Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
24 |
4 |
Mingus Pold Thomsen |
2009 |
0905AD |
GTI |
|
25m |
|
17 |
5 |
Mikkel Olsen |
2009 |
0993AD |
GTI |
|
25m |
|
9 |
6 |
Semih Güven Karaibrahim |
2009 |
0935AD |
GTI |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Valdemar Rudolf Tvedskov |
2008 |
0821AE |
GTI |
|
25m |
2:12.55 |
363 |
2 |
Alexander Juul Lorenzen |
2009 |
0919AB |
VEST |
|
25m |
2:08.39 |
381 |
3 |
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
0871AD |
VEST |
|
25m |
2:00.49 |
234 |
4 |
Luka Tomovski |
2006 |
0649AO |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:53.45 |
96 |
5 |
Tristan Hovedskov Nielsen |
2007 |
0741AH |
GTI |
|
25m |
2:00.02 |
19 |
6 |
Mathias Ankjær Pedersen |
2009 |
0963AB |
GTI |
|
25m |
2:01.54 |
374 |
7 |
Noah Nygaard |
2008 |
0807AE |
VEST |
|
25m |
2:09.09 |
399 |
8 |
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
0953AD |
VEST |
|
25m |
2:26.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
William Zuk Rasmussen |
2008 |
0801AE |
GTI |
|
25m |
1:49.45 |
348 |
2 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
VEST |
|
25m |
1:47.46 |
179 |
3 |
Alexander Hartvigsen |
2006 |
0661AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:41.18 |
116 |
4 |
Alexander Brink |
2005 |
0505AK |
KVIK |
|
25m |
1:38.65 |
254 |
5 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:38.69 |
288 |
6 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.92 |
332 |
7 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
1:48.09 |
552 |
8 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
1:50.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Louis Ellinghaus |
2008 |
0897AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:37.06 |
291 |
2 |
Marcus Munk |
2007 |
0757AB |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.28 |
418 |
3 |
Xander Ravn Grønholt |
2006 |
0697AG |
GSK |
|
25m |
1:32.12 |
72 |
4 |
Marius Mains |
2005 |
0551AF |
GTI |
|
25m |
1:30.14 |
250 |
5 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.87 |
92 |
6 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
GTI |
|
25m |
1:32.26 |
432 |
7 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
1:33.45 |
86 |
8 |
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
0763AC |
GTI |
|
25m |
1:37.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
GTI |
|
25m |
1:27.52 |
219 |
2 |
Villads Lund Larsen |
2004 |
0441AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:26.83 |
416 |
3 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:24.99 |
76 |
4 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
1:23.45 |
272 |
5 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.63 |
171 |
6 |
Max Bendixen |
2007 |
0745AI |
LYNGBY |
|
25m |
1:25.13 |
211 |
7 |
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
0673AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:27.13 |
420 |
8 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
1:29.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
0499AJ |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:20.74 |
101 |
2 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
1:20.28 |
128 |
3 |
Oscar Kroos |
2004 |
0459AF |
KVIK |
|
25m |
1:16.82 |
174 |
4 |
Andreas Hammer Dohn |
2006 |
0659AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:15.67 |
141 |
5 |
Andreas Eriksen Tankmar |
2004 |
0471AE |
KVIK |
|
25m |
1:15.75 |
48 |
6 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
1:18.48 |
139 |
7 |
Martin Munch Svendson |
2005 |
0571AJ |
KVIK |
|
25m |
1:20.54 |
376 |
8 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
25m |
1:22.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
473 |
1 |
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
0425AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.11 |
243 |
2 |
Julius Højgaard Allin |
2003 |
0361AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.99 |
69 |
3 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
1:11.80 |
231 |
4 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
0417AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:09.34 |
371 |
5 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
1:09.59 |
384 |
6 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
1:11.84 |
263 |
7 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:13.87 |
287 |
8 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:14.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
1:07.92 |
150 |
2 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:06.81 |
548 |
3 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.57 |
545 |
4 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:04.38 |
490 |
5 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:04.52 |
118 |
6 |
Mathias Christensen |
2004 |
0489AE |
KVIK |
|
25m |
1:06.49 |
132 |
7 |
Viggo Prehn |
2004 |
0493AE |
KVIK |
|
25m |
1:06.82 |
44 |
8 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
1:08.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:02.70 |
562 |
2 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:00.20 |
154 |
3 |
Alfred August Grubert |
2001 |
0197AI |
GLADSAXE |
|
25m |
58.33 |
567 |
4 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197ae |
LYNGBY |
|
25m |
57.09 |
543 |
5 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
57.96 |
60 |
6 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
59.49 |
153 |
7 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:02.50 |
460 |
8 |
Mert Kaya |
2001 |
0193AF |
KØGE |
|
25m |
1:02.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|