Program för DM/JDM 2017, Simrishamn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 24, 100m Bröstsim Damer Senior |
Sponsor: MR GOURMET CATERING |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 415 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 1:07.59 | |
2 | 761 | Christensson Jenny | 1996 | YSTADS SS | BD4696 | 25 m | 1:12.03 | |
3 | 455 | Tran Mari-Louise | 1997 | HS | AL2897 | 50 m | 1:13.39 | |
4 | 490 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:14.31 | |
5 | 696 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:14.54 | |
6 | 446 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 50 m | 1:14.67 | |
7 | 752 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 50 m | 1:15.03 | |
8 | 643 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 1:15.70 | |
9 | 473 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 1:15.85 | |
10 | 570 | Jönsson Annelie | 1983 | MKK | AG3283 | 50 m | 1:16.39 | |
11 | 516 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 50 m | 1:16.85 | |
12 | 666 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 1:16.88 | |
13 | 668 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 1:17.14 | |
14 | 769 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 50 m | 1:17.70 | |
15 | 602 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 50 m | 1:17.74 | |
16 | 614 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:17.87 | |
17 | 470 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 1:18.34 | |
18 | 409 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 50 m | 1:18.37 | |
19 | 423 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 50 m | 1:18.45 | |
20 | 589 | Rydgren My | 1999 | MKK | AT5699 | 50 m | 1:18.58 | |
21 | 665 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 1:18.67 | |
22 | 609 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 1:19.01 | |
23 | 457 | Wallin Sarah | 2000 | HS | AH9800 | 50 m | 1:19.38 | |
24 | 659 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 1:20.06 | |
25 | 744 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:20.20 | |
26 | 624 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 50 m | 1:20.22 | |
27 | 604 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | AD4800 | 50 m | 1:20.59 | |
28 | 629 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:20.74 | |
29 | 506 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 1:20.81 | |
30 | 526 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 50 m | 1:21.07 | |
31 | 493 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 1:21.14 | |
32 | 706 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 50 m | 1:21.22 | |
33 | 750 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 50 m | 1:21.25 | |
34 | 489 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 1:21.53 | |
35 | 701 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 1:21.56 | |
36 | 727 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 50 m | 1:21.89 | |
37 | 738 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:21.94 | |
38 | 504 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 50 m | 1:22.15 | |
39 | 471 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 1:22.49 | |
40 | 786 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 1:22.78 | |
41 | 515 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:22.81 | |
42 | 644 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:23.02 | |
43 | 709 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 50 m | 1:23.27 | RES |
44 | 766 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 1:23.58 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 03 juni 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 19:40 |