Startliste for IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v |
1 | 407 | Matela Nooa | 2005 | LrU | 05A069 | 25 m | 2:58.03 | 2:58.03 | |
2 | 347 | Hämäläinen Tuomas | 2005 | KuUS | 05A467 | 50 m | 3:03.33 | 2:58.33 | |
3 | 316 | Riekki Frans | 2005 | JoUS | 05A475 | 50 m | 3:17.74 | 3:12.74 | |
4 | 332 | Vilesov Mikhail | 2005 | JoUS | 05A393 | 25 m | 3:15.47 | 3:15.47 | |
5 | 296 | Kauppinen Konsta | 2005 | JoUS | 05A260 | 25 m | 3:25.17 | 3:25.17 | |
6 | 538 | Venemies Arttu | 2005 | SWIM | 05A599 | 50 m | 3:31.62 | 3:26.62 | |
7 | 498 | Laitiainen Alex | 2005 | SWIM | 05A550 | 50 m | 3:34.65 | 3:29.65 | |
8 | 422 | Sarvilahti Anton | 2005 | LrU | 05A279 | 25 m | 3:30.47 | 3:30.47 | |
9 | 492 | Kohonen Konsta | 2005 | SWIM | 05A741 | 25 m | 3:47.37 | 3:47.37 |
13 v |
1 | 536 | Veckman Markus | 2004 | SWIM | 04A104 | 50 m | 2:59.16 | 2:54.16 | |
2 | 292 | Hämäläinen Aleksi | 2004 | JoUS | 04A525 | 25 m | 2:56.77 | 2:56.77 | |
3 | 523 | Riipinen Touko | 2004 | SWIM | 04B044 | 25 m | 3:01.26 | 3:01.26 | |
4 | 362 | Pietiläinen Leevi | 2004 | KuUS | 04A803 | 25 m | 3:15.48 | 3:15.48 | |
5 | 358 | Nupponen Jasper | 2004 | KuUS | 04A826 | 25 m | 3:26.05 | 3:26.05 | |
6 | 423 | Sikiö Anttoni | 2004 | LrU | 04B065 | 25 m | 4:26.50 | 4:26.50 | |
7 | 287 | Eskelinen Sakari | 2004 | JoUS | 04A830 | 25 m | |||
8 | 303 | Loginov Nikolay | 2004 | JoUS | 04A728 | 25 m | |||
9 | 469 | Aspholm Pyry | 2004 | SWIM | 04A848 | 25 m |
14 v |
1 | 406 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 50 m | 2:28.09 | 2:23.09 | |
2 | 393 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 2:43.55 | 2:43.55 | |
3 | 486 | Kiiveri Marat | 2003 | SWIM | 03B207 | 50 m | 2:55.81 | 2:50.81 | |
4 | 392 | Jäkärä Juho | 2003 | LrU | 03A721 | 25 m | 3:02.36 | 3:02.36 |
15 v |
1 | 348 | Hämäläinen Ville | 2002 | KuUS | 02A842 | 25 m | 2:28.66 | 2:28.66 | |
2 | 597 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 50 m | 2:33.87 | 2:28.87 | |
3 | 519 | Pyyhtinen Aapo | 2002 | SWIM | 02A911 | 50 m | 2:52.67 | 2:47.67 | |
4 | 471 | Elo Olli | 2002 | SWIM | 02A121 | 25 m | 2:51.55 | 2:51.55 | |
5 | 302 | Leppänen Veeti | 2002 | JoUS | 02A638 | 25 m | 3:03.68 | 3:03.68 | |
6 | 326 | Taivainen Eetu | 2002 | JoUS | 02B233 | 25 m |
16 v |
1 | 317 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 25 m | 2:11.84 | 2:11.84 | |
2 | 329 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 50 m | 2:21.19 | 2:16.19 | |
3 | 537 | Veijonen Veeti | 2001 | SWIM | 01A297 | 25 m | 2:25.64 | 2:25.64 | |
4 | 322 | Sidoroff Jeremia | 2001 | JoUS | 01A832 | 50 m | 2:45.57 | 2:40.57 | |
5 | 291 | Hiltunen Väinö | 2001 | JoUS | 01A654 | 25 m | 2:51.53 | 2:51.53 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 13:46 |