:46.92   
12  1116  Tikka Vilma  2003  LrU  03A660  25 m  9:50.70  9:50.70   
13  499  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  9:57.09  9:57.09   
14  592  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  9:57.34  9:57.34   
15  1117  Hkk Henna  2003  OU  03A216  25 m  10:03.27  10:03.27   
16  1118  Bjrkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  10:04.80  10:04.80   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  28 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner