Ohjelma H.C. Andersen Swim Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Hesehus |
Nathalia Lindborg 91 - Föreningen Trelleborg - 0.55.84 (17.05.2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 56.10 | |
2 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 56.42 | |
3 | 207 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | TRITON B | 9734BC | 50 m | 58.71 | |
4 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 59.22 | |
5 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 59.31 | |
6 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 59.77 | |
7 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 59.97 | |
8 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 59.97 | |
9 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:00.05 | |
10 | 208 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:00.71 | |
11 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:00.84 | |
12 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 1:00.91 | |
13 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:01.23 | |
14 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:01.28 | |
15 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:01.45 | |
16 | 153 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:01.73 | |
17 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:01.76 | |
18 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 1:01.91 | |
19 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:02.06 | |
20 | 124 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:02.45 | |
21 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:02.80 | |
22 | 408 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 1:02.84 | |
23 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 1:03.11 | |
24 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 1:03.54 | |
25 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 1:03.69 | |
26 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:03.71 | |
27 | 114 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:03.89 | |
28 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:03.93 | |
29 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 1:04.03 | |
30 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 1:04.09 | |
31 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:04.10 | |
32 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:04.20 | |
33 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 1:04.53 | |
34 | 67 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:04.70 | |
35 | 194 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:04.72 | |
36 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:05.01 | |
37 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 1:05.43 | |
38 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:05.51 | |
39 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 1:05.53 | |
40 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:05.87 | |
41 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:05.92 | |
42 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 1:06.01 | |
43 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 1:06.20 | |
44 | 355 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 1:06.23 | |
45 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:06.56 | |
46 | 41 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:06.60 | |
47 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:06.68 | |
48 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 1:06.71 | |
49 | 30 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 1:06.87 | |
50 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:06.95 | |
51 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:06.97 | |
52 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 1:07.26 | |
53 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 1:07.28 | |
54 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 1:07.39 | |
55 | 423 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 1:07.39 | |
56 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 1:07.42 | |
57 | 386 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 50 m | 1:07.59 | |
58 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:07.62 | |
59 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:07.80 | |
60 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:08.12 | |
61 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:08.13 | |
62 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 1:08.16 | |
63 | 391 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 50 m | 1:08.27 | |
64 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:08.39 | |
65 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 1:08.42 | |
66 | 320 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 50 m | 1:08.54 | |
67 | 100 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 1:08.68 | |
68 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:08.95 | |
69 | 406 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 50 m | 1:09.32 | |
70 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:09.34 | |
71 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 1:09.78 | |
72 | 22 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:09.84 | |
73 | 38 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:10.22 | |
74 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 1:10.45 | |
75 | 39 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:10.74 | |
76 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 1:10.78 | |
77 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 1:10.80 | |
78 | 102 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 1:10.98 | |
79 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 1:11.43 | |
80 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 1:11.71 | |
81 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 1:11.72 | |
82 | 338 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 50 m | 1:12.39 | |
83 | 319 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 50 m | 1:13.42 | |
84 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 1:13.50 | |
85 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 1:13.61 | |
86 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 1:15.51 | |
87 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 1:15.94 | |
88 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 1:16.39 | |
89 | 373 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 50 m | 1:19.44 | |
90 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 1:22.09 | |
91 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
92 | 103 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |