Ohjelma DM kortbana 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
DM/JDM kortbana 2017 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Ängelholm |
|
Utskriftstid |
13:54 |
|
|
Arrangör |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 15, 200m Medley Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: BRA |
|
Beräknad start 16:22 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
297 |
3 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:38.36 |
161 |
4 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:38.02 |
203 |
5 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:38.10 |
45 |
6 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:39.69 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:37.04 |
335 |
2 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
2:36.45 |
42 |
3 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:36.04 |
137 |
4 |
Sara Stenberg |
2001 |
AA8601 |
MKK |
|
25m |
2:34.21 |
38 |
5 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:35.97 |
368 |
6 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
2:36.41 |
354 |
7 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
50m |
2:36.78 |
124 |
8 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
2:37.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:33.36 |
376 |
2 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
50m |
2:32.54 |
382 |
3 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
50m |
2:31.91 |
140 |
4 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
MKK |
|
25m |
2:30.64 |
231 |
5 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
2:31.52 |
285 |
6 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:32.35 |
243 |
7 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:33.00 |
346 |
8 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
2:33.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:29.40 |
298 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:29.29 |
189 |
3 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:28.98 |
30 |
4 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:28.16 |
375 |
5 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
2:28.96 |
65 |
6 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:29.04 |
159 |
7 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:29.32 |
76 |
8 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:30.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
235 |
1 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
2:26.56 |
43 |
2 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:25.84 |
370 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
2:23.04 |
10 |
4 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:20.92 |
185 |
5 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:21.82 |
350 |
6 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
25m |
2:24.76 |
148 |
7 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
2:26.31 |
93 |
8 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
2:27.89 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2017 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
Utskriftstid |
13:54 |
|