Ohjelma Swedish Swim Games 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
84 |
|
Emelie Fast |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AR4204 |
25m |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Julia Björkén |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL1601 |
25m |
1:09.92 |
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
25m |
1:10.09 |
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Linnea Lindberg |
Simklubben Neptun |
1996 |
AL7696 |
25m |
1:10.44 |
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Alexandra Vartiainen |
Simklubben Neptun |
2001 |
BW1801 |
25m |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Tone Sandsjö |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF5403 |
25m |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Michelle Wissinger |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BN3604 |
25m |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Lisa Nystrand |
Sala Simsällskap |
2006 |
AA1206 |
25m |
1:12.44 |
|
|
|
|
|
9 |
96 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
25m |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
10 |
213 |
|
Julia Bura |
SMS Kraków |
2002 |
|
25m |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
11 |
132 |
|
Tuva Björkén |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AC0603 |
25m |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
12 |
206 |
|
Oksana Horova |
SMS Kraków |
2002 |
|
25m |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
25m |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Hilma Brunnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
BI0603 |
25m |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
16 |
199 |
|
Dagmar Boeck |
Farum Svømmeklub |
2004 |
0458AM |
25m |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
17 |
93 |
|
Smilla Hedlund |
Täby Sim |
2001 |
BH5801 |
25m |
1:15.56 |
|
|
|
|
|
18 |
75 |
|
Greta Nykvist |
Södertörns Simsällskap |
1996 |
AU7496 |
25m |
1:15.80 |
|
|
|
|
|
19 |
64 |
|
Sara Torstensson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AW3604 |
25m |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
148 |
|
Milla Wahlund |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
1:16.73 |
|
|
|
2006 |
AG0206 |
|
|
|
|
21 |
107 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
|
|
25m |
1:17.55 |
|
|
|
2004 |
BA2204 |
|
|
|
|
22 |
101 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
|
|
25m |
1:18.52 |
|
|
|
2004 |
AK2204 |
|
|
|
|
23 |
92 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
|
|
25m |
1:18.54 |
|
|
|
2005 |
AA5605 |
|
|
|
|
24 |
214 |
|
Julia Smurzynska |
SMS Kraków |
|
|
25m |
1:18.90 |
|
|
|
2006 |
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
25m |
1:19.85 |
|
|
|
2006 |
AA8406 |
|
|
|
|
26 |
118 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
|
|
50m |
1:20.47 |
|
|
|
2003 |
CC3403 |
|
|
|
|
27 |
60 |
|
Madicken Eriksson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
1:20.87 |
|
|
|
2003 |
AX8203 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
116 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
50m |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
29 |
193 |
|
Thindra Åkerblom |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AK3603 |
25m |
1:23.23 |
|
|
|
|
|
30 |
194 |
|
Willma Hållinder |
Norrtälje Simklubb |
2004 |
BS5404 |
25m |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
31 |
141 |
|
Mimmi Krekula |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AZ3403 |
25m |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-27 16:23:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|