Program for Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
23 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:14 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer B |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
88 |
2 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:30.08 |
51 |
3 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:25.47 |
690 |
4 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:20.64 |
344 |
5 |
Engla Löfström |
2003 |
BV5203 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:22.29 |
97 |
6 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.24 |
105 |
7 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:38.75 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:19.41 |
346 |
2 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:19.28 |
33 |
3 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:17.48 |
541 |
4 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:16.38 |
103 |
5 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.06 |
537 |
6 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:18.39 |
336 |
7 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:19.37 |
127 |
8 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:19.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
366 |
1 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
1:15.90 |
374 |
2 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
25m |
1:15.76 |
335 |
3 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:14.79 |
651 |
4 |
Aleksandra Alnes |
2003 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
1:13.90 |
255 |
5 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:14.60 |
532 |
6 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:15.20 |
360 |
7 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
25m |
1:15.89 |
663 |
8 |
Tuva Furu Rustad |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
1:16.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:12.82 |
86 |
2 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:11.77 |
334 |
3 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:11.27 |
660 |
4 |
Erikka Næss Kjølholdt |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
1:07.95 |
356 |
5 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:09.19 |
652 |
6 |
Line Dybvig Andersen |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
1:11.36 |
290 |
7 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:12.21 |
664 |
8 |
Andrea Rød |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
1:13.53 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:14 |
|