Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 40
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES2 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
15:14 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Daniel Kajava |
2007 |
07A391 |
Vanders |
|
25m |
|
|
4 |
Onni Kataja |
2007 |
07A576 |
RiUS |
|
25m |
3:59.82 |
3:59.82 |
5 |
Artjom Malofejev |
2007 |
07A261 |
Vanders |
|
25m |
|
|
6 |
Michele Ricci |
2004 |
04B285 |
SiWa |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Kabonen |
2004 |
04A076 |
SiWa |
|
50m |
2:56.79 |
2:52.79 |
2 |
Mikael Vatiainen |
2003 |
03A977 |
SiWa |
|
25m |
2:33.49 |
2:33.49 |
3 |
Olli Paukola |
2003 |
03A817 |
RiUS |
|
25m |
2:25.24 |
2:25.24 |
4 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
25m |
2:22.87 |
2:22.87 |
5 |
Santeri Berggren |
2003 |
03A530 |
Octopus |
|
25m |
2:24.73 |
2:24.73 |
6 |
Leo Parviainen |
2003 |
03A349 |
NumKis |
|
50m |
2:35.35 |
2:31.35 |
7 |
Arttu Anttonen |
2004 |
04B210 |
JUK |
|
25m |
2:48.31 |
2:48.31 |
8 |
Väinö Rosendahl |
2007 |
07A566 |
RiUS |
|
25m |
3:57.80 |
3:57.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Saarinen |
2002 |
02A084 |
RiUS |
|
25m |
2:06.57 |
2:06.57 |
4 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
02A088 |
Vanders |
|
25m |
1:55.73 |
1:55.73 |
5 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
25m |
1:56.23 |
1:56.23 |
6 |
Lasse Saarinen |
2002 |
02A884 |
Octopus |
|
25m |
2:21.76 |
2:21.76 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Konsta Pekkala |
2003 |
03A959 |
SiWa |
|
25m |
2:16.24 |
2:16.24 |
2 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
25m |
2:09.60 |
2:09.60 |
3 |
Miro Merinen |
2003 |
03A695 |
SiWa |
|
25m |
2:05.78 |
2:05.78 |
4 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
03A265 |
TuUS |
|
25m |
2:03.78 |
2:03.78 |
5 |
Perttu Järvinen |
2003 |
03A819 |
RiUS |
|
25m |
2:05.58 |
2:05.58 |
6 |
Ville Savulahti |
2003 |
03A086 |
RiUS |
|
50m |
2:13.05 |
2:09.05 |
7 |
Kasper Holopainen |
2003 |
03A423 |
NumKis |
|
50m |
2:16.49 |
2:12.49 |
8 |
Olavi Männistö |
2003 |
03A282 |
RiUS |
|
25m |
2:22.14 |
2:22.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jan Byskov |
2004 |
04A474 |
NU |
|
50m |
2:34.68 |
2:30.68 |
2 |
Joona Kuitu |
2004 |
04A248 |
SiWa |
|
50m |
2:33.17 |
2:29.17 |
3 |
Henri Korpi |
2004 |
04A444 |
Octopus |
|
25m |
2:15.92 |
2:15.92 |
4 |
Danil Seksenov |
2004 |
04A126 |
Vanders |
|
25m |
2:00.01 |
2:00.01 |
5 |
Onni Äijälä |
2004 |
04A344 |
HyUS |
|
25m |
2:05.81 |
2:05.81 |
6 |
Eero Asikainen |
2004 |
04A878 |
TuUS |
|
25m |
2:24.93 |
2:24.93 |
7 |
Tommi Myllynen |
2004 |
04A685 |
NU |
|
25m |
2:30.54 |
2:30.54 |
8 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
04B047 |
SiWa |
|
50m |
2:52.29 |
2:48.29 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Kohvakka |
2007 |
07A302 |
RiUS |
|
25m |
3:31.81 |
3:31.81 |
2 |
Eetu Niemi |
2007 |
07A159 |
Octopus |
|
25m |
3:17.00 |
3:17.00 |
3 |
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
07A602 |
JUK |
|
25m |
3:03.56 |
3:03.56 |
4 |
Eetu Autio |
2007 |
07A014 |
AQUILA |
|
25m |
2:42.79 |
2:42.79 |
5 |
Oiva Koppelmäki |
2007 |
07A201 |
HyUS |
|
25m |
2:52.50 |
2:52.50 |
6 |
Ilja Belov |
2007 |
07A158 |
SiWa |
|
25m |
3:16.16 |
3:16.16 |
7 |
Miika Toivonen |
2007 |
07A089 |
RiUS |
|
25m |
3:17.66 |
3:17.66 |
8 |
Aukusti Malinen |
2007 |
07A589 |
RiUS |
|
25m |
3:37.83 |
3:37.83 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
15:14 |
|