Program för UGP 1 2018-2019, Stenungsund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP 1 2018-2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stenungsund |
|
Utskriftstid |
18:06 |
|
|
Arrangör |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: GOBIS |
|
Beräknad start 09:43 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
Ella Johannesson |
2006 |
AS8806 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
90 |
4 |
Alva Anell |
2005 |
BE5405 |
S 77 |
|
25m |
|
206 |
5 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
Linnea Alfredsson |
2006 |
BI4206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
174 |
3 |
Thea Eriksson |
2006 |
AS0606 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
98 |
4 |
Hanna Bergman |
2005 |
BQ9205 |
S 77 |
|
25m |
|
173 |
5 |
Vilma Thorpman |
2006 |
AS5406 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
92 |
6 |
Maja Edberg |
2006 |
AX7206 |
S 77 |
|
25m |
|
95 |
7 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Tilda Dohrner |
2006 |
AV7606 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
143 |
2 |
Sara Avdic |
2006 |
AY0806 |
S 02 |
|
25m |
|
42 |
3 |
Rebecka Hohensee |
2006 |
BE3406 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:00.00 |
168 |
4 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:41.64 |
169 |
5 |
Clara Nordensson |
2005 |
BL7405 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:50.48 |
86 |
6 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
50m |
4:09.35 |
157 |
7 |
Julia Olsson |
2006 |
AB9206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
89 |
8 |
Frida Rångeby |
2005 |
AZ8205 |
S 77 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Saga Sillerström |
2006 |
AO2606 |
S 02 |
|
25m |
3:38.35 |
199 |
2 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:27.41 |
36 |
3 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:22.82 |
186 |
4 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:18.42 |
159 |
5 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:22.27 |
87 |
6 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
3:23.22 |
198 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:31.39 |
88 |
8 |
Hanna Skånberg |
2003 |
BU5603 |
S 77 |
|
25m |
3:38.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
25m |
3:11.12 |
193 |
2 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:07.30 |
131 |
3 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
50m |
3:04.06 |
133 |
4 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
S 02 |
|
25m |
2:57.71 |
22 |
5 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:58.41 |
10 |
6 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:04.46 |
137 |
7 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
25m |
3:10.47 |
214 |
8 |
Filippa Höglund |
2005 |
BK3805 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:17.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:54.61 |
180 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:52.69 |
150 |
3 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:48.52 |
189 |
4 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:41.06 |
181 |
5 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:45.15 |
11 |
6 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:50.78 |
195 |
7 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:52.96 |
75 |
8 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:55.18 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
18:06 |
|