Ohjelma Pitkäperjantain uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 4
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:08 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilma Halava |
2004 |
04A975 |
ÅSK |
|
50m |
3:11.15 |
3:11.15 |
4 |
Roosa Lahti |
2004 |
04A548 |
ÅSK |
|
25m |
2:58.86 |
3:02.86 |
5 |
Joanna Hauhia |
2004 |
04A559 |
ÅSK |
|
25m |
3:04.82 |
3:08.82 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ronja Maude |
2005 |
05A886 |
ÅSK |
|
50m |
2:59.42 |
2:59.42 |
2 |
Ulla Haarala |
2004 |
04A086 |
UiKaa |
|
25m |
2:48.39 |
2:52.39 |
3 |
Laura Kinnunen |
2002 |
02B267 |
AUi |
|
25m |
2:40.29 |
2:44.29 |
4 |
Milla Karttunen |
2005 |
05A220 |
RaisU |
|
25m |
2:35.14 |
2:39.14 |
5 |
Greta Kandolin |
2003 |
03A616 |
AUi |
|
25m |
2:35.76 |
2:39.76 |
6 |
Emma Nieminen |
2005 |
05A269 |
AUi |
|
50m |
2:45.72 |
2:45.72 |
7 |
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
05A579 |
AUi |
|
25m |
2:49.56 |
2:53.56 |
8 |
Kiia Alenius |
2005 |
05A094 |
TaTU |
|
25m |
2:56.33 |
3:00.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Isla Pinta |
2002 |
02A828 |
RaisU |
|
25m |
2:31.93 |
2:35.93 |
2 |
Minttu Kiili |
2005 |
05A306 |
ÅSK |
|
25m |
2:29.88 |
2:33.88 |
3 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
25m |
2:27.72 |
2:31.72 |
4 |
Oona Sirkiä |
2004 |
04A596 |
ÅSK |
|
25m |
2:26.10 |
2:30.10 |
5 |
Milla Lempiälä |
2005 |
05A436 |
LUS |
|
25m |
2:27.21 |
2:31.21 |
6 |
Julianna Kurkela |
2005 |
05A215 |
ÅSK |
|
25m |
2:29.70 |
2:33.70 |
7 |
Fiona Laakso |
2005 |
05A262 |
ÅSK |
|
25m |
2:31.04 |
2:35.04 |
8 |
Kristina Grimbaum |
2005 |
05A266 |
ÅSK |
|
50m |
2:38.37 |
2:38.37 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
50m |
2:28.40 |
2:28.40 |
2 |
Kerttu Taponen |
2005 |
05A538 |
AUi |
|
25m |
2:22.65 |
2:26.65 |
3 |
Karine Gagnon |
1985 |
85A154 |
AUi |
|
50m |
2:25.95 |
2:25.95 |
4 |
Daniela Degenhardt |
2003 |
03A442 |
AUi |
|
25m |
2:19.73 |
2:23.73 |
5 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
25m |
2:20.61 |
2:24.61 |
6 |
Lotta Aho |
2000 |
00B236 |
AUi |
|
50m |
2:26.64 |
2:26.64 |
7 |
Ella Suominen |
2005 |
05A308 |
ÅSK |
|
50m |
2:26.91 |
2:26.91 |
8 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
25m |
2:24.80 |
2:28.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Wilma Lakanen |
2003 |
03A711 |
KUS-GSS |
|
25m |
2:15.61 |
2:19.61 |
2 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
03A462 |
ÅSK |
|
25m |
2:14.37 |
2:18.37 |
3 |
Mari Ääri |
1980 |
80A096 |
AUi |
|
25m |
2:12.34 |
2:16.34 |
4 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
02A049 |
ÅSK |
|
25m |
2:11.02 |
2:15.02 |
5 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
25m |
2:12.21 |
2:16.21 |
6 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
25m |
2:12.50 |
2:16.50 |
7 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
25m |
2:15.57 |
2:19.57 |
8 |
Lydia Rintanen |
2002 |
02A539 |
AUi |
|
25m |
2:19.16 |
2:23.16 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
10:08 |
|