Program for Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2018, Hjallerup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 32, 200m Brystsvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
rg. 2002-2003 |
1 | 979 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 2:54.12 | |
2 | 1493 | Romanski Freja | 2003 | PINGVINEN | 0308AI | 25 m | 2:58.28 | |
3 | 1497 | Srensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:06.95 | |
4 | 977 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 3:07.16 | |
5 | 1468 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 3:11.86 | |
6 | 1156 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 3:13.77 | |
7 | 1081 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 3:23.63 | |
8 | 1363 | Bengtson Iben Kjr | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 3:25.99 |
rg. 2004-2005 |
1 | 1108 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:59.47 | |
2 | 1386 | Frost Camilla Nrgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 3:02.33 | |
3 | 984 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 0536AL | 25 m | 3:05.06 | |
4 | 1101 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:14.13 | |
5 | 1474 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 3:16.36 | |
6 | 1411 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 3:17.74 | |
7 | 1495 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 3:19.23 | |
8 | 1438 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 3:30.58 | |
9 | 1047 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 3:41.81 | |
10 | 1083 | Boldsen Helena | 2005 | HOBRO | 0524AU | 25 m | 3:49.26 | |
11 | 1048 | Johannesen Emma Kjr | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 3:49.96 | |
12 | 1 | Ottesen Thilde K. | 2005 | SKAGEN | 0504AC | 25 m | ||
13 | 1049 | Mhlenberg Sofie Se | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | ||
14 | 1387 | Frost Cecilie Nrgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m |
rg. 2006-2007 |
1 | 1085 | Hedegaard Julie Kvolbk | 2006 | HOBRO | 0658AV | 25 m | 3:14.08 | |
2 | 997 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 3:18.33 | |
3 | 1447 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | 3:21.13 | |
4 | 1154 | Srensen Mathilde Hoff | 2006 | NORD | 0654AS | 25 m | 3:25.92 | |
5 | 1222 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 3:37.37 | |
6 | 1425 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 3:44.84 | |
7 | 1200 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | SHESTEN | 0676AW | 25 m | 3:45.00 | |
8 | 994 | Nttermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 3:49.71 | |
9 | 1212 | Mller Freja Winther | 2006 | SHESTEN | 0696AT | 25 m | 3:54.00 | |
10 | 1053 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | ||
11 | 1055 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | ||
12 | 1056 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m |
rg. 2008-2019 |
1 | 1148 | Lavrsen Helene | 2008 | NORD | 0854AG | 25 m | 4:13.75 | |
2 | 1001 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 oktober 2018 |
Licens til Svmmeklubben Shesten | Udskriftstidspunkt | 16:34 |