Program for H.C. Andersen Swim Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Årslev Dyreklinik |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:11.86 | |
2 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 1:13.83 | |
3 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 1:14.60 | |
4 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 1:14.80 | |
5 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 1:19.81 | |
6 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 1:20.42 | |
7 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:20.64 | |
8 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 1:20.98 | |
9 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:22.14 | |
10 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 1:22.53 | |
11 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 1:23.33 | |
12 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:23.59 | |
13 | 307 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 50 m | 1:23.74 | |
14 | 289 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 1:27.73 | |
15 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 1:29.20 | |
16 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:29.60 | |
17 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 1:30.24 | |
18 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:34.38 | |
19 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:36.64 | |
20 | 393 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:40.79 | |
21 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:43.27 | |
22 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 1:45.65 | |
23 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 1:46.01 | |
24 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 1:46.59 | |
25 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 1:49.25 | |
26 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 1:52.35 | |
27 | 346 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 50 m | 1:53.05 | |
28 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 1:54.00 | |
29 | 309 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 50 m | ||
30 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | ||
31 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |