Program for Danske Årgangsmesterskaber Langbane 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 63, 400m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 702 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 4:36.49 | |
2 | 447 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 4:43.18 | |
3 | 504 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 4:43.48 | |
4 | 36 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERD | 0484AA | 50 m | 4:43.81 | |
5 | 809 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 4:43.86 | |
6 | 335 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERD | 0454AE | 50 m | 4:43.98 | |
7 | 214 | Srensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 4:45.00 | |
8 | 833 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 50 m | 4:45.43 | |
9 | 723 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 4:45.98 | |
10 | 64 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 50 m | 4:46.83 | |
11 | 765 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 4:47.67 | |
12 | 371 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 4:48.15 | |
13 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 4:49.68 | |
14 | 330 | sterlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | 4:49.80 | |
15 | 378 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 4:50.31 | |
16 | 369 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 4:50.53 | |
17 | 374 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 4:51.33 | |
18 | 177 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 4:51.54 | |
19 | 39 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERD | 0428AK | 50 m | 4:52.40 | |
20 | 479 | Roskr Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 4:54.86 | |
21 | 271 | Klver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 4:55.06 | |
22 | 458 | Brnnicke Maya Krogh | 2005 | KGE | 0508AB | 50 m | 4:55.56 | |
23 | 718 | Christensen Nnne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 4:55.92 | |
24 | 372 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 4:56.17 | |
25 | 818 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 4:57.24 | |
26 | 826 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 4:57.61 | |
27 | 34 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERD | 0456AA | 50 m | 4:58.00 | |
28 | 732 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 4:58.04 | |
29 | 558 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 50 m | 4:58.22 | |
30 | 402 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 4:58.44 | |
31 | 21 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERD | 0592AF | 50 m | 4:58.45 | |
32 | 106 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 50 m | 4:58.57 | |
33 | 659 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 4:58.77 | |
34 | 102 | Freund Ss | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 50 m | 4:58.82 | |
35 | 464 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KGE | 0464AA | 50 m | 4:59.39 | |
36 | 233 | Engsbro Sidse M. . | 2004 | GREVE | 0482AK | 50 m | 4:59.70 | |
37 | 1 | Birkebk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 5:00.13 | |
38 | 157 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 5:00.72 | |
39 | 532 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 5:00.88 | |
40 | 396 | Dann-Nielsen Lrke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 5:00.89 | |
41 | 408 | Broersma Feline Flytkjr | 2004 | HORSENS | 0474AK | 50 m | 5:01.12 | |
42 | 466 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KGE | 0564AB | 50 m | 5:01.78 | |
43 | 664 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 50 m | 5:03.12 | |
44 | 11 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 5:04.44 | |
45 | 379 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 5:04.49 | |
46 | 30 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERD | 0526AE | 50 m | 5:05.02 | |
47 | 320 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 5:05.47 | |
48 | 731 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 5:05.68 | |
49 | 630 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 5:05.77 | |
50 | 456 | Thornsen Elida | 2005 | KORSR | 0528AA | 50 m | 5:06.01 | |
51 | 719 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 5:06.64 | |
52 | 476 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 5:06.97 | |
53 | 578 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 5:06.98 | |
54 | 475 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 5:08.25 | |
55 | 586 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 5:09.49 | |
56 | 175 | Strbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 5:10.40 | |
57 | 741 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 5:10.43 | |
58 | 684 | Bach Tilde Se | 2005 | THISTED | 0524AH | 50 m | 5:11.08 | |
59 | 516 | Hjberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 5:11.40 | |
60 | 7 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 5:11.48 | |
61 | 289 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 5:11.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juli 2018 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:43 |