Program för Palles Minne - TYR CUP 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 48
|
Tävling |
Palles Minne - TYR Cup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
06 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Bollnäs |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 48, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 17:27 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Alexxander Andersson |
2006 |
|
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
188 |
2 |
Sebastian Svensson |
2006 |
AB4706 |
HÄRJEDALEN |
|
50m |
1:58.93 |
104 |
3 |
Nils Fröman |
2005 |
AL6705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:55.97 |
62 |
4 |
Sebastian Pettersson |
2006 |
AD1306 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:57.25 |
9 |
5 |
Moutaz Kabbani |
1999 |
AY7199 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Gustav Buvik Spännare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:45.36 |
10 |
2 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:43.78 |
13 |
3 |
Jonas Pesu |
1998 |
AT0598 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:41.63 |
129 |
4 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.63 |
117 |
5 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.33 |
194 |
6 |
Jens Carlsson |
1983 |
AE0583 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:46.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.59 |
147 |
2 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.71 |
101 |
3 |
David Forsblad |
2002 |
AU3302 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.70 |
134 |
4 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.44 |
135 |
5 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.26 |
96 |
6 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Axel Bräck |
2001 |
AK1301 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:31.17 |
39 |
2 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:26.91 |
11 |
3 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:21.47 |
100 |
4 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.25 |
110 |
5 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.24 |
132 |
6 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.58 |
15 |
2 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:12.45 |
56 |
3 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:07.17 |
45 |
4 |
Andreas Persson |
2000 |
AT8100 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:10.63 |
91 |
5 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.85 |
133 |
6 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.00 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
14:10 |
|