Ohjelma Polisen Head Summer Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
02 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
09:23 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
3 |
Carl Olsson |
2008 |
AE5708 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
308 |
4 |
William Zhao |
2006 |
AN8306 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
414 |
5 |
Teodor Berglund |
2006 |
AM7306 |
SS04 |
|
50m |
|
217 |
6 |
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
AC7707 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Jan Danovskij |
2007 |
AD8307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
297 |
2 |
Robin Suves |
2006 |
AS1306 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
305 |
3 |
Edward Watson |
2008 |
AC8108 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
183 |
4 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
2:06.64 |
202 |
5 |
Albin Löfqvist |
2006 |
AM3706 |
SKK |
|
25m |
2:06.68 |
528 |
6 |
Felix Norlin |
2005 |
AS6705 |
SKK |
|
50m |
|
262 |
7 |
Sixten Ersson |
2007 |
AD5307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
272 |
8 |
Albin Holmgren |
2009 |
AA9309 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Hugo Patrikson |
2006 |
AJ6506 |
SKK |
|
25m |
2:04.05 |
339 |
2 |
Artur Norman |
2005 |
AL2705 |
UPSALA S |
|
25m |
2:02.28 |
198 |
3 |
Casper Drozdz |
2006 |
AG2306 |
SKK |
|
25m |
1:58.43 |
503 |
4 |
Justin Åkesson |
2006 |
AJ6106 |
SPIF SF |
|
25m |
1:54.82 |
279 |
5 |
Kevin Lenstad |
2005 |
AU3905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:58.27 |
190 |
6 |
Isak Malmfors |
2005 |
AI8705 |
SKURU IK |
|
25m |
1:59.49 |
264 |
7 |
Eric Fransson |
2006 |
AN0506 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:02.34 |
378 |
8 |
William Rättö |
2005 |
AO1705 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:04.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
363 |
1 |
Erik Frantz |
2006 |
AK1106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:52.46 |
175 |
2 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
1:49.04 |
184 |
3 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
1:47.27 |
324 |
4 |
Tomas Fröman |
2005 |
AL3705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:46.26 |
195 |
5 |
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
AG4505 |
SKK |
|
25m |
1:47.22 |
268 |
6 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.86 |
291 |
7 |
Jesper Seel |
2006 |
AN9306 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:51.20 |
418 |
8 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
25m |
1:53.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:45.32 |
401 |
2 |
Michael Andrée |
2004 |
AX7904 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:45.08 |
373 |
3 |
Ivar Lövefors |
2003 |
AY4903 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:44.61 |
323 |
4 |
Nils Fröman |
2005 |
AL6705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.78 |
526 |
5 |
Asmo Angerjas |
2004 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:44.16 |
259 |
6 |
Elvin Degerbalkan |
2006 |
AH6106 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:44.82 |
201 |
7 |
William Hamilton |
2006 |
AM2706 |
SKK |
|
25m |
1:45.21 |
57 |
8 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:45.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Jan Salentin |
2004 |
AT2104 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.72 |
325 |
2 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.79 |
346 |
3 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.02 |
277 |
4 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:36.95 |
181 |
5 |
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:38.45 |
150 |
6 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.54 |
302 |
7 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:41.43 |
247 |
8 |
Jonathan Åkerman |
2006 |
AI6106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:42.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
404 |
1 |
Max Claesson |
2004 |
AB1904 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:36.30 |
242 |
2 |
Gustav Storell |
2006 |
AL4106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:35.49 |
87 |
3 |
Jonatan Eriksson |
2006 |
AB1106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.30 |
433 |
4 |
Tiger Khan |
2002 |
AY5102 |
SS04 |
|
25m |
1:33.05 |
359 |
5 |
Christopher Dufva |
2006 |
AS2306 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:34.26 |
250 |
6 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.40 |
266 |
7 |
Leo Güleryüz |
2006 |
AA4906 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.78 |
169 |
8 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:36.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Tobias Lindberg |
2005 |
AI7105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:32.10 |
80 |
2 |
Gustav Edman |
2005 |
AG3505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.17 |
243 |
3 |
Elton Söderberg |
2006 |
AH0306 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:29.73 |
102 |
4 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:27.63 |
108 |
5 |
Uno Härmark |
2005 |
AD8705 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.21 |
397 |
6 |
Ståle Danemyr |
2002 |
AO0302 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:30.17 |
398 |
7 |
Karl Fällman |
2002 |
AO1302 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:30.82 |
340 |
8 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:26.87 |
345 |
2 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
50m |
1:26.77 |
220 |
3 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.98 |
138 |
4 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.61 |
328 |
5 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
50m |
1:25.69 |
419 |
6 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
50m |
1:26.45 |
343 |
7 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.81 |
425 |
8 |
Elliot Höft |
2002 |
AY5302 |
SS04 |
|
50m |
1:27.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.28 |
478 |
2 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.71 |
423 |
3 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
1:21.87 |
525 |
4 |
Ralf Erik Prits |
2004 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:21.10 |
42 |
5 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
1:21.13 |
126 |
6 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:22.65 |
288 |
7 |
Marcus Persson Taylor |
2005 |
AC4905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.07 |
245 |
8 |
Daner Alex Tapia |
2005 |
AG9305 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
407 |
1 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:19.87 |
171 |
2 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.71 |
488 |
3 |
Gustav Niring |
2004 |
AE6304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.79 |
448 |
4 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
SS04 |
|
25m |
1:16.02 |
344 |
5 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.30 |
214 |
6 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.58 |
78 |
7 |
Theo Djuphammar |
2005 |
AC6105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.87 |
408 |
8 |
Zain Mardeni |
2001 |
AY0501 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:21.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
493 |
1 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.66 |
76 |
2 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.27 |
311 |
3 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
50m |
1:10.79 |
124 |
4 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.53 |
170 |
5 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.73 |
39 |
6 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
1:10.99 |
486 |
7 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:12.08 |
22 |
8 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:15.99 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
02 juli 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:23 |
|