Program for UGP 1 2017/2018, Södertälje
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 369 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 57.40 | |
2 | 349 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:00.53 | |
3 | 393 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:00.97 | |
4 | 506 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:01.59 | |
5 | 295 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 1:02.10 | |
6 | 261 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:02.15 | |
7 | 488 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:02.49 | |
8 | 418 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 1:02.57 | |
9 | 280 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:02.65 | |
10 | 421 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:02.96 | |
11 | 265 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:02.97 | |
12 | 283 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:03.57 | |
13 | 358 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:03.62 | |
14 | 509 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.72 | |
15 | 528 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:03.79 | |
16 | 747 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 1:04.01 | |
17 | 469 | Sköld Vera | 2001 | TYRESÖ SS | AT2401 | 25 m | 1:04.28 | |
18 | 691 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 25 m | 1:04.29 | |
19 | 263 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 1:04.45 | |
20 | 372 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:04.47 | |
21 | 243 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 1:04.50 | |
22 | 504 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:04.79 | |
23 | 231 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 1:04.82 | |
24 | 507 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 1:04.84 | |
25 | 414 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:04.92 | |
26 | 411 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 1:04.97 | |
27 | 373 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:05.11 | |
28 | 274 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 1:05.19 | |
29 | 296 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:05.28 | |
30 | 379 | Yu Hammarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 1:05.36 | |
31 | 435 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 1:05.49 | |
32 | 479 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:05.57 | |
33 | 473 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:05.62 | |
34 | 529 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:05.63 | |
35 | 523 | Sandberg Amanda | 2003 | TÄBY SIM | CC3403 | 25 m | 1:05.77 | |
36 | 270 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:05.86 | |
37 | 494 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 1:05.94 | |
38 | 751 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ SF | AF1400 | 50 m | 1:06.00 | |
39 | 383 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 1:06.05 | |
40 | 266 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 1:06.22 | |
41 | 467 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:06.53 | |
42 | 502 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:06.69 | |
43 | 686 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:06.81 | |
44 | 272 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:07.01 | |
45 | 495 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 1:07.22 | |
46 | 289 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 1:07.23 | |
47 | 385 | Barrios Alva | 2005 | SÖDERTÖRN | AG4405 | 25 m | 1:07.38 | |
48 | 267 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:07.42 | |
49 | 212 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:07.45 | |
50 | 486 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:07.47 | |
51 | 399 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 25 m | 1:07.55 | |
52 | 402 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 1:07.68 | |
53 | 193 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 1:07.71 | |
54 | 482 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:07.77 | |
55 | 276 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 1:08.11 | |
56 | 405 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 25 m | 1:08.23 | |
57 | 271 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 50 m | 1:08.30 | |
58 | 395 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 50 m | 1:08.36 | |
59 | 234 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:08.41 | |
60 | 218 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 1:08.42 | |
61 | 359 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 1:08.45 | |
62 | 361 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:08.48 | |
63 | 249 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 1:08.52 | |
64 | 491 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 1:08.63 | |
65 | 387 | Birgoth Thea | 2004 | SÖDERTÖRN | BV8404 | 25 m | 1:08.65 | |
66 | 454 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 1:08.73 | |
67 | 511 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:08.74 | |
68 | 466 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:08.88 | |
69 | 250 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 1:09.00 | |
70 | 476 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 1:09.08 | |
71 | 470 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:09.16 | |
72 | 211 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:09.19 | |
73 | 374 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:09.44 | |
74 | 746 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 50 m | 1:09.50 | |
75 | 659 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:09.57 | |
76 | 268 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 1:09.65 | |
77 | 485 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:09.71 | |
78 | 675 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 1:09.86 | |
79 | 207 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:09.95 | |
80 | 472 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:09.98 | |
81 | 463 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:10.14 | |
82 | 386 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 1:10.30 | |
83 | 376 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 50 m | 1:10.32 | |
84 | 655 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:10.37 | |
85 | 340 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:10.41 | |
86 | 215 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:10.63 | |
87 | 287 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:10.73 | |
88 | 102 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 1:11.45 | |
89 | 384 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 1:11.49 | |
90 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:11.84 | |
91 | 37 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:12.29 | |
92 | 419 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 25 m | 1:12.45 | |
93 | 281 | Olsson Veronica | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG6805 | 50 m | 1:12.52 | |
94 | 666 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 50 m | 1:12.66 | |
95 | 500 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 50 m | 1:12.73 | |
96 | 665 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 1:12.95 | |
97 | 673 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 1:12.97 | |
98 | 209 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 1:12.99 | |
99 | 462 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:13.26 | |
100 | 336 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 1:13.34 | |
101 | 94 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 1:13.42 | |
102 | 223 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | 1:13.66 | |
103 | 390 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 1:14.00 | |
104 | 430 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 25 m | 1:14.03 | |
105 | 475 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 50 m | 1:14.09 | |
106 | 104 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 1:14.15 | |
107 | 225 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | AC7604 | 25 m | 1:14.17 | |
108 | 532 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:14.38 | |
109 | 370 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 1:14.40 | |
110 | 510 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 1:14.47 | |
111 | 200 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:14.71 | |
112 | 195 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:14.97 | |
113 | 97 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 25 m | 1:14.98 | |
114 | 471 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 1:15.23 | |
115 | 416 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 50 m | 1:15.34 | |
116 | 489 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 25 m | 1:15.44 | |
117 | 99 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 1:15.45 | |
118 | 689 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 25 m | 1:15.49 | |
119 | 457 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 25 m | 1:15.57 | |
120 | 221 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 1:15.62 | |
121 | 487 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:15.63 | |
122 | 363 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 50 m | 1:16.08 | |
123 | 669 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:16.56 | |
124 | 357 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 1:16.61 | |
125 | 98 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 1:16.68 | |
126 | 687 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 1:16.81 | |
127 | 644 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:16.84 | |
128 | 526 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 1:16.94 | |
129 | 437 | Zhang Desiree | 2004 | SÖDERTÖRN | BR0404 | 25 m | 1:17.15 | |
130 | 474 | Wallman Frida | 2005 | TYRESÖ SS | AQ6405 | 25 m | 1:17.20 | |
131 | 685 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 25 m | 1:17.49 | |
132 | 694 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 1:17.60 | |
133 | 490 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 50 m | 1:17.83 | |
134 | 229 | Thylin Annie | 2002 | SKURU IK | BQ9402 | 25 m | 1:17.94 | |
135 | 661 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:18.42 | |
136 | 650 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 1:19.13 | |
137 | 754 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 1:19.23 | |
138 | 355 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 25 m | 1:19.71 | |
139 | 254 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 25 m | 1:19.75 | |
140 | 501 | Hedbeck Rebecka | 2004 | TÄBY SIM | BR0604 | 25 m | 1:20.54 | |
141 | 222 | Nilsson Frida | 2004 | SKURU IK | BP8604 | 25 m | 1:20.89 | |
142 | 103 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 50 m | 1:21.33 | |
143 | 343 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:21.56 | |
144 | 653 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 1:21.56 | |
145 | 672 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 1:21.77 | |
146 | 341 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 1:21.94 | |
147 | 460 | Jacobsson Alva | 2005 | TYRESÖ SS | AJ1605 | 25 m | 1:22.21 | |
148 | 244 | Berg Agnes | 2003 | SPÅRVÄGEN | CA1803 | 25 m | 1:23.02 | |
149 | 366 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:23.64 | |
150 | 651 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 25 m | 1:23.78 | |
151 | 255 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 25 m | 1:24.71 | |
152 | 371 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:25.13 | |
153 | 749 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BS2602 | 25 m | 1:25.54 | |
154 | 692 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 1:25.58 | |
155 | 429 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 50 m | 1:25.68 | |
156 | 381 | Zoubairi Josefine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT7203 | 25 m | 1:26.79 | |
157 | 380 | Zander Angelina | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS7405 | 25 m | 1:27.40 | |
158 | 216 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 1:28.70 | |
159 | 224 | Nyberg Borgelin Olivia | 2003 | SKURU IK | BT5603 | 25 m | 1:29.30 | |
160 | 756 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AQ8405 | 25 m | 1:29.46 | |
161 | 377 | Yelda Bibo Jenny | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS7604 | 25 m | 1:29.67 | |
162 | 745 | Bolander Karolina | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BW1202 | 25 m | 1:29.83 | |
163 | 743 | Araya Deborah | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BU9802 | 25 m | 1:30.51 | |
164 | 278 | Nivenius Karolina | 2005 | SPÅRVÄGEN | BC8405 | 25 m | 1:30.70 | |
165 | 368 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | CB4403 | 50 m | 1:34.49 | |
166 | 678 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 1:35.61 | |
167 | 428 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | ||
168 | 755 | Manoukian Sylvia | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BY6602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 08:04 |