Program för Öppna DM/JDM 50m VSSF 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 2, 200m Frisim Damer Junior |
Distriktrekord Seniorer: Josefin Lillhage (1980) 2:01.46 1997-08-20 |
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 2:01.46 1997-08-20 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 602 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 50 m | 2:06.34 | |
2 | 815 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 2:07.13 | |
3 | 776 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:08.26 | |
4 | 825 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:11.58 | |
5 | 694 | Thörner Elin | 1998 | KARLSTAD | AI2298 | 50 m | 2:12.25 | |
6 | 822 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:12.37 | |
7 | 839 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 2:13.14 | |
8 | 689 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 2:13.42 | |
9 | 669 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 2:14.24 | |
10 | 692 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 2:15.37 | |
11 | 823 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:15.76 | |
12 | 783 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 2:15.86 | |
13 | 817 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 2:15.90 | |
14 | 829 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 2:16.93 | |
15 | 750 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 2:17.48 | |
16 | 788 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 2:17.50 | |
17 | 841 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 2:17.87 | |
18 | 794 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 2:17.94 | |
19 | 633 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 2:18.03 | |
20 | 779 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 2:18.24 | |
21 | 663 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 2:18.26 | |
22 | 752 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 2:18.31 | |
23 | 646 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 2:18.56 | |
24 | 838 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 2:18.66 | |
25 | 883 | Ström Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AD0602 | 50 m | 2:18.69 | |
26 | 764 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:18.87 | |
27 | 727 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 50 m | 2:19.31 | |
28 | 743 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 50 m | 2:19.48 | |
29 | 810 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 2:19.85 | |
30 | 718 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 2:20.19 | |
31 | 826 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:20.20 | |
32 | 820 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 2:20.40 | |
33 | 662 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 2:20.45 | |
34 | 658 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 2:20.50 | |
35 | 850 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 2:21.06 | |
36 | 893 | Holmdahl Ebba | 2003 | GÖTEBORG | BA2203 | 50 m | 2:25.20 | |
37 | 840 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 2:25.59 | |
38 | 677 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 2:28.46 | |
39 | 894 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 2:29.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 15:28 |