Startliste for Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Laji 1, 100m RU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 1:18.47 | 1:18.47 | |
2 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 25 m | 1:15.89 | 1:18.89 | |
3 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 50 m | 1:20.13 | 1:20.13 | |
4 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 50 m | 1:20.90 | 1:20.90 | |
5 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 25 m | 1:19.19 | 1:22.19 | |
6 | Ollikainen Aino | 2005 | KeuTo | 05A182 | 50 m | 1:22.43 | 1:22.43 | |
7 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 1:22.55 | 1:22.55 | |
8 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 1:20.41 | 1:23.41 | |
9 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 1:20.71 | 1:23.71 | |
10 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 50 m | 1:23.84 | 1:23.84 | |
11 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 1:24.53 | 1:24.53 | |
12 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 25 m | 1:22.16 | 1:25.16 | |
13 | Juntunen Meea | 2005 | TuUS | 05A451 | 25 m | 1:22.19 | 1:25.19 | |
14 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 1:22.81 | 1:25.81 | |
15 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 1:25.99 | 1:25.99 | |
16 | Kinnunen Enni | 2005 | VUS-VSS | 05A193 | 50 m | 1:26.31 | 1:26.31 | |
17 | Raulos Saara | 2005 | Cetus | 05A823 | 50 m | 1:26.65 | 1:26.65 | |
18 | Lehmijoki Nelli | 2005 | Pyry | 05A030 | 25 m | 1:23.68 | 1:26.68 | |
19 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 50 m | 1:26.70 | 1:26.70 | |
20 | Juvakka Sivi | 2005 | Pyry | 05A609 | 25 m | 1:23.92 | 1:26.92 | |
21 | Äkkinen Pihla | 2005 | VUS-VSS | 05A195 | 50 m | 1:27.00 | 1:27.00 | |
22 | Kiviniemi Vilma | 2005 | OU | 05A181 | 25 m | 1:24.01 | 1:27.01 | |
23 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:27.02 | 1:27.02 | |
24 | Andström Sofi | 2005 | ORCA | 05A556 | 25 m | 1:24.12 | 1:27.12 | |
25 | Välivainio Veera | 2005 | VUS-VSS | 05A645 | 50 m | 1:27.16 | 1:27.16 | |
26 | Kettunen Ellen | 2005 | Cetus | 05A201 | 50 m | 1:27.21 | 1:27.21 | |
27 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 25 m | 1:24.39 | 1:27.39 | |
28 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 25 m | 1:24.59 | 1:27.59 | |
29 | Miettinen Melissa | 2005 | HU | 05A199 | 50 m | 1:27.68 | 1:27.68 | |
30 | Hirvasoja Aada | 2005 | HAHE | 05A577 | 50 m | 1:28.07 | 1:28.07 | |
31 | Penttilä Hilla | 2005 | UKK | 05A093 | 50 m | 1:28.09 | 1:28.09 |
14 v |
1 | Taskila Pinja | 2004 | OU | 04A073 | 50 m | 1:14.60 | 1:14.60 | |
2 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 50 m | 1:15.53 | 1:15.53 | |
3 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:12.59 | 1:15.59 | |
4 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 50 m | 1:16.82 | 1:16.82 | |
5 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 25 m | 1:13.83 | 1:16.83 | |
6 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 1:16.85 | 1:16.85 | |
7 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 50 m | 1:16.95 | 1:16.95 | |
8 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 50 m | 1:17.62 | 1:17.62 | |
9 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 1:16.17 | 1:19.17 | |
10 | Markuksela Laura | 2004 | OuLo | 04A336 | 25 m | 1:16.90 | 1:19.90 | |
11 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 1:20.39 | 1:20.39 | |
12 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 50 m | 1:20.69 | 1:20.69 | |
13 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 25 m | 1:18.32 | 1:21.32 | |
14 | Vesalainen Peppi | 2004 | HSS | 04B162 | 25 m | 1:18.87 | 1:21.87 | |
15 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 25 m | 1:18.91 | 1:21.91 | |
16 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 1:21.94 | 1:21.94 | |
17 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 50 m | 1:22.04 | 1:22.04 | |
18 | Järvinen Nessa | 2004 | AQUILA | 04A159 | 50 m | 1:22.30 | 1:22.30 | |
19 | Taiponen Aada | 2004 | RiUS | 04A449 | 50 m | 1:22.75 | 1:22.75 | |
20 | Ekman Frida | 2004 | UiTa | 04A550 | 25 m | 1:19.86 | 1:22.86 | |
21 | Toivonen Helmiina | 2004 | HSS | 04A030 | 25 m | 1:19.90 | 1:22.90 | |
22 | Jämsä Iiris | 2004 | MiUS | 04A703 | 50 m | 1:23.24 | 1:23.24 | |
23 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 1:23.30 | 1:23.30 | |
24 | Nurkkala Sofia | 2004 | KUS-GSS | 04A067 | 50 m | 1:23.38 | 1:23.38 | |
25 | Parkatti Nea | 2004 | SWIM | 04A345 | 50 m | 1:24.39 | 1:24.39 | |
26 | Ranta-Valkama Anni | 2004 | SCR | 04A369 | 50 m | 1:24.56 | 1:24.56 | |
27 | Rantala Salla | 2004 | Pyry | 04A102 | 50 m | 1:24.75 | 1:24.75 | |
28 | Herrala Iida | 2004 | SiWa | 04A283 | 50 m | 1:24.84 | 1:24.84 | |
29 | Lehtonen Helmi | 2004 | JUK | 04A335 | 50 m | 1:24.94 | 1:24.94 | |
30 | Turkki Essi | 2004 | UiTa | 04A884 | 50 m | 1:25.00 | 1:25.00 | |
31 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 50 m | 1:25.09 | 1:25.09 | |
32 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 1:25.21 | 1:25.21 | |
33 | Myllärinen Viljaana | 2004 | UI | 04A492 | 25 m | 1:22.22 | 1:25.22 |
15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 1:12.12 | 1:12.12 | |
2 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 1:14.46 | 1:14.46 | |
3 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 25 m | 1:11.53 | 1:14.53 | |
4 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:14.59 | 1:14.59 | |
5 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 1:14.94 | 1:14.94 | |
6 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 50 m | 1:16.40 | 1:16.40 | |
7 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 25 m | 1:14.45 | 1:17.45 | |
8 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 1:15.36 | 1:18.36 | |
9 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 50 m | 1:18.58 | 1:18.58 | |
10 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 25 m | 1:15.91 | 1:18.91 | |
11 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 1:15.99 | 1:18.99 | |
12 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 25 m | 1:16.60 | 1:19.60 | |
13 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 50 m | 1:19.79 | 1:19.79 | |
14 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 1:19.97 | 1:19.97 | |
15 | Juutinen Malla | 2003 | OU | 03A215 | 25 m | 1:17.20 | 1:20.20 | |
16 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 1:20.27 | 1:20.27 | |
17 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 25 m | 1:17.68 | 1:20.68 | |
18 | Huntus Carola | 2003 | SWIM | 03B158 | 50 m | 1:21.37 | 1:21.37 | |
19 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 1:21.91 | 1:21.91 | |
20 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 50 m | 1:21.99 | 1:21.99 | |
21 | Kinnunen Kiia | 2003 | UiTa | 03A368 | 50 m | 1:22.07 | 1:22.07 | |
22 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 50 m | 1:22.08 | 1:22.08 | |
23 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 1:22.37 | 1:22.37 | |
24 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 50 m | 1:22.89 | 1:22.89 | |
25 | Jormanainen Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A789 | 50 m | 1:22.99 | 1:22.99 | |
26 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 25 m | 1:20.00 | 1:23.00 | |
27 | Metiäinen Inka | 2003 | SWIM | 03A640 | 25 m | 1:20.56 | 1:23.56 | |
28 | Jerohin Aino | 2003 | VUS-VSS | 03A154 | 50 m | 1:23.92 | 1:23.92 | |
29 | Saastamoinen Hilla | 2003 | OU | 03A341 | 50 m | 1:23.96 | 1:23.96 | |
30 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 25 m | 1:21.03 | 1:24.03 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 2, 200m SKU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 50 m | 2:23.87 | 2:23.87 | |
2 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 2:26.69 | 2:26.69 | |
3 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 2:29.25 | 2:29.25 | |
4 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 2:24.67 | 2:29.67 | |
5 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 2:31.84 | 2:31.84 | |
6 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 50 m | 2:31.90 | 2:31.90 | |
7 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 2:32.54 | 2:32.54 | |
8 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 2:32.95 | 2:32.95 | |
9 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 2:33.25 | 2:33.25 | |
10 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 2:33.26 | 2:33.26 | |
11 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 2:34.30 | 2:34.30 | |
12 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 2:34.53 | 2:34.53 | |
13 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 2:35.26 | 2:35.26 | |
14 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 2:35.30 | 2:35.30 | |
15 | Haipus Arttu | 2004 | KemPy | 04A723 | 50 m | 2:35.32 | 2:35.32 | |
16 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 50 m | 2:35.48 | 2:35.48 | |
17 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 50 m | 2:35.83 | 2:35.83 | |
18 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 2:30.90 | 2:35.90 | |
19 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 2:36.23 | 2:36.23 | |
20 | Haipus Eetu | 2004 | KemPy | 04A718 | 50 m | 2:36.52 | 2:36.52 | |
21 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 2:36.53 | 2:36.53 | |
22 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 25 m | 2:31.75 | 2:36.75 | |
23 | Kuhlberg Joakim | 2004 | BS-PU | 04A072 | 50 m | 2:37.92 | 2:37.92 | |
24 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 2:38.45 | 2:38.45 | |
25 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 2:33.54 | 2:38.54 |
15 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 2:10.86 | 2:15.86 | |
2 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 2:17.21 | 2:17.21 | |
3 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 2:18.37 | 2:18.37 | |
4 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 2:19.95 | 2:19.95 | |
5 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 2:15.03 | 2:20.03 | |
6 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 2:15.18 | 2:20.18 | |
7 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 2:20.87 | 2:20.87 | |
8 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 2:23.01 | 2:23.01 | |
9 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 2:23.13 | 2:23.13 | |
10 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 2:24.84 | 2:24.84 | |
11 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 2:20.55 | 2:25.55 | |
12 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:25.67 | 2:25.67 | |
13 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 2:25.79 | 2:25.79 | |
14 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 2:21.95 | 2:26.95 | |
15 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 2:27.92 | 2:27.92 | |
16 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 50 m | 2:28.31 | 2:28.31 | |
17 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 2:23.38 | 2:28.38 | |
18 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 50 m | 2:28.96 | 2:28.96 | |
19 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 2:29.19 | 2:29.19 | |
20 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 2:24.41 | 2:29.41 | |
21 | Severinkangas Roni | 2003 | Cetus | 03A907 | 25 m | 2:25.32 | 2:30.32 | |
22 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 50 m | 2:30.64 | 2:30.64 | |
23 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 50 m | 2:31.01 | 2:31.01 | |
24 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 50 m | 2:31.47 | 2:31.47 | |
25 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 2:31.62 | 2:31.62 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 2:05.26 | 2:10.26 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 2:11.90 | 2:11.90 | |
3 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 2:15.87 | 2:15.87 | |
4 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 2:17.45 | 2:17.45 | |
5 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 2:13.48 | 2:18.48 | |
6 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:14.52 | 2:19.52 | |
7 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 2:20.07 | 2:20.07 | |
8 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 2:15.52 | 2:20.52 | |
9 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 2:16.98 | 2:21.98 | |
10 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 50 m | 2:22.16 | 2:22.16 | |
11 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 2:18.40 | 2:23.40 | |
12 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 2:24.07 | 2:24.07 | |
13 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 50 m | 2:24.73 | 2:24.73 | |
14 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 2:24.79 | 2:24.79 | |
15 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 2:25.65 | 2:25.65 | |
16 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 2:21.04 | 2:26.04 | |
17 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 2:21.31 | 2:26.31 | |
18 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 50 m | 2:26.82 | 2:26.82 | |
19 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 50 m | 2:27.45 | 2:27.45 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 3, 50m PU T-13-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 28.92 | 29.92 | |
2 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 30.08 | 30.08 | |
3 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 50 m | 30.28 | 30.28 | |
4 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 30.35 | 30.35 | |
5 | Kärkkäinen Kiia | 2003 | HeiI | 03A235 | 25 m | 29.48 | 30.48 | |
6 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 30.51 | 30.51 | |
7 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 50 m | 30.57 | 30.57 | |
8 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 50 m | 30.65 | 30.65 | |
9 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 50 m | 30.70 | 30.70 | |
10 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 30.76 | 30.76 | |
11 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 50 m | 30.83 | 30.83 | |
12 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 50 m | 30.84 | 30.84 | |
13 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 30.99 | 30.99 | |
14 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 31.02 | 31.02 | |
15 | Antila Alina | 2004 | NU | 04A829 | 50 m | 31.27 | 31.27 | |
16 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 31.28 | 31.28 | |
17 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 50 m | 31.34 | 31.34 | |
18 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 25 m | 30.38 | 31.38 | |
19 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 30.40 | 31.40 | |
20 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 50 m | 31.42 | 31.42 | |
21 | Jatkola Saga | 2004 | BS-PU | 04A532 | 50 m | 31.44 | 31.44 | |
22 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 31.47 | 31.47 | |
23 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 31.48 | 31.48 | |
24 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 31.57 | 31.57 | |
25 | Lehtonen Helmi | 2004 | JUK | 04A335 | 50 m | 31.59 | 31.59 | |
26 | Sadojevic Jelacik Dina | 2004 | Cetus | 04A482 | 50 m | 31.62 | 31.62 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 4, 50m VU P-14-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 - 16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 23.60 | 24.60 | |
2 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 24.80 | 24.80 | |
3 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 25.31 | 25.31 | |
4 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 25.64 | 25.64 | |
5 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 25.75 | 25.75 | |
6 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 50 m | 25.77 | 25.77 | |
7 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 25.86 | 25.86 | |
8 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 25.94 | 25.94 | |
9 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 25.96 | 25.96 | |
10 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 26.03 | 26.03 | |
11 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 25.12 | 26.12 | |
12 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 26.19 | 26.19 | |
13 | Luomala Onni-kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 50 m | 26.39 | 26.39 | |
14 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 50 m | 26.47 | 26.47 | |
15 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 50 m | 26.71 | 26.71 | |
16 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 50 m | 26.73 | 26.73 | |
17 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 25.75 | 26.75 | |
18 | Ursin Manu | 2002 | KoU | 02A800 | 25 m | 25.76 | 26.76 | |
19 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 25.76 | 26.76 | |
20 | Naarajärvi Henri | 2002 | UiTa | 02A893 | 50 m | 26.85 | 26.85 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 5, 800m VU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 9:41.58 | 9:41.58 | |
2 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 9:55.76 | 9:55.76 | |
3 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 10:03.24 | 10:03.24 | |
4 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 25 m | 9:51.95 | 10:07.95 | |
5 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 10:10.46 | 10:10.46 | |
6 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 50 m | 10:14.47 | 10:14.47 | |
7 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 10:15.25 | 10:15.25 | |
8 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 25 m | 10:01.69 | 10:17.69 | |
9 | Niemi Riina | 2005 | SCR | 05A089 | 25 m | 10:04.83 | 10:20.83 | |
10 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 25 m | 10:08.92 | 10:24.92 | |
11 | Tuomainen Roosa | 2005 | SalU | 05A304 | 50 m | 10:25.21 | 10:25.21 | |
12 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 10:26.13 | 10:26.13 | |
13 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 10:11.13 | 10:27.13 | |
14 | Niemi Emilia | 2005 | Octopus | 05A368 | 25 m | 10:11.62 | 10:27.62 | |
15 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 25 m | 10:19.30 | 10:35.30 | |
16 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 10:21.29 | 10:37.29 | |
17 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 10:39.29 | 10:39.29 | |
18 | Tamminen Aino | 2005 | LrU | 05A292 | 25 m | 10:24.50 | 10:40.50 | |
19 | Hakkarainen Anna | 2005 | Cetus | 05A514 | 25 m | 10:26.14 | 10:42.14 | |
20 | Helenius Heidi | 2005 | UiTa | 05A589 | 25 m | 10:26.60 | 10:42.60 | |
21 | Kajander Maj | 2005 | HSS | 05A678 | 25 m | 10:27.68 | 10:43.68 |
14 v |
1 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 9:10.95 | 9:26.95 | |
2 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 9:17.86 | 9:33.86 | |
3 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 50 m | 9:37.89 | 9:37.89 | |
4 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 04A144 | 25 m | 9:23.08 | 9:39.08 | |
5 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 50 m | 9:45.78 | 9:45.78 | |
6 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 9:49.24 | 9:49.24 | |
7 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 25 m | 9:40.19 | 9:56.19 | |
8 | Änkilä Aamu | 2004 | HSS | 04A071 | 25 m | 9:43.68 | 9:59.68 | |
9 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 04A208 | 25 m | 9:47.87 | 10:03.87 | |
10 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 25 m | 9:51.16 | 10:07.16 | |
11 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 25 m | 9:51.55 | 10:07.55 | |
12 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 25 m | 9:52.01 | 10:08.01 | |
13 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 25 m | 9:52.89 | 10:08.89 | |
14 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 50 m | 10:11.40 | 10:11.40 | |
15 | Rantala Salla | 2004 | Pyry | 04A102 | 50 m | 10:11.63 | 10:11.63 | |
16 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 25 m | 9:58.75 | 10:14.75 | |
17 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 50 m | 10:18.07 | 10:18.07 | |
18 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 25 m | 10:05.17 | 10:21.17 | |
19 | Mäkinen Milja | 2004 | KoU | 04A192 | 25 m | 10:07.24 | 10:23.24 |
15 v |
1 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 25 m | 9:07.80 | 9:23.80 | |
2 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 25 m | 9:12.05 | 9:28.05 | |
3 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 25 m | 9:35.47 | 9:51.47 | |
4 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 9:52.43 | 9:52.43 | |
5 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 9:54.43 | 9:54.43 | |
6 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 9:54.79 | 9:54.79 | |
7 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 25 m | 9:43.06 | 9:59.06 | |
8 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 9:43.44 | 9:59.44 | |
9 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 10:00.42 | 10:00.42 | |
10 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 9:44.76 | 10:00.76 | |
11 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 50 m | 10:01.64 | 10:01.64 | |
12 | Salokorpi Essi | 2003 | Cetus | 03A199 | 25 m | 9:49.40 | 10:05.40 | |
13 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 25 m | 9:50.82 | 10:06.82 | |
14 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 25 m | 9:53.28 | 10:09.28 | |
15 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 25 m | 9:54.95 | 10:10.95 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 6, 4X100m VUV P-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 - 16 v |
1 | ÅSK 1 | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:43.11 | 3:43.11 | ||
2 | HSS miehet 1 | 2003 | HSS | 50 m | 3:44.71 | 3:44.71 | ||
3 | Cetus 1 | 2002 | Cetus | 50 m | 3:47.46 | 3:47.46 | ||
4 | VUS-VSS | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 3:47.67 | 3:47.67 | ||
5 | TaTU miehet [2002] | 2002 | TaTU | 50 m | 3:51.01 | 3:51.01 | ||
6 | UiTa 1 | 2002 | UiTa | 50 m | 3:52.75 | 3:52.75 | ||
7 | LaUS 1 | 2002 | LaUS | 50 m | 3:55.11 | 3:55.11 | ||
8 | ÅSK 2 | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:57.29 | 3:57.29 | ||
9 | Cetus 2 | 2002 | Cetus | 50 m | 3:58.06 | 3:58.06 | ||
10 | UiTa 2 | 2002 | UiTa | 50 m | 4:03.77 | 4:03.77 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 7, 100m RU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 1:11.79 | 1:11.79 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 1:10.34 | 1:13.34 | |
3 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 25 m | 1:10.94 | 1:13.94 | |
4 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 1:15.21 | 1:15.21 | |
5 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 1:15.91 | 1:15.91 | |
6 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:16.13 | 1:16.13 | |
7 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 50 m | 1:16.90 | 1:16.90 | |
8 | Virtanen Weeti | 2004 | UKK | 04B254 | 50 m | 1:17.26 | 1:17.26 | |
9 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 1:18.75 | 1:18.75 | |
10 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 1:20.28 | 1:20.28 | |
11 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 1:17.28 | 1:20.28 | |
12 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 25 m | 1:17.60 | 1:20.60 | |
13 | Leinonen Atte | 2004 | OU | 04B030 | 50 m | 1:20.61 | 1:20.61 | |
14 | Rantasuo Vili | 2004 | OuLo | 04A522 | 50 m | 1:20.70 | 1:20.70 | |
15 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 1:17.90 | 1:20.90 | |
16 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:20.95 | 1:20.95 | |
17 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 1:21.03 | 1:21.03 | |
18 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 1:21.45 | 1:21.45 | |
19 | Törmi Miska | 2004 | Octopus | 04A440 | 25 m | 1:19.22 | 1:22.22 | |
20 | Pulkkinen Juuso | 2004 | Cetus | 04A145 | 50 m | 1:22.55 | 1:22.55 | |
21 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 1:19.70 | 1:22.70 |
15 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 1:05.42 | 1:08.42 | |
2 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 1:09.20 | 1:09.20 | |
3 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 1:07.46 | 1:10.46 | |
4 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:11.75 | 1:11.75 | |
5 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 1:12.50 | 1:12.50 | |
6 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 1:09.89 | 1:12.89 | |
7 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 50 m | 1:13.97 | 1:13.97 | |
8 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:14.04 | 1:14.04 | |
9 | Turunen Oskar | 2003 | RiUS | 03A822 | 25 m | 1:11.31 | 1:14.31 | |
10 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 50 m | 1:14.61 | 1:14.61 | |
11 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 1:14.71 | 1:14.71 | |
12 | Oinonen Antti | 2003 | UI | 03B081 | 25 m | 1:12.11 | 1:15.11 | |
13 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 50 m | 1:15.42 | 1:15.42 | |
14 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 1:15.77 | 1:15.77 | |
15 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 50 m | 1:16.99 | 1:16.99 | |
16 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 50 m | 1:17.15 | 1:17.15 | |
17 | Rantamäki Pauli | 2003 | Octopus | 03A269 | 50 m | 1:17.22 | 1:17.22 | |
18 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 25 m | 1:14.25 | 1:17.25 | |
19 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 50 m | 1:17.45 | 1:17.45 | |
20 | Yu Sihan | 2003 | OU | 03A332 | 50 m | 1:17.55 | 1:17.55 | |
21 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 50 m | 1:17.58 | 1:17.58 | |
22 | Immonen Topi | 2003 | LrU | 03A437 | 50 m | 1:18.03 | 1:18.03 | |
23 | Oksakari Teemu | 2003 | VUS-VSS | 03A161 | 50 m | 1:18.66 | 1:18.66 | |
24 | Repo Oskari | 2003 | Cetus | 03A824 | 50 m | 1:19.08 | 1:19.08 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 1:03.61 | 1:06.61 | |
2 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 1:08.40 | 1:08.40 | |
3 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 1:05.66 | 1:08.66 | |
4 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 50 m | 1:08.73 | 1:08.73 | |
5 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 1:09.47 | 1:09.47 | |
6 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 25 m | 1:07.90 | 1:10.90 | |
7 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 1:08.21 | 1:11.21 | |
8 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 1:11.96 | 1:11.96 | |
9 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 50 m | 1:12.95 | 1:12.95 | |
10 | Rajaniemi Aleksi | 2002 | OU | 02A263 | 25 m | 1:10.37 | 1:13.37 | |
11 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 50 m | 1:13.51 | 1:13.51 | |
12 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 25 m | 1:10.93 | 1:13.93 | |
13 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 50 m | 1:14.16 | 1:14.16 | |
14 | Nyberg Julius | 2002 | Plaani | 02A459 | 50 m | 1:14.80 | 1:14.80 | |
15 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 25 m | 1:11.83 | 1:14.83 | |
16 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 1:15.40 | 1:15.40 | |
17 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 1:12.70 | 1:15.70 | |
18 | Roine Jerry | 2002 | JUK | 02B140 | 50 m | 1:15.78 | 1:15.78 | |
19 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 1:13.06 | 1:16.06 | |
20 | Luomala Onni-kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 25 m | 1:13.85 | 1:16.85 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 8, 200m SKU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 2:30.40 | 2:30.40 | |
2 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 50 m | 2:33.46 | 2:33.46 | |
3 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 2:33.74 | 2:33.74 | |
4 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 2:34.64 | 2:34.64 | |
5 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 50 m | 2:36.70 | 2:36.70 | |
6 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 50 m | 2:38.25 | 2:38.25 | |
7 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 2:38.81 | 2:38.81 | |
8 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 25 m | 2:33.91 | 2:38.91 | |
9 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 2:40.87 | 2:40.87 | |
10 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 50 m | 2:41.27 | 2:41.27 | |
11 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 2:41.76 | 2:41.76 | |
12 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 25 m | 2:37.13 | 2:42.13 | |
13 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 2:42.96 | 2:42.96 | |
14 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 2:38.04 | 2:43.04 | |
15 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 2:44.12 | 2:44.12 | |
16 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 2:44.45 | 2:44.45 | |
17 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 2:44.84 | 2:44.84 | |
18 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 2:45.12 | 2:45.12 | |
19 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 50 m | 2:45.37 | 2:45.37 | |
20 | Kauppinen Ida | 2005 | LrU | 05A319 | 50 m | 2:45.44 | 2:45.44 | |
21 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 2:45.77 | 2:45.77 | |
22 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 50 m | 2:45.87 | 2:45.87 | |
23 | Tahkola Alexia | 2005 | OuLo | 05A363 | 50 m | 2:46.09 | 2:46.09 | |
24 | Juntunen Meea | 2005 | TuUS | 05A451 | 50 m | 2:46.20 | 2:46.20 | |
25 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 2:46.22 | 2:46.22 | |
26 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 50 m | 2:46.28 | 2:46.28 | |
27 | Kettunen Ellen | 2005 | Cetus | 05A201 | 25 m | 2:41.93 | 2:46.93 | |
28 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 50 m | 2:47.00 | 2:47.00 |
14 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 2:20.30 | 2:25.30 | |
2 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 25 m | 2:22.47 | 2:27.47 | |
3 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 2:24.38 | 2:29.38 | |
4 | Taskila Pinja | 2004 | OU | 04A073 | 25 m | 2:27.12 | 2:32.12 | |
5 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 2:33.19 | 2:33.19 | |
6 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 2:28.38 | 2:33.38 | |
7 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 2:33.77 | 2:33.77 | |
8 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 25 m | 2:29.50 | 2:34.50 | |
9 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 2:30.11 | 2:35.11 | |
10 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 50 m | 2:35.68 | 2:35.68 | |
11 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 25 m | 2:32.25 | 2:37.25 | |
12 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 25 m | 2:32.45 | 2:37.45 | |
13 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 50 m | 2:38.37 | 2:38.37 | |
14 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 2:38.59 | 2:38.59 | |
15 | Markuksela Laura | 2004 | OuLo | 04A336 | 50 m | 2:39.78 | 2:39.78 | |
16 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 50 m | 2:39.92 | 2:39.92 | |
17 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 2:40.04 | 2:40.04 | |
18 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 50 m | 2:40.15 | 2:40.15 | |
19 | Jatkola Saga | 2004 | BS-PU | 04A532 | 25 m | 2:35.52 | 2:40.52 | |
20 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 50 m | 2:40.85 | 2:40.85 | |
21 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 25 m | 2:36.02 | 2:41.02 | |
22 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 50 m | 2:41.19 | 2:41.19 | |
23 | Vesalainen Peppi | 2004 | HSS | 04B162 | 50 m | 2:41.42 | 2:41.42 | |
24 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 25 m | 2:36.53 | 2:41.53 | |
25 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 25 m | 2:36.58 | 2:41.58 | |
26 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 2:41.89 | 2:41.89 | |
27 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 25 m | 2:36.92 | 2:41.92 |
15 v |
1 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 50 m | 2:25.10 | 2:25.10 | |
2 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 2:26.13 | 2:26.13 | |
3 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 2:26.21 | 2:26.21 | |
4 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 2:23.89 | 2:28.89 | |
5 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 2:29.19 | 2:29.19 | |
6 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 2:29.86 | 2:29.86 | |
7 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 25 m | 2:26.07 | 2:31.07 | |
8 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 2:32.04 | 2:32.04 | |
9 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 2:28.06 | 2:33.06 | |
10 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 50 m | 2:33.84 | 2:33.84 | |
11 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 50 m | 2:34.69 | 2:34.69 | |
12 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 2:29.76 | 2:34.76 | |
13 | Nygård Martta | 2003 | OU | 03A230 | 50 m | 2:34.88 | 2:34.88 | |
14 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 25 m | 2:30.21 | 2:35.21 | |
15 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 50 m | 2:35.28 | 2:35.28 | |
16 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 2:35.61 | 2:35.61 | |
17 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 2:31.11 | 2:36.11 | |
18 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 2:36.33 | 2:36.33 | |
19 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 25 m | 2:31.61 | 2:36.61 | |
20 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 2:36.64 | 2:36.64 | |
21 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 50 m | 2:37.27 | 2:37.27 | |
22 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 2:37.98 | 2:37.98 | |
23 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 50 m | 2:38.27 | 2:38.27 | |
24 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 50 m | 2:38.36 | 2:38.36 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 9, 50m PU P-14-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 - 16 v |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 26.05 | 26.05 | |
2 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 26.34 | 26.34 | |
3 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 27.24 | 27.24 | |
4 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 27.42 | 27.42 | |
5 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 27.44 | 27.44 | |
6 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 50 m | 27.49 | 27.49 | |
7 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 27.67 | 27.67 | |
8 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 27.72 | 27.72 | |
9 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 27.76 | 27.76 | |
10 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 50 m | 27.81 | 27.81 | |
11 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 27.91 | 27.91 | |
12 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 27.95 | 27.95 | |
13 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 27.19 | 28.19 | |
14 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 28.27 | 28.27 | |
15 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 50 m | 28.31 | 28.31 | |
16 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 50 m | 28.32 | 28.32 | |
17 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 28.34 | 28.34 | |
18 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 50 m | 28.35 | 28.35 | |
19 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 50 m | 28.36 | 28.36 | |
20 | Ovaskainen Jasu | 2002 | LaUS | 02A038 | 50 m | 28.40 | 28.40 | |
21 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 50 m | 28.67 | 28.67 | |
22 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 28.69 | 28.69 | |
23 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 28.80 | 28.80 | |
24 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 50 m | 28.82 | 28.82 | |
25 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 28.83 | 28.83 | |
26 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 50 m | 28.85 | 28.85 | |
27 | Luomala Onni-kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 50 m | 28.91 | 28.91 | |
28 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 50 m | 28.97 | 28.97 | |
29 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 50 m | 29.01 | 29.01 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 10, 50m VU T-13-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 27.42 | 27.42 | |
2 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 27.66 | 27.66 | |
3 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 27.69 | 27.69 | |
4 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 26.82 | 27.82 | |
5 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 27.84 | 27.84 | |
6 | Kärkkäinen Kiia | 2003 | HeiI | 03A235 | 25 m | 26.88 | 27.88 | |
7 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 27.99 | 27.99 | |
8 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 50 m | 28.19 | 28.19 | |
9 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 25 m | 27.28 | 28.28 | |
10 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 28.33 | 28.33 | |
11 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 50 m | 28.66 | 28.66 | |
12 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 28.68 | 28.68 | |
13 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 50 m | 28.77 | 28.77 | |
14 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 28.78 | 28.78 | |
15 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 27.78 | 28.78 | |
16 | Ekman Frida | 2004 | UiTa | 04A550 | 50 m | 28.79 | 28.79 | |
17 | Jouhten Helmi | 2004 | KemPy | 04A360 | 50 m | 28.81 | 28.81 | |
18 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 28.86 | 28.86 | |
19 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 04A208 | 50 m | 28.88 | 28.88 | |
20 | Martinkauppi Sofia | 2003 | UKK | 03A049 | 50 m | 28.90 | 28.90 | |
21 | Hakala Emma | 2004 | HU | 04A330 | 50 m | 28.90 | 28.90 | |
22 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 27.99 | 28.99 | |
23 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 29.03 | 29.03 | |
24 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 29.03 | 29.03 | |
25 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 50 m | 29.04 | 29.04 | |
26 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 29.06 | 29.06 | |
27 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 29.10 | 29.10 | |
28 | Vesalainen Peppi | 2004 | HSS | 04B162 | 50 m | 29.12 | 29.12 | |
29 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 50 m | 29.14 | 29.14 | |
30 | Konnu Anni | 2004 | UI | 04B138 | 25 m | 28.14 | 29.14 | |
31 | Sadojevic Jelacik Dina | 2004 | Cetus | 04A482 | 50 m | 29.16 | 29.16 | |
32 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 50 m | 29.22 | 29.22 | |
33 | Ekman Ella | 2003 | UiTa | 03A645 | 50 m | 29.32 | 29.32 | |
34 | Järvinen Nessa | 2004 | AQUILA | 04A159 | 50 m | 29.36 | 29.36 | |
35 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 50 m | 29.37 | 29.37 | |
36 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 29.37 | 29.37 | |
37 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 28.38 | 29.38 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 11, 800m VU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 9:15.53 | 9:15.53 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 9:12.40 | 9:28.40 | |
3 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 25 m | 9:22.14 | 9:38.14 | |
4 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 9:42.00 | 9:42.00 | |
5 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 9:43.61 | 9:43.61 | |
6 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 25 m | 9:31.22 | 9:47.22 | |
7 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 9:53.19 | 9:53.19 | |
8 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 9:55.56 | 9:55.56 | |
9 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 9:42.25 | 9:58.25 | |
10 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 9:45.57 | 10:01.57 | |
11 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 10:02.12 | 10:02.12 |
15 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 8:36.00 | 8:52.00 | |
2 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 8:59.86 | 8:59.86 | |
3 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 50 m | 9:00.76 | 9:00.76 | |
4 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 25 m | 8:54.13 | 9:10.13 | |
5 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 8:54.67 | 9:10.67 | |
6 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 8:59.06 | 9:15.06 | |
7 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 9:19.49 | 9:19.49 | |
8 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 9:10.79 | 9:26.79 | |
9 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 9:13.07 | 9:29.07 | |
10 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 9:29.32 | 9:29.32 | |
11 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 9:17.27 | 9:33.27 | |
12 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 9:18.10 | 9:34.10 | |
13 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 9:20.01 | 9:36.01 | |
14 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 9:20.91 | 9:36.91 | |
15 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 9:25.92 | 9:41.92 | |
16 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 25 m | 9:30.97 | 9:46.97 | |
17 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 9:33.86 | 9:49.86 | |
18 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 50 m | 9:51.39 | 9:51.39 |
16 v |
1 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 8:20.44 | 8:36.44 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 8:32.84 | 8:48.84 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 8:38.83 | 8:54.83 | |
4 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 8:53.08 | 9:09.08 | |
5 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 8:53.36 | 9:09.36 | |
6 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 25 m | 8:54.29 | 9:10.29 | |
7 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 9:21.50 | 9:21.50 | |
8 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 9:12.67 | 9:28.67 | |
9 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 9:15.09 | 9:31.09 | |
10 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 9:20.89 | 9:36.89 | |
11 | Järvi Joonas | 2002 | VUS-VSS | 02A227 | 25 m | 9:23.13 | 9:39.13 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 12, 4X100m VUV T-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Cetus 1 | 2003 | Cetus | 50 m | 4:04.80 | 4:04.80 | ||
2 | Oulun Uinti 1 | 2003 | OU | 50 m | 4:07.32 | 4:07.32 | ||
3 | RaisU tytöt 1 | 2003 | RaisU | 50 m | 4:07.88 | 4:07.88 | ||
4 | UKK naiset [2003] | 2003 | UKK | 50 m | 4:07.98 | 4:07.98 | ||
5 | HSS Naiset 1 | 2003 | HSS | 50 m | 4:10.79 | 4:10.79 | ||
6 | ÅSK 1 | 2003 | ÅSK | 50 m | 4:12.24 | 4:12.24 | ||
7 | LaUS 1 | 2003 | LaUS | 50 m | 4:13.77 | 4:13.77 | ||
8 | Cetus 2 | 2003 | Cetus | 50 m | 4:14.30 | 4:14.30 | ||
9 | UiTa 1 | 2003 | UiTa | 50 m | 4:14.82 | 4:14.82 | ||
10 | Oulun Uinti 2 | 2003 | OU | 50 m | 4:15.45 | 4:15.45 | ||
11 | VUS-VSS | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 4:16.98 | 4:16.98 | ||
12 | Cetus 3 | 2003 | Cetus | 50 m | 4:17.98 | 4:17.98 | ||
13 | KUS-GSS | 2005 | KUS-GSS | 50 m | 4:20.21 | 4:20.21 | ||
14 | UiTa 2 | 2003 | UiTa | 50 m | 4:20.70 | 4:20.70 | ||
15 | ÅSK 2 | 2003 | ÅSK | 50 m | 4:20.76 | 4:20.76 | ||
16 | JoUS naiset | 2003 | JoUS | 50 m | 4:24.49 | 4:24.49 | ||
17 | Swim naiset [2003] | 2003 | SWIM | 50 m | 4:24.98 | 4:24.98 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 13, 200m RU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 2:50.74 | 2:50.74 | |
2 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 50 m | 2:52.14 | 2:52.14 | |
3 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 25 m | 2:46.26 | 2:52.26 | |
4 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 50 m | 2:53.15 | 2:53.15 | |
5 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 2:57.52 | 2:57.52 | |
6 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 50 m | 2:57.82 | 2:57.82 | |
7 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 50 m | 2:59.99 | 2:59.99 | |
8 | Ollikainen Aino | 2005 | KeuTo | 05A182 | 50 m | 3:00.85 | 3:00.85 | |
9 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 3:01.50 | 3:01.50 | |
10 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 50 m | 3:02.48 | 3:02.48 | |
11 | Hirvasoja Aada | 2005 | HAHE | 05A577 | 50 m | 3:02.68 | 3:02.68 | |
12 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 50 m | 3:02.79 | 3:02.79 | |
13 | Kettunen Ellen | 2005 | Cetus | 05A201 | 50 m | 3:03.33 | 3:03.33 | |
14 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 50 m | 3:04.33 | 3:04.33 | |
15 | Kiviniemi Vilma | 2005 | OU | 05A181 | 50 m | 3:04.56 | 3:04.56 | |
16 | Juntunen Meea | 2005 | TuUS | 05A451 | 50 m | 3:04.60 | 3:04.60 | |
17 | Raulos Saara | 2005 | Cetus | 05A823 | 50 m | 3:06.07 | 3:06.07 | |
18 | Penttilä Hilla | 2005 | UKK | 05A093 | 50 m | 3:06.09 | 3:06.09 | |
19 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 3:06.41 | 3:06.41 | |
20 | Tuomainen Roosa | 2005 | SalU | 05A304 | 50 m | 3:07.71 | 3:07.71 | |
21 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 3:08.09 | 3:08.09 | |
22 | Juvakka Sivi | 2005 | Pyry | 05A609 | 50 m | 3:08.91 | 3:08.91 | |
23 | Andström Sofi | 2005 | ORCA | 05A556 | 50 m | 3:09.02 | 3:09.02 | |
24 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 3:09.16 | 3:09.16 | |
25 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 3:09.25 | 3:09.25 | |
26 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 50 m | 3:09.57 | 3:09.57 | |
27 | Luoma Lumi | 2005 | UH | 05A133 | 25 m | 3:03.87 | 3:09.87 | |
28 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 50 m | 3:09.92 | 3:09.92 | |
29 | Maude Ronja | 2005 | ÅSK | 05A886 | 50 m | 3:09.95 | 3:09.95 | |
30 | Miettinen Melissa | 2005 | HU | 05A199 | 50 m | 3:09.97 | 3:09.97 | |
31 | Lehmijoki Nelli | 2005 | Pyry | 05A030 | 50 m | 3:09.98 | 3:09.98 |
14 v |
1 | Taskila Pinja | 2004 | OU | 04A073 | 50 m | 2:40.99 | 2:40.99 | |
2 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 25 m | 2:38.64 | 2:44.64 | |
3 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 25 m | 2:40.49 | 2:46.49 | |
4 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 25 m | 2:41.39 | 2:47.39 | |
5 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 2:41.84 | 2:47.84 | |
6 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 2:49.09 | 2:49.09 | |
7 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 50 m | 2:50.00 | 2:50.00 | |
8 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 2:45.81 | 2:51.81 | |
9 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 50 m | 2:52.70 | 2:52.70 | |
10 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 2:53.35 | 2:53.35 | |
11 | Markuksela Laura | 2004 | OuLo | 04A336 | 50 m | 2:54.88 | 2:54.88 | |
12 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | 2:49.33 | 2:55.33 | |
13 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 50 m | 2:56.83 | 2:56.83 | |
14 | Taiponen Aada | 2004 | RiUS | 04A449 | 25 m | 2:51.46 | 2:57.46 | |
15 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 2:57.65 | 2:57.65 | |
16 | Rantala Salla | 2004 | Pyry | 04A102 | 50 m | 2:59.20 | 2:59.20 | |
17 | Nurkkala Sofia | 2004 | KUS-GSS | 04A067 | 50 m | 2:59.87 | 2:59.87 | |
18 | Myllärinen Viljaana | 2004 | UI | 04A492 | 25 m | 2:53.91 | 2:59.91 | |
19 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 3:00.26 | 3:00.26 | |
20 | Herrala Iida | 2004 | SiWa | 04A283 | 50 m | 3:00.32 | 3:00.32 | |
21 | Mätäsjärvi Siiri | 2004 | UiTa | 04A412 | 50 m | 3:01.59 | 3:01.59 | |
22 | Toivonen Helmiina | 2004 | HSS | 04A030 | 25 m | 2:55.66 | 3:01.66 | |
23 | Tuura Julia | 2004 | RiUS | 04A297 | 50 m | 3:02.07 | 3:02.07 | |
24 | Ekman Frida | 2004 | UiTa | 04A550 | 25 m | 2:56.33 | 3:02.33 | |
25 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 25 m | 2:56.36 | 3:02.36 | |
26 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 3:02.41 | 3:02.41 | |
27 | Järvinen Nessa | 2004 | AQUILA | 04A159 | 50 m | 3:02.62 | 3:02.62 | |
28 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 50 m | 3:02.91 | 3:02.91 | |
29 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 25 m | 2:57.21 | 3:03.21 | |
30 | Konnu Anni | 2004 | UI | 04B138 | 50 m | 3:03.53 | 3:03.53 | |
31 | Knuuttila Aamu | 2004 | VUS-VSS | 04A531 | 50 m | 3:03.54 | 3:03.54 | |
32 | Nieminen Pinja | 2004 | Cetus | 04A258 | 50 m | 3:03.89 | 3:03.89 |
15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 2:38.87 | 2:38.87 | |
2 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 2:41.23 | 2:41.23 | |
3 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 25 m | 2:37.93 | 2:43.93 | |
4 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 2:38.01 | 2:44.01 | |
5 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 2:44.99 | 2:44.99 | |
6 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 2:47.77 | 2:47.77 | |
7 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 25 m | 2:42.51 | 2:48.51 | |
8 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 2:42.89 | 2:48.89 | |
9 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 25 m | 2:43.69 | 2:49.69 | |
10 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 50 m | 2:50.68 | 2:50.68 | |
11 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 25 m | 2:45.61 | 2:51.61 | |
12 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 50 m | 2:51.87 | 2:51.87 | |
13 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 25 m | 2:46.01 | 2:52.01 | |
14 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 25 m | 2:46.95 | 2:52.95 | |
15 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 50 m | 2:53.71 | 2:53.71 | |
16 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 50 m | 2:54.69 | 2:54.69 | |
17 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 25 m | 2:50.71 | 2:56.71 | |
18 | Metiäinen Inka | 2003 | SWIM | 03A640 | 25 m | 2:50.81 | 2:56.81 | |
19 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 25 m | 2:50.84 | 2:56.84 | |
20 | Jormanainen Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A789 | 25 m | 2:51.89 | 2:57.89 | |
21 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 50 m | 3:00.02 | 3:00.02 | |
22 | Myller Sara | 2003 | TuUS | 03B029 | 50 m | 3:00.56 | 3:00.56 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 14, 200m SU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 2:24.56 | 2:24.56 | |
2 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 2:25.05 | 2:25.05 | |
3 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 2:29.33 | 2:29.33 | |
4 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 2:26.34 | 2:30.34 | |
5 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 2:26.59 | 2:30.59 | |
6 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 2:29.35 | 2:33.35 | |
7 | Kuhlberg Joakim | 2004 | BS-PU | 04A072 | 25 m | 2:29.39 | 2:33.39 | |
8 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 25 m | 2:29.96 | 2:33.96 | |
9 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 2:34.97 | 2:34.97 | |
10 | Haipus Arttu | 2004 | KemPy | 04A723 | 50 m | 2:35.83 | 2:35.83 | |
11 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 2:36.44 | 2:36.44 | |
12 | Haipus Eetu | 2004 | KemPy | 04A718 | 50 m | 2:36.78 | 2:36.78 | |
13 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 25 m | 2:33.23 | 2:37.23 | |
14 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 50 m | 2:37.77 | 2:37.77 | |
15 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 2:34.57 | 2:38.57 | |
16 | Einiö Matteus | 2004 | Gladius | 04A376 | 25 m | 2:34.61 | 2:38.61 | |
17 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 50 m | 2:38.69 | 2:38.69 | |
18 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 2:39.00 | 2:39.00 | |
19 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 25 m | 2:35.06 | 2:39.06 | |
20 | Törmi Miska | 2004 | Octopus | 04A440 | 50 m | 2:39.33 | 2:39.33 | |
21 | Salo Eetu | 2004 | KoU | 04A413 | 25 m | 2:35.33 | 2:39.33 | |
22 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:40.10 | 2:40.10 | |
23 | Kuitu Joona | 2004 | SiWa | 04A248 | 50 m | 2:40.35 | 2:40.35 | |
24 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 50 m | 2:40.68 | 2:40.68 |
15 v |
1 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 25 m | 2:06.89 | 2:10.89 | |
2 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 2:10.59 | 2:14.59 | |
3 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 2:13.66 | 2:17.66 | |
4 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 2:17.51 | 2:21.51 | |
5 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 2:22.49 | 2:22.49 | |
6 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 2:18.58 | 2:22.58 | |
7 | Oksakari Teemu | 2003 | VUS-VSS | 03A161 | 50 m | 2:23.74 | 2:23.74 | |
8 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 2:20.11 | 2:24.11 | |
9 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 2:20.85 | 2:24.85 | |
10 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 2:22.13 | 2:26.13 | |
11 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 2:26.14 | 2:26.14 | |
12 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 25 m | 2:25.46 | 2:29.46 | |
13 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 2:27.56 | 2:31.56 | |
14 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 50 m | 2:31.59 | 2:31.59 | |
15 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 25 m | 2:27.62 | 2:31.62 | |
16 | Salonen Pauli | 2003 | HU | 03A394 | 25 m | 2:28.75 | 2:32.75 | |
17 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 25 m | 2:29.12 | 2:33.12 | |
18 | Huhtala Alexander | 2003 | Cetus | 03A751 | 25 m | 2:29.27 | 2:33.27 | |
19 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 25 m | 2:29.29 | 2:33.29 | |
20 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 50 m | 2:33.61 | 2:33.61 | |
21 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:33.96 | 2:33.96 | |
22 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 50 m | 2:34.34 | 2:34.34 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 2:05.54 | 2:09.54 | |
2 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:06.81 | 2:10.81 | |
3 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 2:07.19 | 2:11.19 | |
4 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 2:18.23 | 2:18.23 | |
5 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 2:14.63 | 2:18.63 | |
6 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 2:17.68 | 2:21.68 | |
7 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 25 m | 2:19.64 | 2:23.64 | |
8 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 2:21.18 | 2:25.18 | |
9 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 25 m | 2:21.72 | 2:25.72 | |
10 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 2:22.69 | 2:26.69 | |
11 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 2:23.73 | 2:27.73 | |
12 | Uosukainen Lauri | 2002 | LaUS | 02A568 | 25 m | 2:24.71 | 2:28.71 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 15, 50m SU T-13-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 29.51 | 30.51 | |
2 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 30.83 | 30.83 | |
3 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 31.43 | 31.43 | |
4 | Antila Alina | 2004 | NU | 04A829 | 25 m | 30.85 | 31.85 | |
5 | Kärkkäinen Kiia | 2003 | HeiI | 03A235 | 25 m | 30.98 | 31.98 | |
6 | Nygård Martta | 2003 | OU | 03A230 | 25 m | 31.26 | 32.26 | |
7 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 25 m | 31.43 | 32.43 | |
8 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 32.46 | 32.46 | |
9 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 32.58 | 32.58 | |
10 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 25 m | 31.60 | 32.60 | |
11 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 50 m | 32.67 | 32.67 | |
12 | Yritys Saana | 2003 | UH | 03A035 | 50 m | 32.70 | 32.70 | |
13 | Martinkauppi Sofia | 2003 | UKK | 03A049 | 25 m | 31.78 | 32.78 | |
14 | Jouhten Helmi | 2004 | KemPy | 04A360 | 50 m | 32.87 | 32.87 | |
15 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 31.89 | 32.89 | |
16 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 25 m | 31.96 | 32.96 | |
17 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 50 m | 33.02 | 33.02 | |
18 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 50 m | 33.14 | 33.14 | |
19 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 33.21 | 33.21 | |
20 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 25 m | 32.27 | 33.27 | |
21 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 25 m | 32.34 | 33.34 | |
22 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 33.42 | 33.42 | |
23 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 25 m | 32.54 | 33.54 | |
24 | Syväniemi Ella-maija | 2004 | Gladius | 04A654 | 50 m | 33.64 | 33.64 | |
25 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 32.65 | 33.65 | |
26 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 33.66 | 33.66 | |
27 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 32.76 | 33.76 | |
28 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 32.90 | 33.90 | |
29 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 05A040 | 50 m | 33.96 | 33.96 | |
30 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 50 m | 34.10 | 34.10 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 16, 100m PU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 1:05.12 | 1:05.12 | |
2 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 1:06.52 | 1:06.52 | |
3 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 1:07.84 | 1:07.84 | |
4 | Niemi Riina | 2005 | SCR | 05A089 | 50 m | 1:10.44 | 1:10.44 | |
5 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 1:11.58 | 1:11.58 | |
6 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 1:13.12 | 1:13.12 | |
7 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 25 m | 1:11.95 | 1:13.95 | |
8 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 1:13.39 | 1:15.39 | |
9 | Ahvenainen Essi | 2005 | Vanders | 05A073 | 50 m | 1:15.91 | 1:15.91 | |
10 | Rajavaara Laura | 2005 | OU | 05A443 | 50 m | 1:16.04 | 1:16.04 | |
11 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 50 m | 1:16.42 | 1:16.42 | |
12 | Saarinen Vilja | 2005 | RiUS | 05A087 | 50 m | 1:16.92 | 1:16.92 | |
13 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 50 m | 1:16.99 | 1:16.99 | |
14 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 1:17.21 | 1:17.21 | |
15 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 1:17.21 | 1:17.21 | |
16 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 25 m | 1:15.29 | 1:17.29 | |
17 | Rihte Kaarina | 2005 | Cetus | 05A740 | 50 m | 1:17.30 | 1:17.30 | |
18 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 1:15.77 | 1:17.77 | |
19 | Vihola Nelli | 2005 | HU | 05A051 | 50 m | 1:17.87 | 1:17.87 | |
20 | Tamminen Aino | 2005 | LrU | 05A292 | 25 m | 1:16.12 | 1:18.12 | |
21 | Huttunen Maiju | 2005 | SCR | 05A659 | 25 m | 1:16.48 | 1:18.48 | |
22 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:18.56 | 1:18.56 | |
23 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 50 m | 1:18.58 | 1:18.58 | |
24 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 50 m | 1:18.80 | 1:18.80 | |
25 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 25 m | 1:16.87 | 1:18.87 | |
26 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 25 m | 1:16.89 | 1:18.89 | |
27 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 1:18.90 | 1:18.90 | |
28 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 1:18.97 | 1:18.97 | |
29 | Perkkiö Saana | 2005 | RiUS | 05A349 | 25 m | 1:16.99 | 1:18.99 | |
30 | Lehmusvaara Anna | 2005 | SiWa | 05A142 | 50 m | 1:19.29 | 1:19.29 | |
31 | Eskola Peppi | 2005 | Gladius | 05A552 | 50 m | 1:19.46 | 1:19.46 | |
32 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:19.58 | 1:19.58 | |
33 | Bogdanova Eevi-maria | 2005 | LaUS | 05A106 | 50 m | 1:19.58 | 1:19.58 | |
34 | Hörkkö Alma | 2005 | SiWa | 05A331 | 50 m | 1:19.73 | 1:19.73 | |
35 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 1:20.00 | 1:20.00 | |
36 | Nousiainen Jenna | 2005 | Pyry | 05A555 | 50 m | 1:20.50 | 1:20.50 |
14 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 1:05.89 | 1:05.89 | |
2 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 1:07.72 | 1:07.72 | |
3 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 1:08.55 | 1:08.55 | |
4 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 25 m | 1:06.98 | 1:08.98 | |
5 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 50 m | 1:09.34 | 1:09.34 | |
6 | Jouhten Helmi | 2004 | KemPy | 04A360 | 25 m | 1:07.68 | 1:09.68 | |
7 | Jatkola Saga | 2004 | BS-PU | 04A532 | 25 m | 1:07.78 | 1:09.78 | |
8 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 1:10.58 | 1:10.58 | |
9 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 50 m | 1:10.64 | 1:10.64 | |
10 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 50 m | 1:11.00 | 1:11.00 | |
11 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 50 m | 1:11.04 | 1:11.04 | |
12 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 25 m | 1:09.40 | 1:11.40 | |
13 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 1:11.89 | 1:11.89 | |
14 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 25 m | 1:10.12 | 1:12.12 | |
15 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 1:12.90 | 1:12.90 | |
16 | Karpela Iisa | 2004 | Cetus | 04A632 | 50 m | 1:12.91 | 1:12.91 | |
17 | Kylmämetsä Noora | 2004 | UiTa | 04A592 | 50 m | 1:13.06 | 1:13.06 | |
18 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 1:13.13 | 1:13.13 | |
19 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 50 m | 1:13.19 | 1:13.19 | |
20 | Tenho Nita | 2004 | PUS | 04A464 | 50 m | 1:13.62 | 1:13.62 | |
21 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 25 m | 1:11.63 | 1:13.63 | |
22 | Pietiäinen Mitra | 2004 | JoUS | 04A567 | 50 m | 1:13.80 | 1:13.80 | |
23 | Töyrylä Ida | 2004 | UiTa | 04A450 | 50 m | 1:14.07 | 1:14.07 | |
24 | Hautala Pirita | 2004 | VUS-VSS | 04B022 | 50 m | 1:14.80 | 1:14.80 | |
25 | Mätäsjärvi Siiri | 2004 | UiTa | 04A412 | 25 m | 1:12.96 | 1:14.96 |
15 v |
1 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 50 m | 1:06.69 | 1:06.69 | |
2 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 1:06.82 | 1:06.82 | |
3 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 50 m | 1:08.09 | 1:08.09 | |
4 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 50 m | 1:08.12 | 1:08.12 | |
5 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 50 m | 1:08.58 | 1:08.58 | |
6 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 1:09.04 | 1:09.04 | |
7 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 50 m | 1:09.17 | 1:09.17 | |
8 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:09.58 | 1:09.58 | |
9 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 25 m | 1:08.73 | 1:10.73 | |
10 | Korin Sini | 2003 | Pyry | 03A617 | 25 m | 1:08.98 | 1:10.98 | |
11 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 50 m | 1:11.15 | 1:11.15 | |
12 | Juutinen Malla | 2003 | OU | 03A215 | 50 m | 1:11.83 | 1:11.83 | |
13 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 25 m | 1:09.91 | 1:11.91 | |
14 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 1:12.06 | 1:12.06 | |
15 | Koivula Eveliina | 2003 | UiTa | 03A192 | 50 m | 1:12.28 | 1:12.28 | |
16 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 1:10.54 | 1:12.54 | |
17 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 50 m | 1:12.62 | 1:12.62 | |
18 | Yritys Taiga | 2003 | UH | 03A036 | 25 m | 1:10.62 | 1:12.62 | |
19 | Myllykallio Ronja | 2003 | Pyry | 03A501 | 50 m | 1:12.64 | 1:12.64 | |
20 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 50 m | 1:12.76 | 1:12.76 | |
21 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:10.85 | 1:12.85 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 17, 400m VU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 4:29.61 | 4:29.61 | |
2 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 4:35.50 | 4:35.50 | |
3 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 4:29.93 | 4:37.93 | |
4 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 4:42.69 | 4:42.69 | |
5 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 4:45.40 | 4:45.40 | |
6 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 4:45.49 | 4:45.49 | |
7 | Palombi Waldemar | 2004 | HSS | 04A428 | 50 m | 4:45.97 | 4:45.97 | |
8 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 4:38.27 | 4:46.27 | |
9 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 4:49.06 | 4:49.06 | |
10 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 4:49.21 | 4:49.21 | |
11 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 4:49.58 | 4:49.58 | |
12 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 4:49.60 | 4:49.60 | |
13 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 4:49.96 | 4:49.96 | |
14 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 4:50.41 | 4:50.41 | |
15 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 4:50.94 | 4:50.94 | |
16 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 4:53.56 | 4:53.56 | |
17 | Asklöf Viktor | 2004 | Cetus | 04A639 | 50 m | 4:54.85 | 4:54.85 | |
18 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 4:55.62 | 4:55.62 | |
19 | Veckman Markus | 2004 | SWIM | 04A104 | 50 m | 4:57.40 | 4:57.40 | |
20 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 25 m | 4:49.73 | 4:57.73 | |
21 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 50 m | 4:57.77 | 4:57.77 | |
22 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 4:59.01 | 4:59.01 | |
23 | Hannuksela Jere | 2004 | HAHE | 04A877 | 25 m | 4:51.25 | 4:59.25 | |
24 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 4:59.27 | 4:59.27 |
15 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 4:08.05 | 4:16.05 | |
2 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 4:18.13 | 4:18.13 | |
3 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 4:18.61 | 4:18.61 | |
4 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 4:21.10 | 4:21.10 | |
5 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 50 m | 4:21.17 | 4:21.17 | |
6 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 4:21.84 | 4:21.84 | |
7 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 4:19.94 | 4:27.94 | |
8 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 4:29.57 | 4:29.57 | |
9 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 4:21.73 | 4:29.73 | |
10 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 25 m | 4:23.41 | 4:31.41 | |
11 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 4:24.87 | 4:32.87 | |
12 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 4:34.26 | 4:34.26 | |
13 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 4:28.13 | 4:36.13 | |
14 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 50 m | 4:36.76 | 4:36.76 | |
15 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 25 m | 4:31.61 | 4:39.61 | |
16 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 4:32.49 | 4:40.49 | |
17 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 4:41.84 | 4:41.84 | |
18 | Järvinen Perttu | 2003 | RiUS | 03A819 | 25 m | 4:35.29 | 4:43.29 | |
19 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 50 m | 4:43.67 | 4:43.67 | |
20 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 4:37.03 | 4:45.03 | |
21 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 4:46.03 | 4:46.03 | |
22 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 50 m | 4:46.37 | 4:46.37 | |
23 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 4:39.71 | 4:47.71 | |
24 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 4:47.82 | 4:47.82 | |
25 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 25 m | 4:40.08 | 4:48.08 | |
26 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 25 m | 4:40.11 | 4:48.11 | |
27 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 03A423 | 50 m | 4:48.28 | 4:48.28 |
16 v |
1 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 4:04.11 | 4:12.11 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 4:10.54 | 4:18.54 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 4:13.37 | 4:21.37 | |
4 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 4:22.71 | 4:22.71 | |
5 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 4:18.32 | 4:26.32 | |
6 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 4:29.10 | 4:29.10 | |
7 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 4:21.61 | 4:29.61 | |
8 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 4:29.70 | 4:29.70 | |
9 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 4:22.53 | 4:30.53 | |
10 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 4:23.74 | 4:31.74 | |
11 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 4:24.41 | 4:32.41 | |
12 | Järvi Joonas | 2002 | VUS-VSS | 02A227 | 50 m | 4:34.99 | 4:34.99 | |
13 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 50 m | 4:35.88 | 4:35.88 | |
14 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 4:32.07 | 4:40.07 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 18, 4X100m SKUV P-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 - 16 v |
1 | ÅSK 1 | 2002 | ÅSK | 50 m | 4:04.47 | 4:04.47 | ||
2 | HSS miehet 1 | 2003 | HSS | 50 m | 4:10.14 | 4:10.14 | ||
3 | Cetus 1 | 2002 | Cetus | 50 m | 4:11.37 | 4:11.37 | ||
4 | VUS-VSS | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 4:12.78 | 4:12.78 | ||
5 | UiTa 1 | 2002 | UiTa | 50 m | 4:16.98 | 4:16.98 | ||
6 | TaTU miehet [2002] | 2002 | TaTU | 50 m | 4:17.34 | 4:17.34 | ||
7 | Oulun Uinti | 2002 | OU | 50 m | 4:19.99 | 4:19.99 | ||
8 | Cetus 2 | 2002 | Cetus | 50 m | 4:20.12 | 4:20.12 | ||
9 | LaUS 1 | 2002 | LaUS | 50 m | 4:27.36 | 4:27.36 | ||
10 | RiUS miehet [2002] | 2002 | RiUS | 50 m | 4:29.29 | 4:29.29 | ||
11 | UiTa 2 | 2002 | UiTa | 50 m | 4:30.63 | 4:30.63 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 19, 400m SKU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 5:22.34 | 5:22.34 | |
2 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 5:32.71 | 5:32.71 | |
3 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 5:36.01 | 5:36.01 | |
4 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 5:38.65 | 5:38.65 | |
5 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 5:39.33 | 5:39.33 | |
6 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 5:40.30 | 5:40.30 | |
7 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 25 m | 5:36.49 | 5:46.49 | |
8 | Luoma Lumi | 2005 | UH | 05A133 | 50 m | 5:55.47 | 5:55.47 | |
9 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 5:58.01 | 5:58.01 | |
10 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 25 m | 5:48.11 | 5:58.11 | |
11 | Kauppinen Ida | 2005 | LrU | 05A319 | 25 m | 5:50.79 | 6:00.79 | |
12 | Lehmusvaara Anna | 2005 | SiWa | 05A142 | 25 m | 5:51.19 | 6:01.19 | |
13 | Tuomainen Roosa | 2005 | SalU | 05A304 | 50 m | 6:01.62 | 6:01.62 | |
14 | Ryynänen Säde | 2005 | Cetus | 05A460 | 25 m | 5:51.74 | 6:01.74 | |
15 | Hirvasoja Aada | 2005 | HAHE | 05A577 | 50 m | 6:02.19 | 6:02.19 | |
16 | Tahkola Alexia | 2005 | OuLo | 05A363 | 50 m | 6:02.78 | 6:02.78 | |
17 | Savonen Jasmin | 2005 | Cetus | 05A119 | 25 m | 5:53.54 | 6:03.54 |
14 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 4:56.79 | 5:06.79 | |
2 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 5:03.46 | 5:13.46 | |
3 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 5:20.70 | 5:20.70 | |
4 | Taskila Pinja | 2004 | OU | 04A073 | 25 m | 5:13.17 | 5:23.17 | |
5 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 50 m | 5:29.09 | 5:29.09 | |
6 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 25 m | 5:21.18 | 5:31.18 | |
7 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 5:21.19 | 5:31.19 | |
8 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 5:37.19 | 5:37.19 | |
9 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 50 m | 5:38.11 | 5:38.11 | |
10 | Rantala Salla | 2004 | Pyry | 04A102 | 50 m | 5:38.97 | 5:38.97 | |
11 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 50 m | 5:41.84 | 5:41.84 | |
12 | Markuksela Laura | 2004 | OuLo | 04A336 | 25 m | 5:34.21 | 5:44.21 | |
13 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 5:44.89 | 5:44.89 | |
14 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 25 m | 5:36.01 | 5:46.01 | |
15 | Mätäsjärvi Siiri | 2004 | UiTa | 04A412 | 25 m | 5:37.66 | 5:47.66 | |
16 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 25 m | 5:37.91 | 5:47.91 | |
17 | Mustonen Nea | 2004 | LaUS | 04A265 | 25 m | 5:40.09 | 5:50.09 | |
18 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 50 m | 5:52.00 | 5:52.00 |
15 v |
1 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 25 m | 4:59.81 | 5:09.81 | |
2 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 5:04.66 | 5:14.66 | |
3 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 25 m | 5:05.69 | 5:15.69 | |
4 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 5:12.22 | 5:22.22 | |
5 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 5:25.28 | 5:25.28 | |
6 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 5:16.58 | 5:26.58 | |
7 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 5:16.82 | 5:26.82 | |
8 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 25 m | 5:20.78 | 5:30.78 | |
9 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 25 m | 5:23.75 | 5:33.75 | |
10 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 03A151 | 50 m | 5:36.11 | 5:36.11 | |
11 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 25 m | 5:26.55 | 5:36.55 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 20, 50m RU P-14-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 - 16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 50 m | 31.28 | 31.28 | |
2 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 31.30 | 31.30 | |
3 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 31.48 | 31.48 | |
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 31.62 | 31.62 | |
5 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 31.69 | 31.69 | |
6 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 50 m | 32.34 | 32.34 | |
7 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 32.48 | 32.48 | |
8 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 50 m | 32.75 | 32.75 | |
9 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 32.96 | 32.96 | |
10 | Nyberg Julius | 2002 | Plaani | 02A459 | 50 m | 33.04 | 33.04 | |
11 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 50 m | 33.21 | 33.21 | |
12 | Rajaniemi Aleksi | 2002 | OU | 02A263 | 50 m | 33.25 | 33.25 | |
13 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 33.26 | 33.26 | |
14 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 50 m | 33.59 | 33.59 | |
15 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 50 m | 33.62 | 33.62 | |
16 | Oinonen Antti | 2003 | UI | 03B081 | 50 m | 33.64 | 33.64 | |
17 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 33.64 | 33.64 | |
18 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 33.70 | 33.70 | |
19 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 33.71 | 33.71 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 21, 100m SU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 1:08.43 | 1:08.43 | |
2 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 25 m | 1:06.64 | 1:08.64 | |
3 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 1:11.21 | 1:11.21 | |
4 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 1:12.68 | 1:12.68 | |
5 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 1:13.29 | 1:13.29 | |
6 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 1:13.34 | 1:15.34 | |
7 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 05A040 | 50 m | 1:15.38 | 1:15.38 | |
8 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 50 m | 1:15.41 | 1:15.41 | |
9 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 1:13.53 | 1:15.53 | |
10 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 1:15.67 | 1:15.67 | |
11 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 1:15.67 | 1:15.67 | |
12 | Luoma Lumi | 2005 | UH | 05A133 | 25 m | 1:14.05 | 1:16.05 | |
13 | Rajavaara Laura | 2005 | OU | 05A443 | 25 m | 1:14.17 | 1:16.17 | |
14 | Hörkkö Alma | 2005 | SiWa | 05A331 | 25 m | 1:14.33 | 1:16.33 | |
15 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:16.46 | 1:16.46 | |
16 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 50 m | 1:16.48 | 1:16.48 | |
17 | Ahvenainen Essi | 2005 | Vanders | 05A073 | 50 m | 1:16.51 | 1:16.51 | |
18 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:17.11 | 1:17.11 | |
19 | Rissanen Iina | 2005 | Vanders | 05A102 | 50 m | 1:17.14 | 1:17.14 | |
20 | Tamminen Aino | 2005 | LrU | 05A292 | 50 m | 1:17.31 | 1:17.31 | |
21 | Juvakka Sivi | 2005 | Pyry | 05A609 | 25 m | 1:15.38 | 1:17.38 | |
22 | Kauppinen Ida | 2005 | LrU | 05A319 | 50 m | 1:17.41 | 1:17.41 |
14 v |
1 | Jouhten Helmi | 2004 | KemPy | 04A360 | 25 m | 1:04.88 | 1:06.88 | |
2 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:05.73 | 1:07.73 | |
3 | Antila Alina | 2004 | NU | 04A829 | 25 m | 1:06.06 | 1:08.06 | |
4 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 25 m | 1:06.09 | 1:08.09 | |
5 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 25 m | 1:06.37 | 1:08.37 | |
6 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 50 m | 1:09.78 | 1:09.78 | |
7 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:08.40 | 1:10.40 | |
8 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 1:08.60 | 1:10.60 | |
9 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 25 m | 1:09.28 | 1:11.28 | |
10 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 25 m | 1:09.55 | 1:11.55 | |
11 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 1:11.82 | 1:11.82 | |
12 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 1:10.24 | 1:12.24 | |
13 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 1:12.39 | 1:12.39 | |
14 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 1:12.56 | 1:12.56 | |
15 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 1:10.60 | 1:12.60 | |
16 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 50 m | 1:12.72 | 1:12.72 | |
17 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 25 m | 1:11.23 | 1:13.23 | |
18 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | 1:11.25 | 1:13.25 | |
19 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 50 m | 1:14.01 | 1:14.01 | |
20 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 25 m | 1:12.11 | 1:14.11 | |
21 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 1:14.12 | 1:14.12 | |
22 | Känsäkangas Henna | 2004 | KUS-GSS | 04A431 | 50 m | 1:14.25 | 1:14.25 | |
23 | Ranta-Valkama Anni | 2004 | SCR | 04A369 | 50 m | 1:14.50 | 1:14.50 | |
24 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 50 m | 1:14.56 | 1:14.56 | |
25 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 25 m | 1:12.60 | 1:14.60 | |
26 | Karola Roona | 2004 | TuUS | 04A099 | 25 m | 1:12.68 | 1:14.68 | |
27 | Haverinen Helmi | 2004 | Cetus | 04A256 | 25 m | 1:12.80 | 1:14.80 | |
28 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 50 m | 1:14.86 | 1:14.86 | |
29 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:14.96 | 1:14.96 |
15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 1:02.73 | 1:04.73 | |
2 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 1:02.74 | 1:04.74 | |
3 | Nygård Martta | 2003 | OU | 03A230 | 25 m | 1:05.22 | 1:07.22 | |
4 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 1:05.78 | 1:07.78 | |
5 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 1:08.80 | 1:08.80 | |
6 | Yritys Saana | 2003 | UH | 03A035 | 25 m | 1:07.43 | 1:09.43 | |
7 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 1:09.49 | 1:09.49 | |
8 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 25 m | 1:07.87 | 1:09.87 | |
9 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 25 m | 1:08.10 | 1:10.10 | |
10 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 1:10.13 | 1:10.13 | |
11 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 1:08.41 | 1:10.41 | |
12 | Martinkauppi Sofia | 2003 | UKK | 03A049 | 25 m | 1:08.54 | 1:10.54 | |
13 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 25 m | 1:08.87 | 1:10.87 | |
14 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 1:09.14 | 1:11.14 | |
15 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 1:09.30 | 1:11.30 | |
16 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:09.34 | 1:11.34 | |
17 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:09.47 | 1:11.47 | |
18 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:10.01 | 1:12.01 | |
19 | Juutinen Malla | 2003 | OU | 03A215 | 25 m | 1:10.35 | 1:12.35 | |
20 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 50 m | 1:12.47 | 1:12.47 | |
21 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 1:10.77 | 1:12.77 | |
22 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 1:11.65 | 1:13.65 | |
23 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 25 m | 1:11.68 | 1:13.68 | |
24 | Korin Sini | 2003 | Pyry | 03A617 | 25 m | 1:11.74 | 1:13.74 | |
25 | Myllykallio Ronja | 2003 | Pyry | 03A501 | 25 m | 1:11.89 | 1:13.89 | |
26 | Ekman Ella | 2003 | UiTa | 03A645 | 25 m | 1:11.92 | 1:13.92 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 22, 100m VU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 50 m | 56.60 | 56.60 | |
2 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 57.34 | 57.34 | |
3 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 58.69 | 58.69 | |
4 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 58.71 | 58.71 | |
5 | Kaukonen Tino | 2004 | HTU | 04A213 | 50 m | 58.78 | 58.78 | |
6 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 59.73 | 59.73 | |
7 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 59.82 | 59.82 | |
8 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 1:00.11 | 1:00.11 | |
9 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 1:00.14 | 1:00.14 | |
10 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 1:00.36 | 1:00.36 | |
11 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 1:00.44 | 1:00.44 | |
12 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 58.49 | 1:00.49 | |
13 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 1:00.82 | 1:00.82 | |
14 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 1:01.42 | 1:01.42 | |
15 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:01.88 | 1:01.88 | |
16 | Salo Eetu | 2004 | KoU | 04A413 | 25 m | 59.89 | 1:01.89 | |
17 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 25 m | 59.90 | 1:01.90 | |
18 | Virtanen Weeti | 2004 | UKK | 04B254 | 25 m | 1:00.44 | 1:02.44 | |
19 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 50 m | 1:02.56 | 1:02.56 | |
20 | Riipinen Touko | 2004 | SWIM | 04B044 | 50 m | 1:02.87 | 1:02.87 | |
21 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 25 m | 1:00.88 | 1:02.88 | |
22 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 50 m | 1:03.26 | 1:03.26 | |
23 | Tuominen Oskar | 2004 | UiTa | 04A373 | 50 m | 1:03.50 | 1:03.50 |
15 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 52.61 | 54.61 | |
2 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 55.28 | 55.28 | |
3 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 55.62 | 55.62 | |
4 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 56.02 | 56.02 | |
5 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 56.24 | 56.24 | |
6 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 54.42 | 56.42 | |
7 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 50 m | 56.83 | 56.83 | |
8 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 25 m | 55.44 | 57.44 | |
9 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 57.61 | 57.61 | |
10 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 57.70 | 57.70 | |
11 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 57.80 | 57.80 | |
12 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 56.30 | 58.30 | |
13 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 59.03 | 59.03 | |
14 | Rantamäki Pauli | 2003 | Octopus | 03A269 | 50 m | 59.48 | 59.48 | |
15 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 59.51 | 59.51 | |
16 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 50 m | 59.64 | 59.64 | |
17 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 59.73 | 59.73 | |
18 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 50 m | 1:00.14 | 1:00.14 | |
19 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 58.16 | 1:00.16 | |
20 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 50 m | 1:00.18 | 1:00.18 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 50 m | 53.32 | 53.32 | |
2 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 55.27 | 55.27 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 50 m | 56.08 | 56.08 | |
4 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 54.23 | 56.23 | |
5 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 50 m | 56.42 | 56.42 | |
6 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 56.67 | 56.67 | |
7 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 50 m | 56.98 | 56.98 | |
8 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 56.99 | 56.99 | |
9 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 57.03 | 57.03 | |
10 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 55.22 | 57.22 | |
11 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 50 m | 57.50 | 57.50 | |
12 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 57.73 | 57.73 | |
13 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 50 m | 57.79 | 57.79 | |
14 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 50 m | 57.96 | 57.96 | |
15 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 50 m | 58.05 | 58.05 | |
16 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 58.08 | 58.08 | |
17 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 58.11 | 58.11 | |
18 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 50 m | 58.18 | 58.18 | |
19 | Luomala Onni-kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 25 m | 56.37 | 58.37 | |
20 | Ursin Manu | 2002 | KoU | 02A800 | 25 m | 56.37 | 58.37 | |
21 | Ovaskainen Jasu | 2002 | LaUS | 02A038 | 50 m | 58.38 | 58.38 | |
22 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 50 m | 58.44 | 58.44 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 23, 200m VU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 2:14.75 | 2:14.75 | |
2 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 2:14.90 | 2:14.90 | |
3 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 50 m | 2:14.94 | 2:14.94 | |
4 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 2:16.59 | 2:16.59 | |
5 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 50 m | 2:17.95 | 2:17.95 | |
6 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 50 m | 2:18.72 | 2:18.72 | |
7 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 50 m | 2:20.10 | 2:20.10 | |
8 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 2:21.32 | 2:21.32 | |
9 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 50 m | 2:21.89 | 2:21.89 | |
10 | Tamminen Aino | 2005 | LrU | 05A292 | 50 m | 2:23.09 | 2:23.09 | |
11 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 2:23.27 | 2:23.27 | |
12 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 2:23.67 | 2:23.67 | |
13 | Niemi Emilia | 2005 | Octopus | 05A368 | 25 m | 2:19.70 | 2:23.70 | |
14 | Hakkarainen Anna | 2005 | Cetus | 05A514 | 50 m | 2:24.75 | 2:24.75 | |
15 | Niemi Riina | 2005 | SCR | 05A089 | 25 m | 2:20.99 | 2:24.99 | |
16 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 50 m | 2:25.07 | 2:25.07 | |
17 | Välivainio Veera | 2005 | VUS-VSS | 05A645 | 50 m | 2:25.10 | 2:25.10 | |
18 | Juntunen Meea | 2005 | TuUS | 05A451 | 50 m | 2:25.18 | 2:25.18 | |
19 | Tuomainen Roosa | 2005 | SalU | 05A304 | 25 m | 2:21.30 | 2:25.30 | |
20 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 2:21.36 | 2:25.36 | |
21 | Tahkola Alexia | 2005 | OuLo | 05A363 | 50 m | 2:25.50 | 2:25.50 | |
22 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 2:25.62 | 2:25.62 | |
23 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 2:25.94 | 2:25.94 | |
24 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 2:26.28 | 2:26.28 | |
25 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 2:26.35 | 2:26.35 | |
26 | Sakomaa Juulia | 2005 | LaUS | 05A564 | 25 m | 2:22.75 | 2:26.75 | |
27 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 2:26.92 | 2:26.92 | |
28 | Miettinen Melissa | 2005 | HU | 05A199 | 50 m | 2:27.05 | 2:27.05 | |
29 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 50 m | 2:27.14 | 2:27.14 | |
30 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 2:27.30 | 2:27.30 | |
31 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 25 m | 2:23.51 | 2:27.51 | |
32 | Bogdanova Eevi-maria | 2005 | LaUS | 05A106 | 50 m | 2:27.72 | 2:27.72 | |
33 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 2:27.85 | 2:27.85 |
14 v |
1 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 2:06.36 | 2:10.36 | |
2 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 2:07.67 | 2:11.67 | |
3 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 50 m | 2:13.78 | 2:13.78 | |
4 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 50 m | 2:14.97 | 2:14.97 | |
5 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 50 m | 2:15.04 | 2:15.04 | |
6 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 04A144 | 50 m | 2:15.11 | 2:15.11 | |
7 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 50 m | 2:16.27 | 2:16.27 | |
8 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 50 m | 2:17.26 | 2:17.26 | |
9 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 25 m | 2:13.89 | 2:17.89 | |
10 | Änkilä Aamu | 2004 | HSS | 04A071 | 50 m | 2:18.06 | 2:18.06 | |
11 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 2:18.06 | 2:18.06 | |
12 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 2:18.16 | 2:18.16 | |
13 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 25 m | 2:14.41 | 2:18.41 | |
14 | Mustonen Nea | 2004 | LaUS | 04A265 | 25 m | 2:15.41 | 2:19.41 | |
15 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 04A208 | 50 m | 2:19.88 | 2:19.88 | |
16 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 50 m | 2:19.92 | 2:19.92 | |
17 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 2:20.45 | 2:20.45 | |
18 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 50 m | 2:20.67 | 2:20.67 | |
19 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 25 m | 2:17.49 | 2:21.49 | |
20 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 25 m | 2:17.55 | 2:21.55 | |
21 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 2:21.65 | 2:21.65 | |
22 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 25 m | 2:18.19 | 2:22.19 |
15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 2:02.83 | 2:06.83 | |
2 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 2:10.80 | 2:10.80 | |
3 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 25 m | 2:07.03 | 2:11.03 | |
4 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 50 m | 2:13.75 | 2:13.75 | |
5 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 2:09.82 | 2:13.82 | |
6 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 2:14.12 | 2:14.12 | |
7 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 50 m | 2:14.34 | 2:14.34 | |
8 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 2:15.35 | 2:15.35 | |
9 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 2:15.53 | 2:15.53 | |
10 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 50 m | 2:16.62 | 2:16.62 | |
11 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 2:16.82 | 2:16.82 | |
12 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 50 m | 2:16.91 | 2:16.91 | |
13 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 25 m | 2:13.10 | 2:17.10 | |
14 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 2:13.16 | 2:17.16 | |
15 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 2:13.21 | 2:17.21 | |
16 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 2:14.11 | 2:18.11 | |
17 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 25 m | 2:14.18 | 2:18.18 | |
18 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 2:18.31 | 2:18.31 | |
19 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 2:18.59 | 2:18.59 | |
20 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 25 m | 2:14.82 | 2:18.82 | |
21 | Yritys Saana | 2003 | UH | 03A035 | 25 m | 2:14.86 | 2:18.86 | |
22 | Salokorpi Essi | 2003 | Cetus | 03A199 | 50 m | 2:19.70 | 2:19.70 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 24, 200m PU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 2:29.01 | 2:29.01 | |
2 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 50 m | 2:30.24 | 2:30.24 | |
3 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 2:35.78 | 2:35.78 | |
4 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 2:33.02 | 2:37.02 | |
5 | Haipus Eetu | 2004 | KemPy | 04A718 | 50 m | 2:38.51 | 2:38.51 | |
6 | Haipus Arttu | 2004 | KemPy | 04A723 | 50 m | 2:40.50 | 2:40.50 | |
7 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 2:41.71 | 2:41.71 | |
8 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 25 m | 2:38.15 | 2:42.15 | |
9 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 25 m | 2:40.29 | 2:44.29 | |
10 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 25 m | 2:40.75 | 2:44.75 | |
11 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 2:46.45 | 2:46.45 | |
12 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 2:47.12 | 2:47.12 | |
13 | Hannuksela Jere | 2004 | HAHE | 04A877 | 50 m | 2:49.91 | 2:49.91 | |
14 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 04A009 | 50 m | 2:50.93 | 2:50.93 |
15 v |
1 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 2:15.40 | 2:15.40 | |
2 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 2:12.39 | 2:16.39 | |
3 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 2:17.71 | 2:17.71 | |
4 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 2:17.96 | 2:17.96 | |
5 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 2:18.29 | 2:18.29 | |
6 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 2:20.21 | 2:24.21 | |
7 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 50 m | 2:28.27 | 2:28.27 | |
8 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 2:29.82 | 2:29.82 | |
9 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 2:26.54 | 2:30.54 | |
10 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 2:30.80 | 2:30.80 | |
11 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 2:27.27 | 2:31.27 | |
12 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 2:27.30 | 2:31.30 | |
13 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 50 m | 2:34.79 | 2:34.79 | |
14 | Marjala Juho | 2003 | SiWa | 03A275 | 50 m | 2:37.29 | 2:37.29 | |
15 | Severinkangas Roni | 2003 | Cetus | 03A907 | 25 m | 2:35.44 | 2:39.44 | |
16 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 2:35.65 | 2:39.65 | |
17 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 25 m | 2:36.94 | 2:40.94 | |
18 | Kotiniitty Visa | 2003 | UiTa | 03A284 | 25 m | 2:39.10 | 2:43.10 |
16 v |
1 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 2:11.18 | 2:15.18 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 2:16.05 | 2:16.05 | |
3 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 2:13.50 | 2:17.50 | |
4 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 50 m | 2:18.95 | 2:18.95 | |
5 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 2:15.05 | 2:19.05 | |
6 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 2:18.39 | 2:22.39 | |
7 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 2:27.23 | 2:27.23 | |
8 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 25 m | 2:24.32 | 2:28.32 | |
9 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 2:24.41 | 2:28.41 | |
10 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | 2:26.71 | 2:30.71 | |
11 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 25 m | 2:29.47 | 2:33.47 | |
12 | Korhonen Joel | 2002 | HU | 02A799 | 50 m | 2:33.91 | 2:33.91 | |
13 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 25 m | 2:32.75 | 2:36.75 | |
14 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 25 m | 2:33.24 | 2:37.24 | |
15 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 25 m | 2:34.70 | 2:38.70 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 25, 4X50m SKUV 2T/2P T15/P16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | AUi seka [2002] | 2002 | AUi | 50 m | 1:57.43 | 1:57.43 | ||
2 | Cetus 1 | 2002 | Cetus | 50 m | 1:58.14 | 1:58.14 | ||
3 | VUS-VSS | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:59.50 | 1:59.50 | ||
4 | ÅSK 1 | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:59.97 | 1:59.97 | ||
5 | RaisU seka 1 | 2002 | RaisU | 50 m | 2:00.09 | 2:00.09 | ||
6 | UiTa 1 | 2002 | UiTa | 50 m | 2:00.98 | 2:00.98 | ||
7 | HSS Seka 1 | 2003 | HSS | 50 m | 2:01.15 | 2:01.15 | ||
8 | ÅSK 2 | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:01.98 | 2:01.98 | ||
9 | Cetus 2 | 2002 | Cetus | 50 m | 2:02.29 | 2:02.29 | ||
10 | Cetus 3 | 2002 | Cetus | 50 m | 2:03.20 | 2:03.20 | ||
11 | LaUS 1 | 2002 | LaUS | 50 m | 2:04.03 | 2:04.03 | ||
12 | SiWa seka | 2003 | SiWa | 50 m | 2:04.34 | 2:04.34 | ||
13 | UiTa 2 | 2002 | UiTa | 50 m | 2:04.53 | 2:04.53 | ||
14 | KoU seka [2002] | 2002 | KoU | 50 m | 2:05.62 | 2:05.62 | ||
15 | ÅSK 3 | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:05.99 | 2:05.99 | ||
16 | RiUS seka 1 | 2002 | RiUS | 50 m | 2:06.64 | 2:06.64 | ||
17 | SCR seka | 2002 | SCR | 50 m | 2:09.56 | 2:09.56 | VAR | |
18 | Swim seka [2002] | 2002 | SWIM | 50 m | 2:12.58 | 2:12.58 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 26, 200m RU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 2:39.97 | 2:39.97 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 50 m | 2:43.61 | 2:43.61 | |
3 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 2:49.03 | 2:49.03 | |
4 | Virtanen Weeti | 2004 | UKK | 04B254 | 25 m | 2:44.44 | 2:50.44 | |
5 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 2:50.45 | 2:50.45 | |
6 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 2:50.74 | 2:50.74 | |
7 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 2:51.33 | 2:51.33 | |
8 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 50 m | 2:53.60 | 2:53.60 | |
9 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 2:54.04 | 2:54.04 | |
10 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 50 m | 2:54.39 | 2:54.39 | |
11 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 2:54.94 | 2:54.94 | |
12 | Pulkkinen Juuso | 2004 | Cetus | 04A145 | 50 m | 2:55.64 | 2:55.64 | |
13 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 2:55.66 | 2:55.66 | |
14 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 50 m | 2:56.56 | 2:56.56 | |
15 | Törmi Miska | 2004 | Octopus | 04A440 | 50 m | 2:57.03 | 2:57.03 | |
16 | Rantasuo Vili | 2004 | OuLo | 04A522 | 50 m | 2:57.33 | 2:57.33 | |
17 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:57.61 | 2:57.61 | |
18 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 2:52.63 | 2:58.63 |
15 v |
1 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 2:29.99 | 2:29.99 | |
2 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 2:26.50 | 2:32.50 | |
3 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 2:33.83 | 2:33.83 | |
4 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 50 m | 2:39.77 | 2:39.77 | |
5 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 2:40.40 | 2:40.40 | |
6 | Turunen Oskar | 2003 | RiUS | 03A822 | 25 m | 2:35.13 | 2:41.13 | |
7 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 2:41.49 | 2:41.49 | |
8 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 2:35.90 | 2:41.90 | |
9 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 2:38.51 | 2:44.51 | |
10 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 50 m | 2:44.53 | 2:44.53 | |
11 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 50 m | 2:45.26 | 2:45.26 | |
12 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 2:39.90 | 2:45.90 | |
13 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:46.35 | 2:46.35 | |
14 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 2:46.68 | 2:46.68 | |
15 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 50 m | 2:47.32 | 2:47.32 | |
16 | Oinonen Antti | 2003 | UI | 03B081 | 25 m | 2:43.43 | 2:49.43 | |
17 | Yu Sihan | 2003 | OU | 03A332 | 25 m | 2:44.73 | 2:50.73 | |
18 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 50 m | 2:51.08 | 2:51.08 | |
19 | Repo Oskari | 2003 | Cetus | 03A824 | 50 m | 2:51.39 | 2:51.39 | |
20 | Immonen Topi | 2003 | LrU | 03A437 | 50 m | 2:51.60 | 2:51.60 | |
21 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 25 m | 2:47.13 | 2:53.13 | |
22 | Rantamäki Pauli | 2003 | Octopus | 03A269 | 50 m | 2:53.42 | 2:53.42 |
16 v |
1 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 2:26.66 | 2:26.66 | |
2 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 50 m | 2:28.68 | 2:28.68 | |
3 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 2:28.77 | 2:28.77 | |
4 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 2:23.12 | 2:29.12 | |
5 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 25 m | 2:27.41 | 2:33.41 | |
6 | Rajaniemi Aleksi | 2002 | OU | 02A263 | 25 m | 2:31.71 | 2:37.71 | |
7 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 25 m | 2:32.98 | 2:38.98 | |
8 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 25 m | 2:33.68 | 2:39.68 | |
9 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 50 m | 2:40.69 | 2:40.69 | |
10 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 2:35.39 | 2:41.39 | |
11 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 25 m | 2:36.38 | 2:42.38 | |
12 | Roine Jerry | 2002 | JUK | 02B140 | 50 m | 2:44.63 | 2:44.63 | |
13 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 2:41.80 | 2:47.80 | |
14 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 2:48.02 | 2:48.02 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 27, 200m SU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 50 m | 2:29.01 | 2:29.01 | |
2 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 2:30.89 | 2:30.89 | |
3 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 25 m | 2:29.56 | 2:33.56 | |
4 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 2:34.42 | 2:34.42 | |
5 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 25 m | 2:34.14 | 2:38.14 | |
6 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 2:39.24 | 2:39.24 | |
7 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 2:41.52 | 2:41.52 | |
8 | Luoma Lumi | 2005 | UH | 05A133 | 25 m | 2:38.90 | 2:42.90 | |
9 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 2:43.52 | 2:43.52 | |
10 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 2:39.68 | 2:43.68 | |
11 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 50 m | 2:44.20 | 2:44.20 | |
12 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 50 m | 2:44.30 | 2:44.30 | |
13 | Martola Hanna | 2005 | Cetus | 05A203 | 50 m | 2:44.60 | 2:44.60 | |
14 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 2:44.88 | 2:44.88 | |
15 | Ryynänen Säde | 2005 | Cetus | 05A460 | 50 m | 2:45.69 | 2:45.69 | |
16 | Kähkönen Milla | 2005 | LaUS | 05A054 | 25 m | 2:41.75 | 2:45.75 | |
17 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 2:46.02 | 2:46.02 | |
18 | Tahkola Alexia | 2005 | OuLo | 05A363 | 50 m | 2:46.29 | 2:46.29 | |
19 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 25 m | 2:42.32 | 2:46.32 | |
20 | Juvakka Sivi | 2005 | Pyry | 05A609 | 50 m | 2:47.15 | 2:47.15 | |
21 | Rajavaara Laura | 2005 | OU | 05A443 | 50 m | 2:47.78 | 2:47.78 | |
22 | Kauppinen Ida | 2005 | LrU | 05A319 | 25 m | 2:43.78 | 2:47.78 |
14 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 2:21.68 | 2:25.68 | |
2 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 2:22.50 | 2:26.50 | |
3 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 25 m | 2:23.98 | 2:27.98 | |
4 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 25 m | 2:25.54 | 2:29.54 | |
5 | Antila Alina | 2004 | NU | 04A829 | 50 m | 2:31.11 | 2:31.11 | |
6 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 25 m | 2:27.23 | 2:31.23 | |
7 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 2:29.27 | 2:33.27 | |
8 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 2:33.90 | 2:33.90 | |
9 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 25 m | 2:30.06 | 2:34.06 | |
10 | Taskila Pinja | 2004 | OU | 04A073 | 25 m | 2:30.16 | 2:34.16 | |
11 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 2:31.25 | 2:35.25 | |
12 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 50 m | 2:35.89 | 2:35.89 | |
13 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 2:33.69 | 2:37.69 | |
14 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 25 m | 2:33.75 | 2:37.75 | |
15 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 25 m | 2:33.84 | 2:37.84 | |
16 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 25 m | 2:34.66 | 2:38.66 | |
17 | Känsäkangas Henna | 2004 | KUS-GSS | 04A431 | 25 m | 2:35.68 | 2:39.68 | |
18 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 25 m | 2:35.94 | 2:39.94 | |
19 | Haverinen Helmi | 2004 | Cetus | 04A256 | 25 m | 2:36.55 | 2:40.55 | |
20 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 50 m | 2:40.65 | 2:40.65 | |
21 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 50 m | 2:40.97 | 2:40.97 | |
22 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 50 m | 2:41.43 | 2:41.43 | |
23 | Rantala Salla | 2004 | Pyry | 04A102 | 50 m | 2:41.64 | 2:41.64 | |
24 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 25 m | 2:37.95 | 2:41.95 | |
25 | Karola Roona | 2004 | TuUS | 04A099 | 50 m | 2:42.57 | 2:42.57 | |
26 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 2:42.66 | 2:42.66 | |
27 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 25 m | 2:39.25 | 2:43.25 | |
28 | Kylkisalo Viivi | 2004 | VUS-VSS | 04A388 | 25 m | 2:39.42 | 2:43.42 | |
29 | Peltonen Eevi | 2004 | AQUILA | 04A564 | 25 m | 2:39.68 | 2:43.68 | |
30 | Karpela Iisa | 2004 | Cetus | 04A632 | 50 m | 2:43.98 | 2:43.98 | |
31 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 50 m | 2:43.99 | 2:43.99 |
15 v |
1 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 2:17.49 | 2:21.49 | |
2 | Nygård Martta | 2003 | OU | 03A230 | 25 m | 2:19.30 | 2:23.30 | |
3 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:21.96 | 2:25.96 | |
4 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 25 m | 2:25.00 | 2:29.00 | |
5 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 2:30.26 | 2:30.26 | |
6 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 2:27.54 | 2:31.54 | |
7 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 2:28.71 | 2:32.71 | |
8 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 2:28.88 | 2:32.88 | |
9 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 50 m | 2:33.54 | 2:33.54 | |
10 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 2:29.81 | 2:33.81 | |
11 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 50 m | 2:33.89 | 2:33.89 | |
12 | Yritys Saana | 2003 | UH | 03A035 | 25 m | 2:30.62 | 2:34.62 | |
13 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 25 m | 2:30.98 | 2:34.98 | |
14 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 25 m | 2:31.42 | 2:35.42 | |
15 | Juutinen Malla | 2003 | OU | 03A215 | 25 m | 2:31.91 | 2:35.91 | |
16 | Korin Sini | 2003 | Pyry | 03A617 | 25 m | 2:31.98 | 2:35.98 | |
17 | Myllykallio Ronja | 2003 | Pyry | 03A501 | 25 m | 2:34.28 | 2:38.28 | |
18 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 03A151 | 25 m | 2:35.27 | 2:39.27 | |
19 | Pitkänen Siiri | 2003 | LrU | 03A665 | 25 m | 2:35.62 | 2:39.62 | |
20 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 2:35.85 | 2:39.85 | |
21 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 2:37.01 | 2:41.01 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 28, 50m SU P-14-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 - 16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 26.44 | 27.44 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 26.53 | 27.53 | |
3 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 28.15 | 29.15 | |
4 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 29.31 | 29.31 | |
5 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 50 m | 29.38 | 29.38 | |
6 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 28.43 | 29.43 | |
7 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 25 m | 28.44 | 29.44 | |
8 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 29.90 | 29.90 | |
9 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 50 m | 30.00 | 30.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 29, 100m PU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 1:02.57 | 1:02.57 | |
2 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 50 m | 1:02.87 | 1:02.87 | |
3 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 1:01.32 | 1:03.32 | |
4 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 1:04.19 | 1:04.19 | |
5 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 1:06.44 | 1:06.44 | |
6 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 1:07.40 | 1:07.40 | |
7 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 1:07.52 | 1:07.52 | |
8 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 1:07.90 | 1:07.90 | |
9 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 1:08.35 | 1:08.35 | |
10 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:08.83 | 1:08.83 | |
11 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 1:09.48 | 1:09.48 | |
12 | Haipus Eetu | 2004 | KemPy | 04A718 | 50 m | 1:09.55 | 1:09.55 | |
13 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 50 m | 1:10.42 | 1:10.42 | |
14 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 1:11.42 | 1:11.42 | |
15 | Liukonen Leo | 2004 | TaTU | 04A017 | 50 m | 1:11.69 | 1:11.69 | |
16 | Haipus Arttu | 2004 | KemPy | 04A723 | 50 m | 1:11.71 | 1:11.71 | |
17 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 25 m | 1:10.02 | 1:12.02 | |
18 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 50 m | 1:12.27 | 1:12.27 | |
19 | Hannuksela Jere | 2004 | HAHE | 04A877 | 50 m | 1:13.14 | 1:13.14 | |
20 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 1:13.19 | 1:13.19 |
15 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 56.31 | 58.31 | |
2 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 50 m | 1:00.12 | 1:00.12 | |
3 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:00.31 | 1:00.31 | |
4 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:00.36 | 1:00.36 | |
5 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 1:01.43 | 1:01.43 | |
6 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 1:00.30 | 1:02.30 | |
7 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 1:02.55 | 1:02.55 | |
8 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 1:03.26 | 1:03.26 | |
9 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 25 m | 1:02.67 | 1:04.67 | |
10 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 50 m | 1:06.09 | 1:06.09 | |
11 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 1:06.72 | 1:06.72 | |
12 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 1:06.83 | 1:06.83 | |
13 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 50 m | 1:06.99 | 1:06.99 | |
14 | Marjala Juho | 2003 | SiWa | 03A275 | 50 m | 1:07.54 | 1:07.54 | |
15 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 1:07.83 | 1:07.83 | |
16 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 1:08.05 | 1:08.05 | |
17 | Kotiniitty Visa | 2003 | UiTa | 03A284 | 50 m | 1:08.54 | 1:08.54 | |
18 | Severinkangas Roni | 2003 | Cetus | 03A907 | 50 m | 1:08.67 | 1:08.67 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 56.60 | 58.60 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 56.63 | 58.63 | |
3 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 50 m | 1:00.17 | 1:00.17 | |
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 59.03 | 1:01.03 | |
5 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 1:01.14 | 1:01.14 | |
6 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 59.48 | 1:01.48 | |
7 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 1:01.67 | 1:01.67 | |
8 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 50 m | 1:01.71 | 1:01.71 | |
9 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 1:01.74 | 1:01.74 | |
10 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 59.98 | 1:01.98 | |
11 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 50 m | 1:02.03 | 1:02.03 | |
12 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 1:02.07 | 1:02.07 | |
13 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 50 m | 1:02.81 | 1:02.81 | |
14 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 50 m | 1:03.24 | 1:03.24 | |
15 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | 1:01.32 | 1:03.32 | |
16 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 50 m | 1:04.15 | 1:04.15 | |
17 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 50 m | 1:04.16 | 1:04.16 | |
18 | Ovaskainen Jasu | 2002 | LaUS | 02A038 | 50 m | 1:04.22 | 1:04.22 | |
19 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 50 m | 1:04.26 | 1:04.26 | |
20 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 50 m | 1:04.29 | 1:04.29 | |
21 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 25 m | 1:02.74 | 1:04.74 | |
22 | Luomala Onni-kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 50 m | 1:04.78 | 1:04.78 | |
23 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 1:02.85 | 1:04.85 | |
24 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 50 m | 1:05.26 | 1:05.26 | |
25 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 50 m | 1:06.04 | 1:06.04 | |
26 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 50 m | 1:06.17 | 1:06.17 | |
27 | Tsutsunen Roope | 2002 | LaUS | 02A336 | 50 m | 1:06.44 | 1:06.44 | |
28 | Sormunen Otto | 2002 | Cetus | 02A168 | 50 m | 1:06.47 | 1:06.47 | |
29 | Korhonen Joel | 2002 | HU | 02A799 | 50 m | 1:06.79 | 1:06.79 | |
30 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 50 m | 1:06.88 | 1:06.88 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 30, 400m VU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 4:42.62 | 4:42.62 | |
2 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 50 m | 4:45.50 | 4:45.50 | |
3 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 4:48.17 | 4:48.17 | |
4 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 50 m | 4:50.74 | 4:50.74 | |
5 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 4:50.75 | 4:50.75 | |
6 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 50 m | 4:51.82 | 4:51.82 | |
7 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 50 m | 4:53.32 | 4:53.32 | |
8 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 4:55.08 | 4:55.08 | |
9 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 50 m | 4:56.99 | 4:56.99 | |
10 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 25 m | 4:51.36 | 4:59.36 | |
11 | Niemi Emilia | 2005 | Octopus | 05A368 | 25 m | 4:51.59 | 4:59.59 | |
12 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 4:59.73 | 4:59.73 | |
13 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 4:52.41 | 5:00.41 | |
14 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 25 m | 4:52.85 | 5:00.85 | |
15 | Niemi Riina | 2005 | SCR | 05A089 | 50 m | 5:01.40 | 5:01.40 | |
16 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 5:02.76 | 5:02.76 | |
17 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 5:04.48 | 5:04.48 | |
18 | Tuomainen Roosa | 2005 | SalU | 05A304 | 25 m | 4:56.48 | 5:04.48 | |
19 | Hakkarainen Anna | 2005 | Cetus | 05A514 | 50 m | 5:05.50 | 5:05.50 | |
20 | Tamminen Aino | 2005 | LrU | 05A292 | 25 m | 4:59.26 | 5:07.26 | |
21 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 5:08.80 | 5:08.80 | |
22 | Kettunen Ellen | 2005 | Cetus | 05A201 | 50 m | 5:08.81 | 5:08.81 | |
23 | Sakomaa Juulia | 2005 | LaUS | 05A564 | 50 m | 5:09.14 | 5:09.14 | |
24 | Perkkiö Saana | 2005 | RiUS | 05A349 | 50 m | 5:09.40 | 5:09.40 | |
25 | Laaksonen Nelli | 2005 | PUS | 05A602 | 50 m | 5:09.55 | 5:09.55 | |
26 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 25 m | 5:03.28 | 5:11.28 | |
27 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 5:11.40 | 5:11.40 | |
28 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 5:03.47 | 5:11.47 | |
29 | Ryynänen Säde | 2005 | Cetus | 05A460 | 50 m | 5:12.31 | 5:12.31 | |
30 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 25 m | 5:04.32 | 5:12.32 | |
31 | Savonen Jasmin | 2005 | Cetus | 05A119 | 50 m | 5:12.56 | 5:12.56 | |
32 | Tahkola Alexia | 2005 | OuLo | 05A363 | 50 m | 5:13.20 | 5:13.20 | |
33 | Kajander Maj | 2005 | HSS | 05A678 | 50 m | 5:15.10 | 5:15.10 | |
34 | Helenius Heidi | 2005 | UiTa | 05A589 | 50 m | 5:15.30 | 5:15.30 | |
35 | Martola Hanna | 2005 | Cetus | 05A203 | 50 m | 5:15.72 | 5:15.72 | |
36 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 50 m | 5:15.83 | 5:15.83 | |
37 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 5:16.30 | 5:16.30 | |
38 | Välivainio Veera | 2005 | VUS-VSS | 05A645 | 50 m | 5:16.81 | 5:16.81 | |
39 | Miettinen Melissa | 2005 | HU | 05A199 | 50 m | 5:17.00 | 5:17.00 |
14 v |
1 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 50 m | 4:32.03 | 4:32.03 | |
2 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 4:29.41 | 4:37.41 | |
3 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 50 m | 4:39.74 | 4:39.74 | |
4 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 04A144 | 50 m | 4:41.14 | 4:41.14 | |
5 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 50 m | 4:46.46 | 4:46.46 | |
6 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 25 m | 4:38.96 | 4:46.96 | |
7 | Änkilä Aamu | 2004 | HSS | 04A071 | 50 m | 4:51.43 | 4:51.43 | |
8 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 25 m | 4:44.00 | 4:52.00 | |
9 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 50 m | 4:52.09 | 4:52.09 | |
10 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 50 m | 4:53.85 | 4:53.85 | |
11 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 50 m | 4:54.56 | 4:54.56 | |
12 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 4:54.77 | 4:54.77 | |
13 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 04A208 | 25 m | 4:47.76 | 4:55.76 | |
14 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 50 m | 4:55.99 | 4:55.99 | |
15 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 25 m | 4:48.18 | 4:56.18 | |
16 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 25 m | 4:48.83 | 4:56.83 | |
17 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 4:58.23 | 4:58.23 | |
18 | Känsäkangas Henna | 2004 | KUS-GSS | 04A431 | 25 m | 4:53.38 | 5:01.38 | |
19 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 5:01.39 | 5:01.39 | |
20 | Lindström Venla | 2004 | LaUS | 04A263 | 25 m | 4:53.76 | 5:01.76 | |
21 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 5:02.24 | 5:02.24 | |
22 | Haarala Anniina | 2004 | VUS-VSS | 04A019 | 50 m | 5:02.44 | 5:02.44 | |
23 | Rantala Salla | 2004 | Pyry | 04A102 | 50 m | 5:02.46 | 5:02.46 | |
24 | Mäkinen Milja | 2004 | KoU | 04A192 | 25 m | 4:54.92 | 5:02.92 | |
25 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 50 m | 5:03.05 | 5:03.05 | |
26 | Tuura Julia | 2004 | RiUS | 04A297 | 50 m | 5:03.84 | 5:03.84 | |
27 | Ekman Frida | 2004 | UiTa | 04A550 | 50 m | 5:04.42 | 5:04.42 | |
28 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 50 m | 5:04.59 | 5:04.59 | |
29 | Herrala Iida | 2004 | SiWa | 04A283 | 50 m | 5:04.88 | 5:04.88 | |
30 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 5:04.93 | 5:04.93 |
15 v |
1 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 4:31.39 | 4:31.39 | |
2 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 4:25.07 | 4:33.07 | |
3 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 25 m | 4:31.61 | 4:39.61 | |
4 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 4:33.60 | 4:41.60 | |
5 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 25 m | 4:34.89 | 4:42.89 | |
6 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 4:46.71 | 4:46.71 | |
7 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 4:47.65 | 4:47.65 | |
8 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 25 m | 4:40.69 | 4:48.69 | |
9 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 4:41.79 | 4:49.79 | |
10 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 4:42.33 | 4:50.33 | |
11 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 4:50.64 | 4:50.64 | |
12 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 50 m | 4:51.29 | 4:51.29 | |
13 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 25 m | 4:43.31 | 4:51.31 | |
14 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 4:51.71 | 4:51.71 | |
15 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 50 m | 4:51.73 | 4:51.73 | |
16 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 50 m | 4:52.05 | 4:52.05 | |
17 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 25 m | 4:45.24 | 4:53.24 | |
18 | Salokorpi Essi | 2003 | Cetus | 03A199 | 25 m | 4:45.86 | 4:53.86 | |
19 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 25 m | 4:46.86 | 4:54.86 | |
20 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 4:47.92 | 4:55.92 | |
21 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 50 m | 4:56.20 | 4:56.20 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 31, 4X100m SKUV T-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Cetus 1 | 2003 | Cetus | 50 m | 4:29.50 | 4:29.50 | ||
2 | Oulun Uinti 1 | 2003 | OU | 50 m | 4:29.95 | 4:29.95 | ||
3 | UKK naiset [2003] | 2003 | UKK | 50 m | 4:33.62 | 4:33.62 | ||
4 | HSS Naiset 1 | 2003 | HSS | 50 m | 4:37.35 | 4:37.35 | ||
5 | RaisU tytöt 1 | 2003 | RaisU | 50 m | 4:37.97 | 4:37.97 | ||
6 | Cetus 2 | 2003 | Cetus | 50 m | 4:39.87 | 4:39.87 | ||
7 | Oulun Uinti 2 | 2003 | OU | 50 m | 4:40.10 | 4:40.10 | ||
8 | ÅSK 1 | 2003 | ÅSK | 50 m | 4:40.90 | 4:40.90 | ||
9 | VUS-VSS | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 4:41.01 | 4:41.01 | ||
10 | UiTa 1 | 2003 | UiTa | 50 m | 4:43.81 | 4:43.81 | ||
11 | LaUS 1 | 2003 | LaUS | 50 m | 4:45.14 | 4:45.14 | ||
12 | ÅSK 2 | 2003 | ÅSK | 50 m | 4:45.42 | 4:45.42 | ||
13 | KUS-GSS | 2005 | KUS-GSS | 50 m | 4:51.48 | 4:51.48 | ||
14 | UiTa 2 | 2003 | UiTa | 50 m | 4:52.22 | 4:52.22 | ||
15 | Swim naiset [2003] | 2003 | SWIM | 50 m | 4:57.02 | 4:57.02 | ||
16 | JoUS naiset | 2003 | JoUS | 50 m | 5:00.04 | 5:00.04 | ||
17 | BS-PU naiset [2003] | 2003 | BS-PU | 50 m | 5:03.85 | 5:03.85 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 32, 400m SKU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 5:16.81 | 5:16.81 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 5:07.46 | 5:17.46 | |
3 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 5:08.00 | 5:18.00 | |
4 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 5:28.57 | 5:28.57 | |
5 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 5:23.25 | 5:33.25 | |
6 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 5:36.62 | 5:36.62 | |
7 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 5:37.17 | 5:37.17 | |
8 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 5:30.39 | 5:40.39 | |
9 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 25 m | 5:33.47 | 5:43.47 |
15 v |
1 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 4:41.81 | 4:51.81 | |
2 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 4:46.98 | 4:56.98 | |
3 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 5:00.61 | 5:00.61 | |
4 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 4:53.13 | 5:03.13 | |
5 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 4:53.28 | 5:03.28 | |
6 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 4:56.91 | 5:06.91 | |
7 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 5:08.29 | 5:08.29 | |
8 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 50 m | 5:09.54 | 5:09.54 | |
9 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 5:02.10 | 5:12.10 | |
10 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 5:04.67 | 5:14.67 | |
11 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 5:21.91 | 5:21.91 | |
12 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 25 m | 5:12.04 | 5:22.04 | |
13 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 5:14.92 | 5:24.92 | |
14 | Marjala Juho | 2003 | SiWa | 03A275 | 25 m | 5:16.37 | 5:26.37 | |
15 | Repo Oskari | 2003 | Cetus | 03A824 | 50 m | 5:27.99 | 5:27.99 | |
16 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 25 m | 5:19.36 | 5:29.36 |
16 v |
1 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 4:30.60 | 4:40.60 | |
2 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 4:34.05 | 4:44.05 | |
3 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 4:42.45 | 4:52.45 | |
4 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 4:49.81 | 4:59.81 | |
5 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 5:03.53 | 5:03.53 | |
6 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 4:58.54 | 5:08.54 | |
7 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 4:59.21 | 5:09.21 | |
8 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 25 m | 5:03.83 | 5:13.83 | |
9 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 5:06.08 | 5:16.08 | |
10 | Shishinin Danila | 2002 | ORCA | 02A597 | 25 m | 5:09.61 | 5:19.61 | |
11 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 50 m | 5:20.93 | 5:20.93 | |
12 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 50 m | 5:21.40 | 5:21.40 | |
13 | Tsutsunen Roope | 2002 | LaUS | 02A336 | 25 m | 5:13.63 | 5:23.63 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 33, 50m RU T-13-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 33.44 | 33.44 | |
2 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 33.45 | 33.45 | |
3 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 33.86 | 33.86 | |
4 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 25 m | 32.73 | 34.23 | |
5 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 34.26 | 34.26 | |
6 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 50 m | 34.58 | 34.58 | |
7 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 35.17 | 35.17 | |
8 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 50 m | 35.35 | 35.35 | |
9 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 50 m | 35.36 | 35.36 | |
10 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 25 m | 33.89 | 35.39 | |
11 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 25 m | 34.26 | 35.76 | |
12 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 50 m | 35.89 | 35.89 | |
13 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 50 m | 35.96 | 35.96 | |
14 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 50 m | 35.98 | 35.98 | |
15 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 50 m | 36.00 | 36.00 | |
16 | Markuksela Laura | 2004 | OuLo | 04A336 | 50 m | 36.00 | 36.00 | |
17 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 50 m | 36.00 | 36.00 | |
18 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 50 m | 36.01 | 36.01 | |
19 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 25 m | 34.54 | 36.04 | |
20 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 50 m | 36.09 | 36.09 | |
21 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 50 m | 36.11 | 36.11 | |
22 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 25 m | 34.73 | 36.23 | |
23 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 36.48 | 36.48 | |
24 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 36.83 | 36.83 | |
25 | Taiponen Aada | 2004 | RiUS | 04A449 | 50 m | 36.84 | 36.84 | |
26 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 36.84 | 36.84 | |
27 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 50 m | 36.96 | 36.96 | |
28 | Nurkkala Sofia | 2004 | KUS-GSS | 04A067 | 50 m | 37.02 | 37.02 | |
29 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 50 m | 37.03 | 37.03 | |
30 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 50 m | 37.10 | 37.10 | |
31 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 37.18 | 37.18 | |
32 | Jormanainen Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A789 | 50 m | 37.18 | 37.18 | |
33 | Järvinen Nessa | 2004 | AQUILA | 04A159 | 50 m | 37.23 | 37.23 | |
34 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 50 m | 37.23 | 37.23 | |
35 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 50 m | 37.25 | 37.25 | |
36 | Jämsä Iiris | 2004 | MiUS | 04A703 | 50 m | 37.25 | 37.25 | |
37 | Huntus Carola | 2003 | SWIM | 03B158 | 50 m | 37.40 | 37.40 | |
38 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 37.44 | 37.44 | |
39 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 25 m | 35.99 | 37.49 | |
40 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 50 m | 37.49 | 37.49 | |
41 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 50 m | 37.51 | 37.51 | |
42 | Lehtonen Helmi | 2004 | JUK | 04A335 | 50 m | 37.55 | 37.55 | |
43 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 37.58 | 37.58 | |
44 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 50 m | 37.58 | 37.58 | |
45 | Wiren Minea | 2003 | Pyry | 03A335 | 50 m | 37.70 | 37.70 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 34, 100m SU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 1:05.92 | 1:05.92 | |
2 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 1:07.51 | 1:07.51 | |
3 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 1:07.68 | 1:07.68 | |
4 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 1:08.30 | 1:08.30 | |
5 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 1:09.63 | 1:09.63 | |
6 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 1:08.13 | 1:10.13 | |
7 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 1:10.19 | 1:10.19 | |
8 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 1:10.93 | 1:10.93 | |
9 | Kuhlberg Joakim | 2004 | BS-PU | 04A072 | 25 m | 1:08.93 | 1:10.93 | |
10 | Kaukonen Tino | 2004 | HTU | 04A213 | 50 m | 1:10.98 | 1:10.98 | |
11 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 25 m | 1:10.07 | 1:12.07 | |
12 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 1:12.18 | 1:12.18 | |
13 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 1:12.38 | 1:12.38 | |
14 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 25 m | 1:10.93 | 1:12.93 | |
15 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 25 m | 1:11.03 | 1:13.03 | |
16 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:13.15 | 1:13.15 | |
17 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 50 m | 1:13.69 | 1:13.69 | |
18 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 1:14.13 | 1:14.13 | |
19 | Leppänen Akseli | 2004 | Cetus | 04A006 | 50 m | 1:14.13 | 1:14.13 |
15 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 59.52 | 1:01.52 | |
2 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 25 m | 59.80 | 1:01.80 | |
3 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:01.60 | 1:03.60 | |
4 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 25 m | 1:03.15 | 1:05.15 | |
5 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 1:05.68 | 1:05.68 | |
6 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 1:05.86 | 1:05.86 | |
7 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 1:04.00 | 1:06.00 | |
8 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 50 m | 1:06.50 | 1:06.50 | |
9 | Oksakari Teemu | 2003 | VUS-VSS | 03A161 | 50 m | 1:07.06 | 1:07.06 | |
10 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 1:05.30 | 1:07.30 | |
11 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 25 m | 1:05.95 | 1:07.95 | |
12 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 1:08.04 | 1:08.04 | |
13 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 1:06.45 | 1:08.45 | |
14 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 1:06.55 | 1:08.55 | |
15 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 50 m | 1:09.07 | 1:09.07 | |
16 | Salonen Pauli | 2003 | HU | 03A394 | 25 m | 1:07.13 | 1:09.13 | |
17 | Cranston Joonas | 2003 | NumKis | 03B233 | 50 m | 1:10.06 | 1:10.06 | |
18 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 25 m | 1:08.15 | 1:10.15 | |
19 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 25 m | 1:08.34 | 1:10.34 | |
20 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 25 m | 1:08.45 | 1:10.45 | |
21 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 50 m | 1:10.60 | 1:10.60 | |
22 | Lepola Petteri | 2003 | TaTU | 03A303 | 50 m | 1:10.68 | 1:10.68 | |
23 | Kotiniitty Visa | 2003 | UiTa | 03A284 | 50 m | 1:10.81 | 1:10.81 | |
24 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 1:10.85 | 1:10.85 | |
25 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 50 m | 1:11.10 | 1:11.10 | |
26 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 1:11.13 | 1:11.13 | |
27 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 1:09.29 | 1:11.29 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 56.91 | 58.91 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 57.90 | 59.90 | |
3 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 59.48 | 1:01.48 | |
4 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 1:01.91 | 1:01.91 | |
5 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 1:00.74 | 1:02.74 | |
6 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 1:00.90 | 1:02.90 | |
7 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 1:02.04 | 1:04.04 | |
8 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 25 m | 1:03.03 | 1:05.03 | |
9 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 25 m | 1:04.14 | 1:06.14 | |
10 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 1:05.11 | 1:07.11 | |
11 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 1:05.70 | 1:07.70 | |
12 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:05.76 | 1:07.76 | |
13 | Uosukainen Lauri | 2002 | LaUS | 02A568 | 50 m | 1:08.48 | 1:08.48 | |
14 | Tsutsunen Roope | 2002 | LaUS | 02A336 | 50 m | 1:08.97 | 1:08.97 | |
15 | Lukkaroinen Tino | 2002 | RiUS | 02A246 | 25 m | 1:07.20 | 1:09.20 | |
16 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 1:07.36 | 1:09.36 | |
17 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:07.41 | 1:09.41 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 35, 100m VU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 1:00.84 | 1:00.84 | |
2 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 50 m | 1:01.73 | 1:01.73 | |
3 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 1:02.38 | 1:02.38 | |
4 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 50 m | 1:03.07 | 1:03.07 | |
5 | Niemi Emilia | 2005 | Octopus | 05A368 | 50 m | 1:03.49 | 1:03.49 | |
6 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 50 m | 1:03.62 | 1:03.62 | |
7 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 50 m | 1:03.67 | 1:03.67 | |
8 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 05A667 | 50 m | 1:03.68 | 1:03.68 | |
9 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 50 m | 1:04.39 | 1:04.39 | |
10 | Niemi Riina | 2005 | SCR | 05A089 | 50 m | 1:04.41 | 1:04.41 | |
11 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 1:04.66 | 1:04.66 | |
12 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 1:04.96 | 1:04.96 | |
13 | Juntunen Meea | 2005 | TuUS | 05A451 | 50 m | 1:05.15 | 1:05.15 | |
14 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 1:05.39 | 1:05.39 | |
15 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 1:05.40 | 1:05.40 | |
16 | Säntti Viivi | 2005 | OU | 05A161 | 25 m | 1:03.44 | 1:05.44 | |
17 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 1:05.83 | 1:05.83 | |
18 | Välivainio Veera | 2005 | VUS-VSS | 05A645 | 50 m | 1:05.86 | 1:05.86 | |
19 | Ahvenainen Essi | 2005 | Vanders | 05A073 | 50 m | 1:06.06 | 1:06.06 | |
20 | Sakomaa Juulia | 2005 | LaUS | 05A564 | 50 m | 1:06.45 | 1:06.45 | |
21 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 50 m | 1:06.58 | 1:06.58 | |
22 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 1:04.61 | 1:06.61 | |
23 | Rajavaara Laura | 2005 | OU | 05A443 | 50 m | 1:06.65 | 1:06.65 | |
24 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 50 m | 1:06.84 | 1:06.84 | |
25 | Hakkarainen Anna | 2005 | Cetus | 05A514 | 50 m | 1:06.85 | 1:06.85 | |
26 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:06.92 | 1:06.92 | |
27 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 1:06.97 | 1:06.97 | |
28 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:06.99 | 1:06.99 | |
29 | Vihola Nelli | 2005 | HU | 05A051 | 50 m | 1:07.00 | 1:07.00 | |
30 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 50 m | 1:07.07 | 1:07.07 | |
31 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 50 m | 1:07.07 | 1:07.07 | |
32 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 1:07.13 | 1:07.13 | |
33 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 50 m | 1:07.25 | 1:07.25 | |
34 | Miettinen Melissa | 2005 | HU | 05A199 | 50 m | 1:07.26 | 1:07.26 | |
35 | Saarentaus Tilla | 2005 | HU | 05A335 | 50 m | 1:07.26 | 1:07.26 | |
36 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 50 m | 1:07.31 | 1:07.31 |
14 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 58.14 | 1:00.14 | |
2 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 50 m | 1:00.32 | 1:00.32 | |
3 | Jouhten Helmi | 2004 | KemPy | 04A360 | 50 m | 1:00.81 | 1:00.81 | |
4 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 1:01.14 | 1:01.14 | |
5 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 59.38 | 1:01.38 | |
6 | Sadojevic Jelacik Dina | 2004 | Cetus | 04A482 | 25 m | 1:00.06 | 1:02.06 | |
7 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 1:02.37 | 1:02.37 | |
8 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 50 m | 1:02.68 | 1:02.68 | |
9 | Antila Alina | 2004 | NU | 04A829 | 50 m | 1:02.79 | 1:02.79 | |
10 | Änkilä Aamu | 2004 | HSS | 04A071 | 50 m | 1:02.96 | 1:02.96 | |
11 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 04A208 | 50 m | 1:03.32 | 1:03.32 | |
12 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 1:03.40 | 1:03.40 | |
13 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 50 m | 1:03.58 | 1:03.58 | |
14 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 50 m | 1:03.65 | 1:03.65 | |
15 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 50 m | 1:03.70 | 1:03.70 | |
16 | Elamaa Inka | 2004 | OuLo | 04A328 | 50 m | 1:03.81 | 1:03.81 | |
17 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 50 m | 1:03.87 | 1:03.87 | |
18 | Ekman Frida | 2004 | UiTa | 04A550 | 25 m | 1:01.91 | 1:03.91 | |
19 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 50 m | 1:03.95 | 1:03.95 | |
20 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 1:04.01 | 1:04.01 | |
21 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 50 m | 1:04.17 | 1:04.17 | |
22 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 1:04.23 | 1:04.23 | |
23 | Känsäkangas Henna | 2004 | KUS-GSS | 04A431 | 25 m | 1:02.24 | 1:04.24 | |
24 | Vesalainen Peppi | 2004 | HSS | 04B162 | 50 m | 1:04.25 | 1:04.25 | |
25 | Heikkinen Iida | 2004 | UI | 04A273 | 50 m | 1:04.32 | 1:04.32 | |
26 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 04A144 | 25 m | 1:02.42 | 1:04.42 | |
27 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | 1:02.68 | 1:04.68 | |
28 | Taskila Pinja | 2004 | OU | 04A073 | 25 m | 1:02.68 | 1:04.68 | |
29 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 25 m | 1:02.69 | 1:04.69 | |
30 | Mattila Olga Emilia | 2004 | OU | 04A143 | 50 m | 1:04.86 | 1:04.86 | |
31 | Kylmämetsä Noora | 2004 | UiTa | 04A592 | 50 m | 1:04.96 | 1:04.96 | |
32 | Järvinen Nessa | 2004 | AQUILA | 04A159 | 50 m | 1:04.99 | 1:04.99 | |
33 | Hakala Emma | 2004 | HU | 04A330 | 50 m | 1:05.01 | 1:05.01 | |
34 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 25 m | 1:03.01 | 1:05.01 |
15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 56.50 | 58.50 | |
2 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 57.79 | 59.79 | |
3 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 59.83 | 59.83 | |
4 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 58.78 | 1:00.78 | |
5 | Sairanen Julia | 2003 | LaUS | 03A868 | 50 m | 1:01.10 | 1:01.10 | |
6 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 1:01.10 | 1:01.10 | |
7 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 1:01.22 | 1:01.22 | |
8 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 50 m | 1:01.44 | 1:01.44 | |
9 | Kärkkäinen Kiia | 2003 | HeiI | 03A235 | 50 m | 1:01.63 | 1:01.63 | |
10 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 1:01.91 | 1:01.91 | |
11 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 25 m | 1:00.23 | 1:02.23 | |
12 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 50 m | 1:02.62 | 1:02.62 | |
13 | Martinkauppi Sofia | 2003 | UKK | 03A049 | 50 m | 1:02.68 | 1:02.68 | |
14 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 1:02.70 | 1:02.70 | |
15 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:02.92 | 1:02.92 | |
16 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 25 m | 1:00.95 | 1:02.95 | |
17 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 1:02.96 | 1:02.96 | |
18 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 1:03.16 | 1:03.16 | |
19 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 1:03.37 | 1:03.37 | |
20 | Yritys Saana | 2003 | UH | 03A035 | 50 m | 1:03.40 | 1:03.40 | |
21 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 1:03.44 | 1:03.44 | |
22 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 1:01.44 | 1:03.44 | |
23 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 03A610 | 50 m | 1:03.52 | 1:03.52 | |
24 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 25 m | 1:01.61 | 1:03.61 | |
25 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 50 m | 1:03.76 | 1:03.76 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 36, 200m VU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 2:06.23 | 2:06.23 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 50 m | 2:07.97 | 2:07.97 | |
3 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 2:08.67 | 2:08.67 | |
4 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 2:10.11 | 2:10.11 | |
5 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 2:11.32 | 2:11.32 | |
6 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 50 m | 2:11.48 | 2:11.48 | |
7 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 2:11.59 | 2:11.59 | |
8 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 2:11.91 | 2:11.91 | |
9 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 2:14.07 | 2:14.07 | |
10 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 2:14.34 | 2:14.34 | |
11 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 2:14.66 | 2:14.66 | |
12 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 2:15.03 | 2:15.03 | |
13 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 2:15.68 | 2:15.68 | |
14 | Kaukonen Tino | 2004 | HTU | 04A213 | 25 m | 2:11.95 | 2:15.95 | |
15 | Veckman Markus | 2004 | SWIM | 04A104 | 50 m | 2:16.11 | 2:16.11 | |
16 | Palombi Waldemar | 2004 | HSS | 04A428 | 50 m | 2:16.35 | 2:16.35 | |
17 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:16.57 | 2:16.57 | |
18 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 25 m | 2:13.22 | 2:17.22 | |
19 | Haipus Arttu | 2004 | KemPy | 04A723 | 50 m | 2:17.24 | 2:17.24 |
15 v |
1 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:59.50 | 1:59.50 | |
2 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:57.27 | 2:01.27 | |
3 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 2:02.30 | 2:02.30 | |
4 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 2:02.85 | 2:02.85 | |
5 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 1:59.73 | 2:03.73 | |
6 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 2:03.79 | 2:03.79 | |
7 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 25 m | 2:00.30 | 2:04.30 | |
8 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 50 m | 2:05.73 | 2:05.73 | |
9 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 2:06.93 | 2:06.93 | |
10 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 2:07.14 | 2:07.14 | |
11 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 2:03.89 | 2:07.89 | |
12 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 2:06.53 | 2:10.53 | |
13 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 2:07.34 | 2:11.34 | |
14 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 25 m | 2:08.16 | 2:12.16 | |
15 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 2:08.29 | 2:12.29 | |
16 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 2:12.30 | 2:12.30 | |
17 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 25 m | 2:08.74 | 2:12.74 | |
18 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 2:08.89 | 2:12.89 | |
19 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 50 m | 2:12.92 | 2:12.92 | |
20 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 50 m | 2:13.05 | 2:13.05 | |
21 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 2:09.34 | 2:13.34 | |
22 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 50 m | 2:13.35 | 2:13.35 | |
23 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 50 m | 2:13.80 | 2:13.80 |
16 v |
1 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 1:57.41 | 2:01.41 | |
2 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 1:57.95 | 2:01.95 | |
3 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 2:02.12 | 2:02.12 | |
4 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 2:02.98 | 2:02.98 | |
5 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 2:03.37 | 2:03.37 | |
6 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 25 m | 1:59.59 | 2:03.59 | |
7 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 1:59.77 | 2:03.77 | |
8 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 2:00.10 | 2:04.10 | |
9 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 2:00.36 | 2:04.36 | |
10 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 2:04.83 | 2:04.83 | |
11 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 25 m | 2:03.74 | 2:07.74 | |
12 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 2:04.39 | 2:08.39 | |
13 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 2:08.97 | 2:08.97 | |
14 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 2:09.37 | 2:09.37 | |
15 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 50 m | 2:09.61 | 2:09.61 | |
16 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 50 m | 2:09.62 | 2:09.62 | |
17 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | 2:05.96 | 2:09.96 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 37, 200m PU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 2:29.95 | 2:29.95 | |
2 | Tiainen Karla | 2005 | SiWa | 05A246 | 50 m | 2:36.12 | 2:36.12 | |
3 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 25 m | 2:36.16 | 2:40.16 | |
4 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 50 m | 2:45.80 | 2:45.80 | |
5 | Niemi Riina | 2005 | SCR | 05A089 | 25 m | 2:48.44 | 2:52.44 | |
6 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 2:53.62 | 2:53.62 | |
7 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 25 m | 2:50.42 | 2:54.42 | |
8 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 25 m | 2:53.28 | 2:57.28 | |
9 | Lehmusvaara Anna | 2005 | SiWa | 05A142 | 50 m | 2:57.29 | 2:57.29 | |
10 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 2:57.50 | 2:57.50 | |
11 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 50 m | 2:58.04 | 2:58.04 | |
12 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 25 m | 2:54.67 | 2:58.67 | |
13 | Hirvasoja Aada | 2005 | HAHE | 05A577 | 50 m | 2:58.99 | 2:58.99 | |
14 | Huttunen Maiju | 2005 | SCR | 05A659 | 25 m | 2:56.24 | 3:00.24 | |
15 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 3:00.63 | 3:00.63 | |
16 | Perkkiö Saana | 2005 | RiUS | 05A349 | 50 m | 3:01.16 | 3:01.16 | |
17 | Hinkkala Maija | 2005 | RiUS | 05A091 | 25 m | 2:57.46 | 3:01.46 | |
18 | Eskola Peppi | 2005 | Gladius | 05A552 | 50 m | 3:04.31 | 3:04.31 | |
19 | Hörkkö Alma | 2005 | SiWa | 05A331 | 50 m | 3:04.57 | 3:04.57 |
14 v |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 2:21.79 | 2:25.79 | |
2 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 25 m | 2:29.94 | 2:33.94 | |
3 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m | 2:32.32 | 2:36.32 | |
4 | Ansaranta Petra | 2004 | OU | 04A064 | 25 m | 2:33.61 | 2:37.61 | |
5 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 25 m | 2:35.02 | 2:39.02 | |
6 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 25 m | 2:38.33 | 2:42.33 | |
7 | Jatkola Saga | 2004 | BS-PU | 04A532 | 50 m | 2:43.09 | 2:43.09 | |
8 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 50 m | 2:45.25 | 2:45.25 | |
9 | Pietiäinen Mitra | 2004 | JoUS | 04A567 | 50 m | 2:47.89 | 2:47.89 | |
10 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 25 m | 2:43.98 | 2:47.98 | |
11 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 2:48.27 | 2:48.27 | |
12 | Mätäsjärvi Siiri | 2004 | UiTa | 04A412 | 25 m | 2:46.06 | 2:50.06 | |
13 | Töyrylä Ida | 2004 | UiTa | 04A450 | 25 m | 2:47.00 | 2:51.00 | |
14 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 50 m | 2:51.08 | 2:51.08 | |
15 | Kylmämetsä Noora | 2004 | UiTa | 04A592 | 50 m | 2:53.30 | 2:53.30 | |
16 | Löfqvist Tilde | 2004 | VUS-VSS | 04A869 | 50 m | 2:54.46 | 2:54.46 |
15 v |
1 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 50 m | 2:27.76 | 2:27.76 | |
2 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 2:25.48 | 2:29.48 | |
3 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 25 m | 2:29.24 | 2:33.24 | |
4 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 2:36.13 | 2:36.13 | |
5 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 2:34.95 | 2:38.95 | |
6 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 2:35.88 | 2:39.88 | |
7 | Myllykallio Ronja | 2003 | Pyry | 03A501 | 50 m | 2:40.56 | 2:40.56 | |
8 | Korin Sini | 2003 | Pyry | 03A617 | 25 m | 2:37.57 | 2:41.57 | |
9 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 2:39.70 | 2:43.70 | |
10 | Koivula Eveliina | 2003 | UiTa | 03A192 | 25 m | 2:39.74 | 2:43.74 | |
11 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 03A151 | 25 m | 2:41.42 | 2:45.42 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |
Laji 38, 4X50m VUV T-15/P-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Cetus 1 | 2002 | Cetus | 50 m | 1:47.59 | 1:47.59 | ||
2 | ÅSK 1 | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:47.95 | 1:47.95 | ||
3 | AUi seka [2002] | 2002 | AUi | 50 m | 1:48.30 | 1:48.30 | ||
4 | HSS Seka 1 | 2003 | HSS | 50 m | 1:49.97 | 1:49.97 | ||
5 | UiTa 1 | 2002 | UiTa | 50 m | 1:50.26 | 1:50.26 | ||
6 | VUS-VSS | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:50.61 | 1:50.61 | ||
7 | Cetus 2 | 2002 | Cetus | 50 m | 1:51.02 | 1:51.02 | ||
8 | LaUS 1 | 2002 | LaUS | 50 m | 1:51.07 | 1:51.07 | ||
9 | ÅSK 2 | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:51.66 | 1:51.66 | ||
10 | RaisU seka 1 | 2002 | RaisU | 50 m | 1:51.95 | 1:51.95 | ||
11 | KoU seka [2002] | 2002 | KoU | 50 m | 1:52.08 | 1:52.08 | ||
12 | UiTa 2 | 2005 | UiTa | 50 m | 1:52.21 | 1:52.21 | ||
13 | Cetus 3 | 2002 | Cetus | 50 m | 1:53.44 | 1:53.44 | ||
14 | ÅSK 3 | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:53.64 | 1:53.64 | ||
15 | RiUS seka 1 | 2002 | RiUS | 50 m | 1:54.86 | 1:54.86 | ||
16 | SCR seka | 2002 | SCR | 50 m | 1:57.08 | 1:57.08 | ||
17 | Swim seka [2002] | 2002 | SWIM | 50 m | 1:57.72 | 1:57.72 | VAR | |
18 | Gladius seka [2002] | 2002 | Gladius | 50 m | 1:59.63 | 1:59.63 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |