Program för Kringelsim 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 32, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 207 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | 25 m | 51.04 | ||
2 | 218 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | 25 m | 52.77 | ||
3 | 309 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | 25 m | 52.82 | ||
4 | 151 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 53.49 | ||
5 | 37 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | 25 m | 53.99 | ||
6 | 313 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | 25 m | 54.31 | ||
7 | 326 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | 25 m | 54.93 | ||
8 | 316 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | 25 m | 54.97 | ||
9 | 205 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | 25 m | 55.09 | ||
10 | 23 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | 25 m | 55.68 | ||
11 | 128 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 56.29 | ||
12 | 367 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | 25 m | 56.95 | ||
13 | 310 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | 25 m | 56.99 | ||
14 | 38 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | 25 m | 57.58 | ||
15 | 202 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | 25 m | 57.99 | ||
16 | 147 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 58.53 | ||
17 | 131 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 59.15 | ||
18 | 201 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 59.43 | ||
19 | 233 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | 25 m | 59.51 | ||
20 | 104 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:02.54 | ||
21 | 14 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:02.77 | ||
22 | 112 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:02.77 | ||
23 | 363 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | 25 m | 1:03.89 | ||
24 | 252 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | 25 m | 1:05.16 | ||
25 | 8 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:05.28 | ||
26 | 234 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | 25 m | 1:05.51 | ||
27 | 120 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:06.41 | ||
28 | 152 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:06.63 | ||
29 | 41 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | 25 m | 1:06.93 | ||
30 | 227 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | 25 m | 1:07.13 | ||
31 | 240 | Tegbo Sebastian | 2001 | ÖSMO SS | 50 m | 1:07.71 | ||
32 | 217 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | 25 m | 1:07.97 | ||
33 | 158 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:08.09 | ||
34 | 42 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | 25 m | 1:08.22 | ||
35 | 170 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:08.39 | ||
36 | 291 | Weis Shore Nicholas | 2002 | SS04 | 25 m | 1:08.54 | ||
37 | 270 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | 25 m | 1:08.81 | ||
38 | 268 | Khan Tiger | 2002 | SS04 | 25 m | 1:09.07 | ||
39 | 31 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:09.17 | ||
40 | 73 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | 25 m | 1:10.09 | ||
41 | 346 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | 25 m | 1:11.04 | ||
42 | 71 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | 25 m | 1:11.91 | ||
43 | 251 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | 25 m | 1:11.96 | ||
44 | 262 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | 25 m | 1:12.96 | ||
45 | 17 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:13.51 | ||
46 | 3 | Kristiansson Emil | 2003 | ARVIKA SS | 25 m | 1:14.12 | ||
47 | 142 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:14.42 | ||
48 | 224 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | 25 m | 1:15.28 | ||
49 | 100 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:15.41 | ||
50 | 220 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | 25 m | 1:15.92 | ||
51 | 255 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | 25 m | 1:16.13 | ||
52 | 325 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | 25 m | 1:16.65 | ||
53 | 111 | Bundajev Marcus | 1994 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:16.84 | ||
54 | 308 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | 25 m | 1:17.77 | ||
55 | 92 | Mattsson Carl | 2005 | SKK | 25 m | 1:17.82 | ||
56 | 102 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:18.51 | ||
57 | 98 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | 25 m | 1:19.15 | ||
58 | 140 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:20.27 | ||
59 | 177 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:21.91 | ||
60 | 230 | Karlsson Fredrik | 1967 | ÖSMO SS | 50 m | 1:23.11 | ||
61 | 83 | Graner Anton | 2005 | SKK | 25 m | 1:23.20 | ||
62 | 16 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:25.15 | ||
63 | 136 | Karlström - Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:26.41 | ||
64 | 76 | Berggren David | 2005 | SKK | 25 m | 1:27.69 | ||
65 | 86 | Helmersson Jimmy | 2005 | SKK | 25 m | 1:29.81 | ||
66 | 123 | Haglund Lino | 2005 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:30.00 | ||
67 | 124 | Hamlin Johan | 2005 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:30.00 | ||
68 | 135 | Kaattati Efraim | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:30.00 | ||
69 | 119 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:30.91 | ||
70 | 118 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:31.65 | ||
71 | 297 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | 25 m | 1:32.20 | ||
72 | 232 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | 25 m | 1:35.94 | ||
73 | 132 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:40.16 | ||
74 | 305 | Bäckman Markus | 2004 | SPIF SF | 25 m | 1:40.65 | ||
75 | 174 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:44.34 | ||
76 | 392 | Andersson David | 1997 | SÖDERTÄLJE | S14 | 25 m | 1:48.20 | EFT |
77 | 161 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:49.65 | ||
78 | 107 | Boström Björn | 2005 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 1:52.05 | ||
79 | 226 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | 25 m | |||
80 | 283 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | 25 m | |||
81 | 306 | Bäckman Rasmus | 2006 | SPIF SF | 25 m | |||
82 | 312 | Engvall Patrik | 2006 | SPIF SF | 25 m | |||
83 | 336 | Lentini Mattia | 1988 | SPIF SF | 25 m | |||
84 | 375 | Wiklund Leo | 2003 | SPIF SF | 25 m | |||
85 | 377 | Åkesson Justin | 2006 | SPIF SF | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 18 februari 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 08:35 |