Program för Arena Vilunda Knatte 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Arena Vilunda Knatte |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
14:03 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 31, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
598 |
3 |
Lova Skalin |
2006 |
BB8406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
893 |
4 |
Ida Johansson |
2006 |
AF8806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
572 |
5 |
Jessica Kuhlin |
2006 |
AQ8606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
927 |
1 |
Milla Wahlund |
2006 |
AG0206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
774 |
2 |
Tuva Wiktor Jarefors |
2006 |
AX6206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
579 |
3 |
Elsa Lundström |
2006 |
BB5606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
970 |
4 |
Tuva Eriksson |
2006 |
BH1806 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
609 |
5 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
558 |
6 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
972 |
7 |
Sofie Helgstrand |
2006 |
BH2806 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
959 |
1 |
Emilia Lingman |
2006 |
BI3806 |
SS04 |
|
25m |
|
929 |
2 |
Vera Wijk |
2006 |
AY4206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
627 |
3 |
Laura Nelson |
2006 |
AU5806 |
SKURU IK |
|
25m |
|
562 |
4 |
Rebecca Friberg |
2006 |
AQ8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
890 |
5 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
585 |
6 |
Mira Nelin |
2006 |
BB3606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
821 |
7 |
Deniz Degerbalkan |
2006 |
AP3406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
839 |
8 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
840 |
1 |
Tuva Lundberg |
2006 |
AJ6406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
838 |
2 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
676 |
3 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
|
858 |
4 |
Linnea Wiberg |
2006 |
AV1406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
762 |
5 |
Julia Ottosson |
2006 |
AN9206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
916 |
6 |
Ella Renholm |
2006 |
AY2206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
491 |
7 |
Ziyi Fang |
2006 |
AX1806 |
DANDERYD |
|
25m |
|
591 |
8 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
861 |
1 |
Ella Adman |
2006 |
BC3806 |
WISBY SS |
|
25m |
3:48.10 |
567 |
2 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:22.72 |
566 |
3 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:20.03 |
712 |
4 |
Cecilia Adielsson |
2006 |
BC6406 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:17.64 |
696 |
5 |
Nellie Häger |
2006 |
AN8206 |
SKK |
|
25m |
3:19.74 |
722 |
6 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:21.14 |
943 |
7 |
Agnes Öhman |
2006 |
AG2406 |
ÖSMO SS |
|
50m |
3:33.61 |
899 |
8 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
870 |
1 |
Emma Persson |
2006 |
BD1206 |
WISBY SS |
|
50m |
3:11.40 |
942 |
2 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:02.10 |
600 |
3 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:57.93 |
576 |
4 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:46.90 |
879 |
5 |
Elsa Brandt |
2006 |
AP5806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:57.25 |
574 |
6 |
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:01.61 |
620 |
7 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
3:06.66 |
700 |
8 |
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
SKK |
|
25m |
3:13.96 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
14:03 |
|