Program for Vest Junior/Senior Langbane
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Senior: Pernille Blume (1994) 52.69 2017-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 55.10 2012-03-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Sol Snæfridur | 2000 | AGF | 0082AL | 50 m | 56.31 | |
2 | 753 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 50 m | 57.92 | |
3 | 608 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 50 m | 57.96 | |
4 | 543 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 58.22 | |
5 | 751 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 58.37 | |
6 | 711 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 58.95 | |
7 | 316 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 59.07 | |
8 | 319 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 59.53 | |
9 | 427 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 59.71 | |
10 | 631 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 1:00.16 | |
11 | 435 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:00.25 | |
12 | 752 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:00.38 | |
13 | 603 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 50 m | 1:00.51 | |
14 | 541 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:00.55 | |
15 | 746 | Schulze Nele | 2004 | HADERSLEV | 0492AH | 50 m | 1:00.70 | |
16 | 520 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 50 m | 1:01.09 | |
17 | 477 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:01.11 | |
18 | 390 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 1:01.25 | |
19 | 761 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 1:01.29 | |
20 | 346 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 1:01.30 | |
21 | 465 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 50 m | 1:01.42 | |
22 | 409 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 1:01.71 | |
23 | 754 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:02.00 | |
24 | 331 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 1:02.02 | |
25 | 332 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:02.38 | |
26 | 342 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 1:02.43 | |
27 | 472 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 1:02.50 | |
28 | 744 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HADERSLEV | 0374BD | 50 m | 1:02.55 | |
29 | 301 | Romanski Freja | 2003 | PINGVINEN | 0308AI | 50 m | 1:02.64 | |
30 | 320 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:02.71 | |
31 | 632 | Liboriussen Caroline | 2002 | VEJLE | 0222AT | 50 m | 1:02.80 | |
32 | 707 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 1:02.83 | |
33 | 483 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 1:02.89 | |
34 | 394 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 1:03.13 | |
35 | 703 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 1:03.13 | |
36 | 468 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 1:03.16 | |
37 | 627 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 1:03.19 | |
38 | 767 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:03.25 | |
39 | 495 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:03.40 | |
40 | 506 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 50 m | 1:03.55 | |
41 | 525 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 50 m | 1:03.87 | |
42 | 689 | Carugati Sarah | 2004 | SKOVBAKKEN | 0466AG | 50 m | 1:03.98 | |
43 | 430 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 50 m | 1:04.20 | |
44 | 743 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HADERSLEV | 0394AY | 50 m | 1:04.21 | |
45 | 480 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 50 m | 1:04.39 | |
46 | 300 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 50 m | 1:04.44 | |
47 | 353 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 1:04.51 | |
48 | 505 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 50 m | 1:04.55 | |
49 | 723 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:04.65 | |
50 | 560 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 50 m | 1:04.75 | |
51 | 553 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 1:04.85 | |
52 | 313 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 50 m | 1:04.89 | |
53 | 481 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 50 m | 1:05.40 | |
54 | 365 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 50 m | 1:05.66 | |
55 | 576 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 50 m | 1:05.67 | |
56 | 562 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 1:05.82 | |
57 | 354 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 50 m | 1:05.92 | |
58 | 306 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 50 m | 1:05.98 | |
59 | 484 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 50 m | 1:06.02 | |
60 | 763 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 50 m | 1:06.08 | |
61 | 476 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 50 m | 1:06.13 | |
62 | 531 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:06.19 | |
63 | 722 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:06.33 | |
64 | 550 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 1:06.78 | |
65 | 497 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 1:07.93 | |
66 | 417 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:09.65 | |
67 | 736 | Vinther Amalie | 1995 | LYSENG | 9506AU | 50 m | 1:10.10 | |
68 | 437 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 1:11.90 | |
69 | 445 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 1:12.02 | |
70 | 577 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 10 marts 2019 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:04 |