Startliste for Hela-uinnit 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Aamujakso
Laji 15, 400m vu N, T-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 02A204 | 50 m | 4:46.15 | 4:46.15 | |
2 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 25 m | 4:39.15 | 4:47.15 | |
3 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 4:47.76 | 4:47.76 | |
4 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 25 m | 4:40.66 | 4:48.66 | |
5 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 4:54.63 | 4:54.63 | |
6 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 4:54.77 | 4:54.77 | |
7 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 5:01.39 | 5:01.39 | |
8 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 5:03.71 | 5:03.71 | |
9 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | 4:58.52 | 5:06.52 | |
10 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 5:08.34 | 5:08.34 | |
11 | Karismaa Sofia | 2002 | PUS | 02B130 | 25 m | 5:02.73 | 5:10.73 | |
12 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 50 m | 5:13.22 | 5:13.22 | |
13 | Kekkonen Julia | 2000 | HTU | 00A088 | 25 m | 5:08.82 | 5:16.82 | |
14 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | 5:10.07 | 5:18.07 | |
15 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 50 m | 5:19.25 | 5:19.25 | |
16 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 5:21.53 | 5:21.53 | |
17 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 5:29.10 | 5:29.10 | |
18 | Lietzén Daniela | 2006 | ÅSK | 06A241 | 50 m | 5:29.75 | 5:29.75 | |
19 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 50 m | 5:31.31 | 5:31.31 | |
20 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 50 m | 5:39.96 | 5:39.96 | |
21 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 5:40.02 | 5:40.02 | |
22 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 50 m | 5:48.98 | 5:48.98 | |
23 | Heikiö Mathilda | 2006 | ÅSK | 06A212 | 50 m | 5:51.50 | 5:51.50 | |
24 | Rakhimova Sabina | 2005 | RaisU | 05A752 | 25 m | 5:45.52 | 5:53.52 | |
25 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 5:57.04 | 5:57.04 | |
26 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 50 m | 5:58.49 | 5:58.49 | |
27 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 5:59.88 | 5:59.88 | |
28 | Heinonen Rita | 2006 | RaisU | 06A034 | 25 m | 5:52.20 | 6:00.20 | |
29 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 50 m | 6:01.16 | 6:01.16 | |
30 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 6:02.38 | 6:02.38 | |
31 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 6:03.14 | 6:03.14 | |
32 | Haanpää Siiri | 2001 | PUS | 01B166 | 25 m | 5:59.65 | 6:07.65 | |
33 | Soini Aliisa | 2007 | RaUS | 07A282 | 50 m | 6:16.10 | 6:16.10 | |
34 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 50 m | 6:25.16 | 6:25.16 | |
35 | Ele Veera | 2006 | AUi | 06A310 | 50 m | 6:26.26 | 6:26.26 | |
36 | Saarimäki Vilma | 2007 | RaisU | 07A277 | 25 m | 6:19.76 | 6:27.76 | |
37 | Ruusumo Agnes | 2007 | ÅSK | 07A278 | 50 m | 6:29.33 | 6:29.33 | |
38 | Jokioinen Ella | 2006 | AUi | 06A872 | 50 m | 7:08.27 | 7:08.27 | |
39 | Valdolin Ella | 2007 | ÅSK | 07A285 | 25 m | |||
40 | Hautamäki Veera | 2006 | RaisU | 06A779 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:06 |