Program for Risösim/UGP 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Risösim 2017 |
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Sollefteå |
|
Utskriftstid |
09:22 |
|
|
Arrangör |
Sollefteå Allmänna Sällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Rygg Dam ABCDEFÖ |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2 |
Julia Hellström |
2006 |
AX3206 |
UMEÅ SS |
|
50m |
|
151 |
3 |
Alexandra Stridh |
2004 |
BY9604 |
TIMRÅ SK |
|
50m |
|
176 |
4 |
Alva Löfgren |
2008 |
AF3408 |
UMEÅ SS |
|
50m |
|
63 |
5 |
Emilia Sundholm |
2007 |
AG8807 |
NJURUNDA |
|
50m |
|
42 |
6 |
Emma Forssbeck |
2007 |
AH3207 |
NJURUNDA |
|
50m |
|
57 |
7 |
Maja Modin |
2008 |
AG5408 |
NJURUNDA |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Tuva Fridlund |
2006 |
AR1806 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:21.53 |
83 |
2 |
Linnea Ljung |
2005 |
AI3805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:01.44 |
39 |
3 |
Elin Clarin |
2005 |
AG7205 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:52.96 |
146 |
4 |
Cornelia Asplund |
2005 |
BD1805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:50.13 |
149 |
5 |
Linnea Jansson |
2005 |
BD0805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:51.53 |
78 |
6 |
Signe Domeij |
2005 |
AI5805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:55.45 |
173 |
7 |
Minea Luthman |
2008 |
AA4408 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:18.89 |
32 |
8 |
Tea Alamaa |
2006 |
AH3206 |
NJURUNDA |
|
50m |
2:34.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Wilja Edin |
2006 |
AR0606 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:48.53 |
96 |
2 |
Kajsa Burman |
2007 |
AE1607 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:46.47 |
216 |
3 |
Linnea Olsén |
2007 |
AI5207 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:43.93 |
74 |
4 |
Maija Andersson |
2005 |
AV1405 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:42.42 |
186 |
5 |
Vera Wall |
2006 |
AU8806 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:43.57 |
123 |
6 |
Alva Sjödin |
2006 |
AG8806 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:44.64 |
209 |
7 |
Alvina Hardegård |
2005 |
AF4805 |
Ö-VIKS ASS |
|
50m |
1:47.53 |
79 |
8 |
Freja Engström |
2007 |
AA8807 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:49.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Alice Granström |
2003 |
BV4403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:41.43 |
61 |
2 |
Tova Persson |
2005 |
AR5205 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:40.96 |
51 |
3 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:39.63 |
147 |
4 |
Livia Hofmann |
2005 |
AK1805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:38.54 |
217 |
5 |
Kajsa Söderlind |
2003 |
BB3403 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:38.74 |
164 |
6 |
Alva Gustavsson |
2006 |
AP6406 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:39.72 |
64 |
7 |
Ida Sundholm |
2005 |
AG2205 |
NJURUNDA |
|
50m |
1:41.13 |
85 |
8 |
Alva Lövström |
2005 |
AI4805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:42.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:38.10 |
270 |
2 |
Linnea Sandström |
2004 |
BL6804 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:37.97 |
156 |
3 |
Julia Blomqvist |
2005 |
BC2205 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:36.38 |
95 |
4 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:35.51 |
114 |
5 |
Nike Norlander |
2007 |
AE8407 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:36.34 |
8 |
6 |
Moa Berglund |
2004 |
BB8204 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:36.70 |
14 |
7 |
My Marklund |
2005 |
BK0605 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:38.01 |
236 |
8 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:38.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Cecilia Lind |
2002 |
BD8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:34.09 |
54 |
2 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:31.20 |
41 |
3 |
Stephanie Fjellgren |
2004 |
BL2204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:30.49 |
80 |
4 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:28.63 |
62 |
5 |
Tyra Rolandsen |
2003 |
AH6603 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:30.34 |
98 |
6 |
Olivia Ericson |
2006 |
AB8406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:30.64 |
221 |
7 |
Lovisa Brynger |
2003 |
BM1203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:32.16 |
9 |
8 |
Line Björlin |
2003 |
BB9603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:34.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:27.71 |
119 |
2 |
Agnes Pettersson |
2004 |
BE0404 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:27.38 |
269 |
3 |
Frida Olofsson |
1999 |
BP6699 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:26.70 |
197 |
4 |
Ella Barnoin |
2002 |
BD7402 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:24.23 |
166 |
5 |
Wilma Henriksson |
2001 |
BM9601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:25.75 |
60 |
6 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:26.76 |
46 |
7 |
Isabelle Grönlund |
2004 |
AR7604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:27.70 |
81 |
8 |
Agnes Frestadius |
2005 |
AH7205 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:27.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:23.73 |
50 |
2 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:22.85 |
53 |
3 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
AB4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:22.40 |
224 |
4 |
Alma Enarsson |
2003 |
BR4603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:19.90 |
181 |
5 |
Tilde Sandin |
2002 |
BS4402 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:21.61 |
115 |
6 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:22.84 |
235 |
7 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:23.25 |
171 |
8 |
Linn Lidström |
2001 |
BR1201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:24.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:18.84 |
158 |
2 |
Lisa Drugge |
2001 |
BQ2201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:16.04 |
179 |
3 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:14.83 |
231 |
4 |
Filippa Jakobsson |
2003 |
AY0603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:12.74 |
120 |
5 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:14.77 |
116 |
6 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:14.86 |
174 |
7 |
Nellie Luthman |
2002 |
AP7802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:18.21 |
65 |
8 |
Lova Tjernström |
2004 |
AC1204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:19.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Cornelia Norén-Vosfeldt |
2001 |
AE3401 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:11.58 |
110 |
2 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:09.44 |
129 |
3 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:06.01 |
118 |
4 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:01.42 |
177 |
5 |
Ronja Nilsson |
1993 |
CC9293 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:05.92 |
200 |
6 |
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:08.09 |
108 |
7 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:09.63 |
109 |
8 |
Hanna Mattsson |
1998 |
BL2698 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:12.62 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2017 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
Utskriftstid |
09:22 |
|