Program för Arena Vilunda Knatte 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Arena Vilunda Knatte |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
669 |
3 |
Otto von Arronet |
2009 |
AC5509 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
593 |
4 |
Elias Runsten |
2008 |
AD8108 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
634 |
5 |
Gustav Bernhardsson |
2009 |
AB6509 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
641 |
1 |
Philip Goulet |
2008 |
AJ7508 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
623 |
2 |
Casper Klinge |
2008 |
AH7108 |
SKURU IK |
|
25m |
|
819 |
3 |
Matteo Costa |
2008 |
AJ6508 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
626 |
4 |
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
AE6509 |
SKURU IK |
|
25m |
|
683 |
5 |
Rasmus Bäck |
2009 |
AB4709 |
SKK |
|
25m |
|
674 |
6 |
Ludvig Axegård |
2008 |
AI1108 |
SKK |
|
25m |
|
613 |
7 |
Eric Björkholm |
2009 |
AD2109 |
SKURU IK |
|
25m |
|
553 |
8 |
Jonatan Edin |
2008 |
AG8908 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
729 |
1 |
Anton Chubakov |
2010 |
AB8110 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
27.91 |
760 |
2 |
Jhona Netzell Rosendahl |
2009 |
AC1909 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
25.89 |
526 |
3 |
Simon Siljekvist |
2008 |
AC1508 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
25.27 |
507 |
4 |
Nils Franzen |
2008 |
AC3708 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
23.69 |
544 |
5 |
Felix Bang |
2009 |
AB5909 |
SK NEPTUN |
|
25m |
25.02 |
514 |
6 |
Isak Kållberg |
2008 |
AC9308 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
25.56 |
586 |
7 |
Jonathan Nilsson |
2008 |
AG2308 |
SK NEPTUN |
|
25m |
26.21 |
897 |
8 |
Oliver Kiiskilä-Martin |
2008 |
AI3908 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
596 |
1 |
Leon Simoes Grundell |
2008 |
AG3308 |
SK NEPTUN |
|
25m |
22.97 |
844 |
2 |
Carl Olsson |
2008 |
AE5708 |
TÄBY SIM |
|
25m |
22.33 |
734 |
3 |
Folke Duhlin |
2009 |
AB6709 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
20.99 |
868 |
4 |
Malte Lyth |
2008 |
AE2108 |
WISBY SS |
|
25m |
20.40 |
832 |
5 |
Albin Holmgren |
2009 |
AA9309 |
TÄBY SIM |
|
25m |
20.72 |
789 |
6 |
Ted Körberg |
2008 |
AG5508 |
TUREBERG |
|
25m |
22.23 |
918 |
7 |
Elton Rosén |
2010 |
AA8310 |
VÄSBY SS |
|
25m |
22.95 |
505 |
8 |
Melvin Eriksson |
2008 |
AC6308 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
23.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
520 |
1 |
Martin Löf |
2008 |
AC1308 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
19.37 |
856 |
2 |
Edward Watson |
2008 |
AC8108 |
TÄBY SIM |
|
25m |
19.04 |
759 |
3 |
Lucas Netzell |
2008 |
AD4108 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
18.81 |
592 |
4 |
Oliver Rundström |
2008 |
AC9108 |
SK NEPTUN |
|
25m |
17.55 |
917 |
5 |
Colin Rosén |
2008 |
AB7108 |
VÄSBY SS |
|
25m |
18.05 |
850 |
6 |
Troy Sevonen |
2008 |
AE6708 |
TÄBY SIM |
|
25m |
18.99 |
967 |
7 |
Danil Kim |
2009 |
AA0509 |
BASILISK |
|
25m |
19.30 |
590 |
8 |
Simon Rehn |
2008 |
AG0308 |
SK NEPTUN |
|
25m |
19.82 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
08:14 |
|