Program for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2018-2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:24.62 | |
2 | 214 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:24.63 | |
3 | 19 | Mlbak Oliver Kjrsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:25.38 | |
4 | 96 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:25.75 | |
5 | 35 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:26.23 | |
6 | 95 | Mller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:26.76 | |
7 | 172 | Nielsen Daniel Bornhft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:28.36 | |
8 | 82 | Grn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:29.20 | |
9 | 13 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:29.77 | |
10 | 38 | Sby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:30.57 | |
11 | 8 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:31.29 | |
12 | 34 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:31.48 | |
13 | 48 | Roed Mikkel | 2004 | KGE | 0457AB | 25 m | 2:32.06 | |
14 | 167 | Jrgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:32.67 | |
15 | 216 | Kjr Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:34.21 | |
16 | 84 | Mlbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:34.69 | |
17 | 257 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:35.46 | |
18 | 49 | Schultz Oliver | 2004 | KGE | 0425AE | 25 m | 2:35.95 | |
19 | 220 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:36.37 | |
20 | 119 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSR | 0549AB | 25 m | 2:37.59 | |
21 | 177 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:37.76 | |
22 | 7 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:38.22 | |
23 | 276 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:38.23 | |
24 | 67 | Foged Malthe | 2005 | NSTVED | 0587AF | 25 m | 2:39.60 | |
25 | 240 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRD | 0425AQ | 25 m | 2:40.86 | |
26 | 3 | Jrs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:41.27 | |
27 | 267 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:41.27 | |
28 | 83 | Kili Emre Emil Tmmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:41.68 | |
29 | 246 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:41.78 | |
30 | 66 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NSTVED | 0473AS | 25 m | 2:43.73 | |
31 | 199 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:43.91 | |
32 | 51 | Christensen Philip H. | 2004 | KGE | 0437AN | 25 m | 2:43.97 | |
33 | 169 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:44.27 | |
34 | 145 | Hy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:44.66 | |
35 | 16 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:44.71 | |
36 | 118 | Jepsen Christian Se | 2005 | KORSR | 0553AF | 25 m | 2:44.79 | |
37 | 80 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:45.56 | |
38 | 162 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:45.63 | |
39 | 245 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:45.77 | |
40 | 228 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:46.39 | |
41 | 254 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:48.62 | |
42 | 63 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KGE | 0511AK | 25 m | 2:49.32 | |
43 | 29 | Mains Marius | 2005 | ISHJ | 0551AF | 25 m | 2:50.59 | |
44 | 221 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:53.13 | |
45 | 20 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:53.48 | |
46 | 90 | Strmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:53.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:08 |