Program för DM/JDM 2017, Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
DM-JDM (25M) 2017 Mellansvensk |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
09:07 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 3, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Distriktrekord Seniorer: Frida Berggren (1994) 8:42.66 2015-11-04 |
Distriktrekord Juniorer: Frida Berggren (1994) 9:02.75 2010-02-05 |
|
Beräknad start 10:17 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
348 |
2 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
11:00.66 |
400 |
3 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
50m |
10:39.98 |
248 |
4 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
SK ENA |
|
50m |
10:34.99 |
291 |
5 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
50m |
10:37.91 |
308 |
6 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:48.45 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
10:30.55 |
243 |
2 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
10:19.10 |
281 |
3 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:16.62 |
314 |
4 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:15.57 |
475 |
5 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
10:16.61 |
254 |
6 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
10:17.04 |
427 |
7 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
10:22.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
287 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
10:13.95 |
331 |
2 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
50m |
10:12.78 |
409 |
3 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
10:10.68 |
392 |
4 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
9:56.70 |
419 |
5 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:57.29 |
312 |
6 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:11.01 |
279 |
7 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
10:13.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
387 |
1 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
9:56.58 |
256 |
2 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
9:50.72 |
299 |
3 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
9:42.49 |
293 |
4 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
25m |
9:14.69 |
423 |
5 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:28.42 |
268 |
6 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
9:47.07 |
429 |
7 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:55.94 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
09:07 |
|