Ohjelma Arena Lyngby Open 2018, Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
20 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
07:49 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
Indledende (12) |
Sponsor: Peugeot |
|
Heat 1 (12) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
Marrit Tiekstra |
2003 |
200301796 |
ORCA NL |
|
50m |
1:27.79 |
193 |
3 |
Anneke Laan |
2002 |
200201154 |
ORCA NL |
|
50m |
1:21.42 |
5 |
4 |
Birna Hilmarsdóttir |
2002 |
270902-3240 |
IRB |
|
50m |
1:23.00 |
27 |
5 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
1:30.43 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
50m |
1:19.39 |
290 |
2 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:17.89 |
243 |
3 |
Emma Enevoldsen |
2003 |
0372AZ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:17.07 |
98 |
4 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:17.59 |
129 |
5 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
1:18.52 |
1 |
6 |
Þórdís M Aðalsteinsdóttir |
2003 |
151203-2050 |
IRB |
|
50m |
1:20.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
28 |
1 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
50m |
1:16.17 |
255 |
2 |
Christine Henriksen |
2003 |
0376AM |
A6 |
|
50m |
1:15.36 |
294 |
3 |
Emilia Naledi Madonsela |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:14.95 |
156 |
4 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
50m |
1:15.13 |
169 |
5 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
50m |
1:15.38 |
143 |
6 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:16.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:14.81 |
137 |
2 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
50m |
1:13.88 |
338 |
3 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
0386AJ |
ODDER |
|
50m |
1:13.27 |
44 |
4 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:13.62 |
264 |
5 |
Sofie Andersen |
2001 |
0174AM |
SLAGELSE |
|
50m |
1:14.55 |
97 |
6 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
50m |
1:14.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
A6 |
|
50m |
1:12.95 |
6 |
2 |
Diljá Rún Ívarsdóttir |
2002 |
010402-2470 |
IRB |
|
50m |
1:12.66 |
289 |
3 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:12.19 |
208 |
4 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:12.26 |
314 |
5 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
50m |
1:12.76 |
164 |
6 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
50m |
1:12.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
50m |
1:11.60 |
10 |
2 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:11.50 |
66 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
GENTOFTE |
|
50m |
1:10.90 |
185 |
4 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
50m |
1:10.92 |
252 |
5 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
ROSKILDE |
|
50m |
1:11.55 |
195 |
6 |
Froukje Osinga |
2000 |
200003090 |
ORCA NL |
|
50m |
1:11.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
50m |
1:10.29 |
80 |
2 |
Silja Nielsdóttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:09.89 |
206 |
3 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:09.61 |
249 |
4 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
50m |
1:09.82 |
194 |
5 |
Marissa Lindemulder |
1993 |
199306392 |
ORCA NL |
|
50m |
1:10.25 |
132 |
6 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:10.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
50m |
1:09.53 |
260 |
2 |
Katja Korbo Petersson |
2001 |
0134AA |
A6 |
|
50m |
1:09.44 |
35 |
3 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
FARUM |
|
50m |
1:08.99 |
110 |
4 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
50m |
1:09.39 |
233 |
5 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
50m |
1:09.48 |
19 |
6 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
50m |
1:09.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:08.48 |
298 |
2 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:08.11 |
82 |
3 |
Laura Lange |
2001 |
0132AT |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:07.08 |
3 |
4 |
Gunnhildur Björg Baldursdóttir |
2000 |
021100-3310 |
IRB |
|
50m |
1:07.59 |
63 |
5 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
HERLEV |
|
50m |
1:08.36 |
178 |
6 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
50m |
1:08.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
50m |
1:06.59 |
73 |
2 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
50m |
1:04.51 |
320 |
3 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
50m |
1:01.64 |
282 |
4 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:04.19 |
248 |
5 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
50m |
1:04.93 |
50 |
6 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
50m |
1:06.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:06.54 |
335 |
2 |
Cecilie Lykke Hansen |
1999 |
9918AC |
ODDER |
|
50m |
1:04.47 |
200 |
3 |
Josien Wijkhuijs |
1999 |
199902866 |
ORCA NL |
|
50m |
1:00.50 |
125 |
4 |
Maj Howardsen |
1997 |
9798AD |
ALLERØD |
|
50m |
1:03.34 |
174 |
5 |
Liva Schmid |
2000 |
0012AV |
KVIK |
|
50m |
1:04.86 |
85 |
6 |
Kristine Mikkelsen |
2000 |
0078AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:06.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
50m |
1:05.72 |
138 |
2 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:04.45 |
141 |
3 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
50m |
59.61 |
284 |
4 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:02.67 |
280 |
5 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:04.52 |
173 |
6 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
50m |
1:06.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:49 |
|