Program for Fynske Kortbane Mesterskaber 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 26.63 | |
2 | 114 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 28.46 | |
3 | 108 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 29.15 | |
4 | 5 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 29.38 | |
5 | 119 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 30.58 | |
6 | 146 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 25 m | 30.66 | |
7 | 52 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 30.75 | |
8 | 80 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 30.78 | |
9 | 139 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 30.88 | |
10 | 145 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 30.91 | |
11 | 106 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 50 m | 31.24 | |
12 | 122 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 31.36 | |
13 | 102 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 31.39 | |
14 | 59 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 31.40 | |
15 | 92 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 31.43 | |
16 | 51 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 31.52 | |
17 | 109 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 31.54 | |
18 | 15 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 31.67 | |
19 | 10 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 31.75 | |
20 | 123 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 31.75 | |
21 | 4 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 31.81 | |
22 | 49 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 32.13 | |
23 | 60 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 32.14 | |
24 | 66 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 32.38 | |
25 | 61 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 32.43 | |
26 | 6 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 32.61 | |
27 | 1 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 32.63 | |
28 | 7 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 32.85 | |
29 | 134 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 32.93 | |
30 | 83 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 32.95 | |
31 | 18 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 32.99 | |
32 | 72 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 33.11 | |
33 | 71 | Larsen Veronika | 2003 | RINGE | 0396AS | 25 m | 33.14 | |
34 | 129 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 33.18 | |
35 | 120 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 33.56 | |
36 | 11 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 33.63 | |
37 | 3 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 33.71 | |
38 | 67 | Andersen Caroline R. | 2004 | RINGE | 0484AT | 25 m | 33.98 | |
39 | 79 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 34.05 | |
40 | 95 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 34.34 | |
41 | 128 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 34.51 | |
42 | 75 | Witte Amanda Siomone | 2003 | RINGE | 0344AC | 25 m | 34.97 | |
43 | 65 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 35.63 | |
44 | 69 | Hald Freja Tscherning | 2003 | RINGE | 0394AW | 25 m | 35.65 | |
45 | 13 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 35.84 | |
46 | 86 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 37.21 | |
47 | 73 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 41.51 | |
48 | 68 | Christensen Camilla Breum | 2000 | RINGE | 0038AV | 25 m | ||
49 | 74 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:03 |