Program for Bockstensdoppet 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 116, 200m Bröstsim Damer |
Sponsor: Miljö Schakt |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | AE7206 | 50 m | 3:00.15 | |
2 | 356 | Torén Klara | 2006 | LIDKÖPING | AB1406 | 25 m | 3:05.16 | |
3 | 388 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 50 m | 3:12.03 | |
4 | 563 | Sjögren Filippa | 2006 | VARBERG | AD6406 | 25 m | 3:13.93 | |
5 | 602 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | 3:15.28 | |
6 | 314 | Westerdahl Febe | 2006 | KUNGSBACKA | BE7406 | 25 m | 3:17.04 | |
7 | 101 | Vataker Liverød Camilla | 2006 | Sandefjord | 50 m | 3:18.86 | ||
8 | 157 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 50 m | 3:21.05 | |
9 | 458 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 3:29.06 | |
10 | 88 | Paulsen Liverød Maria | 2006 | Sandefjord | 50 m | 3:31.88 | ||
11 | 571 | Jansson Emelie | 2006 | VÄRNAMO SS | AF0606 | 25 m | 3:35.40 | |
12 | 283 | Hildebrand Sigrid | 2006 | KUNGSBACKA | AP3606 | 25 m | 3:39.28 | |
13 | 627 | Sjö Ella | 2006 | VÄXJÖ SS | AT1606 | 25 m | 3:39.63 | |
14 | 211 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | AT4406 | 25 m | 3:40.30 | |
15 | 131 | Ha Elin | 2006 | GÖTEBORG | AM7406 | 25 m | 3:42.68 | |
16 | 77 | Mari Berthling Tuva | 2006 | Sandefjord | 50 m | 3:44.02 | ||
17 | 455 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 3:51.67 | |
18 | 114 | Johansson-Magnusson Lovis | 2007 | ANDERSTORP | AI3207 | 25 m | 3:51.85 | |
19 | 145 | Morelli Agnes | 2006 | GÖTEBORG | BA2406 | 50 m | 3:56.15 | |
20 | 491 | Emanuelsson Isabella | 2006 | TROLLHÄTTA | BJ4806 | 50 m | 3:57.37 | |
21 | 147 | Norlander Ines | 2006 | GÖTEBORG | BA1406 | 25 m | 3:58.57 | |
22 | 96 | Stiansen Frida | 2006 | Sandefjord | 50 m | 3:59.14 | ||
23 | 618 | Hildebrand Vesterberg Irma | 2007 | VÄXJÖ SS | AW6807 | 25 m | 4:01.92 | |
24 | 628 | Widströmer Amanda | 2007 | VÄXJÖ SS | AS4207 | 25 m | 4:03.75 | |
25 | 500 | Wikberg Emma | 2007 | TROLLHÄTTA | AN2207 | 50 m | 4:05.46 | |
26 | 492 | Ericsson Maja | 2007 | TROLLHÄTTA | AO3207 | 50 m | 4:11.43 | |
27 | 74 | Baugerød Oda | 2006 | Sandefjord | 50 m | 4:14.55 | ||
28 | 126 | Dahlbäck Molly | 2006 | GÖTEBORG | BQ9406 | 50 m | ||
29 | 153 | Stucinskas Beatrice | 2007 | GÖTEBORG | BG4207 | 50 m | ||
30 | 155 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 50 m | ||
31 | 188 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 50 m | ||
32 | 190 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 50 m | ||
33 | 99 | Udnæs Albertine | 2007 | Sandefjord | 50 m | RES | ||
34 | 235 | Lund Ida | 2006 | KSLS | AS7806 | 50 m | RES | |
35 | 467 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 50 m | RES | |
36 | 530 | Gustafsson Ronja | 2006 | VARBERG | AD4606 | 50 m | RES | |
37 | 549 | Lidén Lovisa | 2006 | VARBERG | BH0206 | 50 m | RES | |
38 | 556 | Mårtensson Elin | 2007 | VARBERG | AW9407 | 50 m | RES | |
39 | 586 | Brännbäck Felicia | 2006 | VÄSBY SS | AC4606 | 50 m | RES | |
40 | 652 | Eriksson Saga | 2007 | UDDEVALLA | AV9607 | 50 m | RES | |
41 | 661 | Hellgren Ebba | 2007 | UDDEVALLA | AZ9807 | 50 m | RES | |
42 | 681 | Vikarand Elsa | 2007 | UDDEVALLA | AW4207 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 05 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 18:04 |