Program för Loranga cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Loranga Cup |
|
Utskriftsdatum |
22 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
13:22 |
|
|
Arrangör |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 15:49 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Wilma Augustsson |
2008 |
AM3808 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
89 |
2 |
Nåva Packalen Åkerblom |
2007 |
AN3607 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
98 |
3 |
Emma Hakobyan |
2008 |
AM5208 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
3 |
4 |
Livia Berggen |
2009 |
AF1809 |
SK STIMMET |
|
25m |
2:21.16 |
206 |
5 |
Wilma Silvander |
2003 |
BU6203 |
TRANÅS SS |
|
25m |
|
199 |
6 |
Alva Klarén |
2008 |
AL8808 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
|
112 |
7 |
Amy Bladh |
2008 |
AS8208 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
233 |
8 |
Nova Bergqvist |
2008 |
AX2208 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Louise Thomasson |
2006 |
BB9206 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:12.59 |
205 |
2 |
Elsa Rohman |
2009 |
AA2409 |
STRÖMSTAD |
|
50m |
2:10.11 |
87 |
3 |
Maya Möllborn |
2007 |
AN6607 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:58.76 |
201 |
4 |
Freja Simonsson |
2006 |
AF8406 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:56.24 |
107 |
5 |
Gertrud Gustafsson |
2006 |
BL6606 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:57.05 |
25 |
6 |
Hilda Darvelid |
2006 |
AW7806 |
ANDERSTORP |
|
25m |
2:03.11 |
104 |
7 |
Alva Holmgren |
2008 |
AM5808 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:11.82 |
110 |
8 |
Emmie Fransson |
2009 |
AF8609 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:20.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Alma Olofsson |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:56.01 |
227 |
2 |
Alva Gustafsson |
2009 |
AA5809 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:54.43 |
188 |
3 |
Alva Gunnarsson |
2006 |
AG2806 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:52.91 |
109 |
4 |
Nicol Bertic |
2006 |
BM4406 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:51.95 |
108 |
5 |
Rebecka Viktorsson |
2008 |
AM8808 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:52.05 |
220 |
6 |
Bianca Havner |
2005 |
BB2205 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:53.49 |
105 |
7 |
Saga Bengtsson |
2006 |
BL2606 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:55.30 |
189 |
8 |
Alice Kroon |
2004 |
BI6404 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:56.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Saga Nilsson |
2008 |
AG1208 |
SMÅLANDSST |
|
50m |
1:49.62 |
7 |
2 |
Maya Johansson |
2005 |
BT9205 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:48.16 |
221 |
3 |
Maja Mcadam |
2006 |
AO0806 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:47.56 |
143 |
4 |
Ebba Carlström |
2006 |
AJ3606 |
MASS |
|
25m |
1:45.76 |
222 |
5 |
Adiyat Coles |
2008 |
AB1808 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:47.43 |
80 |
6 |
Josephine Andersson |
2007 |
AN8207 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:47.70 |
11 |
7 |
Clara Lövenkjaer |
2006 |
AW6806 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:49.06 |
204 |
8 |
Elvira Axelsson Larsholt |
2006 |
AL1606 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:51.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Isa Janson |
2006 |
AU3206 |
MASS |
|
25m |
1:45.07 |
170 |
2 |
Matilda Boreström |
2005 |
BJ6605 |
MASS |
|
25m |
1:44.71 |
203 |
3 |
Molly Östby |
2006 |
AK1806 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:43.96 |
148 |
4 |
Anna Ström |
2006 |
AM7606 |
MASS |
|
25m |
1:42.81 |
146 |
5 |
Ingrid Toresäter |
2005 |
AY9405 |
MASS |
|
25m |
1:43.44 |
23 |
6 |
Lovis Johansson-Magnusson |
2007 |
AI3207 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:44.61 |
78 |
7 |
Emilia Pålsson |
2005 |
BB1405 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:44.91 |
147 |
8 |
Alice Alsterstad |
2005 |
AY8405 |
MASS |
|
25m |
1:45.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Clara Uddheim |
2005 |
BJ3805 |
MASS |
|
25m |
1:42.17 |
4 |
2 |
Moa Fagerström |
2003 |
AN4803 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:40.95 |
6 |
3 |
Ebba Jakobsson |
2004 |
BP2204 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:40.44 |
194 |
4 |
Elsa Karlsson |
2006 |
AZ0406 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
1:39.69 |
210 |
5 |
Linnea Andersson |
2004 |
AF7604 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:40.40 |
160 |
6 |
Alva Sonberger |
2005 |
BE8605 |
MASS |
|
25m |
1:40.63 |
226 |
7 |
Maja Gustafsson |
2007 |
AO3407 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:41.96 |
145 |
8 |
Matilda Lundberg |
2005 |
AY6605 |
MASS |
|
25m |
1:42.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Elsa Pettersson |
2005 |
AV3805 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:39.34 |
46 |
2 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:39.30 |
178 |
3 |
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
AZ8406 |
MASS |
|
25m |
1:38.39 |
156 |
4 |
Tindra Janson |
2005 |
BE9605 |
MASS |
|
50m |
1:38.17 |
151 |
5 |
Lia Wallström |
2004 |
BK5804 |
MASS |
|
25m |
1:38.29 |
26 |
6 |
Hilma Liljedahl |
2006 |
AX1206 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:39.07 |
169 |
7 |
Alva Gadolin |
2006 |
AY3806 |
MASS |
|
25m |
1:39.31 |
224 |
8 |
Elise Dahlberg |
2006 |
AY2806 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:39.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Laura Perisic |
2005 |
BE1805 |
MASS |
|
25m |
1:38.06 |
5 |
2 |
Simona Gunnarsson |
2007 |
AC8807 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:37.66 |
131 |
3 |
Tova Söderberg |
2004 |
AJ8204 |
MASS |
|
25m |
1:36.75 |
202 |
4 |
Alva Rohman |
2007 |
AC7807 |
STRÖMSTAD |
|
50m |
1:36.54 |
216 |
5 |
Izabelle Andersson |
2004 |
AM9204 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:36.59 |
135 |
6 |
Emilia Isberg |
2003 |
BK9203 |
MASS |
|
25m |
1:37.32 |
14 |
7 |
Alice Öberg |
2005 |
AV2805 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:38.05 |
162 |
8 |
Elsa Blomberg |
2006 |
AS1606 |
MASS |
|
50m |
1:38.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Amanda Mankinen |
2006 |
AZ0606 |
MASS |
|
25m |
1:34.46 |
132 |
2 |
Elsa Stenfeldt |
2004 |
AJ9204 |
MASS |
|
50m |
1:33.45 |
153 |
3 |
Melis Suleyman |
2005 |
BC7405 |
MASS |
|
25m |
1:32.59 |
24 |
4 |
Nelly Haraldsson |
2004 |
BS3804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:30.08 |
71 |
5 |
Beatrice Andersson |
2005 |
BB3205 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:30.87 |
56 |
6 |
Emilia Hedman |
2003 |
BE6803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:32.62 |
79 |
7 |
Sandra Barisic |
2005 |
BJ3405 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:33.75 |
22 |
8 |
Klara Tallbäck |
2003 |
BQ5203 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:34.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Annie Seppälä |
2004 |
BD6804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:29.14 |
30 |
2 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:19.04 |
40 |
3 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:17.51 |
49 |
4 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:14.58 |
35 |
5 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:17.16 |
51 |
6 |
Elsa Jonsson |
2004 |
AN0404 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:18.87 |
64 |
7 |
Nikita Reljanovic |
2004 |
BD4404 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:24.82 |
77 |
8 |
Isa Persson |
2006 |
AO4806 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:30.02 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
22 september 2018 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
Utskriftstid |
13:22 |
|