Program for ICA MAXI Simcup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 37, 50m Brstsim F 11-12 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Finne Elin | 2007 | BLSTA SK | AG0807 | 25 m | 44.29 | |
2 | 180 | Roshag Thilde | 2006 | STRNGNS | AH3806 | 25 m | 44.34 | |
3 | 8 | Budden Olivia | 2007 | BLSTA SK | AA3207 | 25 m | 44.77 | |
4 | 10 | Rosenberg Ebba | 2007 | BLSTA SK | AC0407 | 25 m | 44.91 | |
5 | 131 | Fors Ebba | 2006 | UPPLANDS-B | BI7806 | 25 m | 45.56 | |
6 | 17 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | 46.47 | |
7 | 40 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 46.69 | |
8 | 120 | Kjellstrm Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 46.76 | |
9 | 52 | Milosevic Milja | 2006 | ESKILSTUNA | BD2406 | 50 m | 46.77 | |
10 | 124 | Sderlund Elin | 2006 | UPPLANDS-B | AJ6206 | 25 m | 47.62 | |
11 | 49 | Larsn Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 47.98 | |
12 | 126 | Sundquist Ellen | 2006 | UPPLANDS-B | AU8406 | 25 m | 47.98 | |
13 | 111 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKPING | AN1606 | 25 m | 48.23 | |
14 | 92 | Skog Agnes | 2006 | KATRINEHOL | BG4406 | 25 m | 48.42 | |
15 | 2 | Nordstrm Renlund Mimmi | 2007 | BOTK-RNN | AO8207 | 25 m | 49.01 | |
16 | 104 | Zetterkvist Olivia | 2006 | KPINGS SS | BI4806 | 25 m | 50.35 | |
17 | 185 | Lundgren Thea | 2006 | STRNGNS | AP7806 | 25 m | 50.36 | |
18 | 193 | Willstrand Kajsa | 2006 | STRNGNS | BC3206 | 25 m | 51.40 | |
19 | 76 | Larsson Greta | 2006 | FILIPSTAD | AI6606 | 25 m | 51.55 | |
20 | 16 | Zetterberg Elna | 2007 | SK ENA | AB3807 | 25 m | 52.05 | |
21 | 105 | Bengtsson Alice | 2006 | KPINGS SS | BI6806 | 25 m | 52.35 | |
22 | 45 | Malmstrm Amanda | 2007 | ESKILSTUNA | AE1407 | 25 m | 52.40 | |
23 | 55 | Costa Ester | 2006 | ESKILSTUNA | BK4606 | 25 m | 52.50 | |
24 | 15 | Brgrd Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | 52.51 | |
25 | 145 | Larsson Alice | 2006 | SA | BD9406 | 25 m | 53.05 | |
26 | 200 | Lestander Mi | 2007 | MLARHJD | 25 m | 53.89 | ||
27 | 54 | Gustafsson Agnes | 2007 | ESKILSTUNA | AV1807 | 25 m | 54.62 | |
28 | 56 | Vikstrm Ellen | 2006 | ESKILSTUNA | BK8606 | 25 m | 55.27 | |
29 | 149 | Wernersson Meja | 2007 | SA | AQ6407 | 25 m | 55.56 | |
30 | 90 | Lindstrm Cindra | 2006 | KATRINEHOL | AS4806 | 25 m | 55.57 | |
31 | 9 | Brinck Molly | 2007 | BLSTA SK | AC1407 | 25 m | 55.73 | |
32 | 186 | Stellansdotter Eleonore | 2007 | STRNGNS | AH8407 | 25 m | 56.52 | |
33 | 142 | Hiding Ingrid | 2006 | SA | AX6406 | 25 m | 57.96 | |
34 | 152 | Pan Jessica | 2007 | SA | AS7607 | 25 m | 58.13 | |
35 | 5 | Haidari Ida | 2006 | BOTK-RNN | BN8206 | 25 m | 58.31 | |
36 | 159 | Pettersson Selma | 2007 | SA | BA1607 | 50 m | 59.08 | |
37 | 147 | Jansson Lovisa | 2007 | SA | AQ3207 | 25 m | 1:01.86 | |
38 | 148 | Sinnerstad Wilma | 2007 | SA | AQ0407 | 50 m | 1:02.48 | |
39 | 77 | Larsson Agnes | 2007 | FILIPSTAD | AM7407 | 25 m | 1:03.05 | |
40 | 144 | Forsstrm Josefine | 2007 | SA | AN2407 | 25 m | 1:05.49 | |
41 | 153 | Lindskog Ellen | 2007 | SA | AT6407 | 25 m | 1:07.42 | |
42 | 78 | Bohlemark Alicia | 2007 | FILIPSTAD | AN7607 | 50 m | 1:07.44 | |
43 | 151 | Petersson Elsa | 2007 | SA | AQ4407 | 25 m | 1:09.03 | |
44 | 156 | Frding Amanda | 2007 | SA | AV0607 | 25 m | ||
45 | 204 | Edebrink Paula | 2006 | STRNGNS | AP4806 | 25 m | 53.86 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 september 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:25 |