2021-08-02   18:28:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m) 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

30.11. Pe aamu

2_S
Laji 2, 200m SKU P13,14,15,16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
726  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  25 m  2:26.97  2:26.97   
1924  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  2:27.10  2:27.10   
727  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  2:30.16  2:30.16   
733  Whrn Leo  2005  Vanders  05A103  25 m  2:30.25  2:30.25   
736  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  25 m  2:31.52  2:31.52   
731  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  25 m  2:32.84  2:32.84   
737  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  2:33.53  2:33.53   
728  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  25 m  2:34.95  2:34.95   
739  Tynj Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  2:35.11  2:35.11   
10  757  Mattelmki Teo  2005  Cetus  05A743  25 m  2:35.39  2:35.39   
11  1500  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  25 m  2:37.50  2:37.50   
12  730  Hmlinen Tuomas  2005  KuUS  05A467  25 m  2:37.63  2:37.63   
13  732  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  25 m  2:39.33  2:39.33   
14  746  Laaksonen Luka  2005  SK  05A517  25 m  2:41.23  2:41.23   
15  1943  Venemies Arttu  2005  SWIM  05A599  25 m  2:41.56  2:41.56   
16  741  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  2:41.81  2:41.81   
14 v 
839  Lindholm Davin  2004  HSS  04B010  25 m  2:17.16  2:17.16   
922  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  25 m  2:18.15  2:18.15   
841  Leppnen Juuso  2004  AUi  04A791  25 m  2:19.59  2:19.59   
1206  ijl Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  2:19.66  2:19.66   
845  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  2:19.89  2:19.89   
1129  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  2:20.07  2:20.07   
1945  Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  25 m  2:20.37  2:20.37   
840  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  25 m  2:21.99  2:21.99   
847  Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  25 m  2:25.27  2:25.27   
10  1200  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  2:26.16  2:26.16   
11  843  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  2:26.21  2:26.21   
12  842  Kilpelinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  2:26.29  2:26.29   
13  1533  Kinnunen Aapo  2004  SK  04A250  25 m  2:27.16  2:27.16   
14  846  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  25 m  2:27.20  2:27.20   
15  848  Malyshkov Alexander  2004  SalU  04B259  25 m  2:27.41  2:27.41   
16  1203  Kalvik Rasmus  2004  SF  04A904  25 m  2:27.99  2:27.99   
15 v 
961  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  25 m  2:09.81  2:09.81   
926  Forsel Marcus  2003  HSS  03A127  25 m  2:10.98  2:10.98   
928  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  2:11.07  2:11.07   
931  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  25 m  2:12.65  2:12.65   
1219  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  2:13.42  2:13.42   
927  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  25 m  2:13.81  2:13.81   
960  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m  2:15.21  2:15.21   
929  Pietarila Olli-Pekka  2003  OU  03A223  25 m  2:17.12  2:17.12   
1220  Menp Arttu  2003  SK  03A892  25 m  2:18.70  2:18.70   
10  933  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  2:19.43  2:19.43   
11  1223  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  25 m  2:19.52  2:19.52   
12  940  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  2:19.62  2:19.62   
13  1228  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  2:20.08  2:20.08   
14  938  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  25 m  2:21.59  2:21.59   
15  932  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  2:23.23  2:23.23   
16  930  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  25 m  2:23.40  2:23.40   
16 v 
1038  Lietzn Jesper  2002  SK  02A171  25 m  2:09.02  2:09.02   
1036  Aalto Oskari  2002  HSS  02A016  25 m  2:11.51  2:11.51   
1232  Skjl Oscar  2002  Cetus  02A684  25 m  2:12.88  2:12.88   
1040  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  2:13.39  2:13.39   
1042  Sderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  2:13.97  2:13.97   
1607  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  25 m  2:15.84  2:15.84   
1037  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  25 m  2:15.86  2:15.86   
1231  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  2:16.85  2:16.85   
1235  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  2:18.24  2:18.24   
10  968  Koskinen Win  2002  UiTa  02A267  25 m  2:19.22  2:19.22   
11  1148  Juntunen Elias  2002  OU  02A075  25 m  2:19.29  2:19.29   
12  1045  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m  2:19.82  2:19.82   
13  1044  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  25 m  2:20.77  2:20.77   
14  967  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  2:20.97  2:20.97   
15  974  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  2:22.41  2:22.41   
16  1050  Kallio Samu Petteri  2002  SK  02A516  25 m  2:25.57  2:25.57   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  28 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner