Startliste for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 475 | S68-3 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:28.00 | ||
2 | 155 | Pingvinen Gr3 #1 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 2:30.00 | ||
3 | 156 | Pingvinen Gr3 #2 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 350 | Turbo Aars | 2005 | AARS | 25 m | 2:43.00 | ||
5 | 238 | Rødspætten | 2005 | FR. HAVN | 25 m | 2:56.39 | ||
6 | 478 | S68-4 | 2005 | S 68 | 25 m | 5:00.00 |
Årg. 2001-2004 |
1 | 465 | S68 - 1 | 2001 | S 68 | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 152 | Pingvinen Gr2 #1 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 435 | Aabybro Bacon Bombers | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 470 | S68-2 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 153 | Pingvinen Gr2 #2 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 345 | Speedmachine Aars | 2002 | AARS | 25 m | 2:06.00 | ||
7 | 154 | Pingvinen Gr2 #3 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 427 | Aabybro Attackers | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 201 | Søhesten Dreamteam 1 | 2001 | SØHESTEN | 25 m | 2:10.36 | ||
10 | 448 | Aabybro Monkies | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:23.00 | ||
11 | 461 | Sindal Mix | 2001 | SINDAL | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 211 | Søhesten Dreamteam 3 | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 2:36.02 | ||
13 | 42 | Smut Mix | 2003 | SMUT | 25 m | 2:40.22 | ||
14 | 438 | Aabybro Champs | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:46.00 | ||
15 | 1 | Snedsted1 | 2003 | SNEDSTED | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 346 | Speedteam Aars | 1998 | AARS | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 149 | Pingvinen Gr1 #1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 418 | Team Aaby-"brow" | 2000 | AABYBRO | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 315 | Aalborg Mix 2 | 1993 | AALBORG | 25 m | 1:58.08 | ||
5 | 316 | Aalborg Mix K1 | 1995 | AALBORG | 25 m | 1:59.00 | ||
6 | 317 | Aalborg Mix K2 | 2000 | AALBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
7 | 318 | Aalborg Mix K3 | 2000 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 319 | Aalborg Mix K4 | 2000 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 206 | Søhesten Dreamteam 2 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 2:20.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 2, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 52 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:42.03 | |
2 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 3:31.70 | |
3 | 406 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:35.08 | |
4 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 3:47.81 | |
5 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | ||
6 | 145 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 57 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:36.79 | |
2 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 2:56.46 | |
3 | 118 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 50 m | 3:02.44 | |
4 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 3:10.00 | |
5 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 3:11.31 | |
6 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 3:12.03 | |
7 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 3:14.21 | |
8 | 127 | Thordal Amelie | 2003 | PINGVINEN | 0378BC | 25 m | 3:32.30 | |
9 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 3:35.50 | |
10 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 50 m | 3:46.46 | |
11 | 3 | Bojesen Emma | 2004 | SNEDSTED | 0434AV | 25 m | ||
12 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m | ||
13 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:32.51 | |
2 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 2:35.50 | ||
3 | 304 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 2:37.42 | |
4 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 2:42.72 | |
5 | 414 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:48.88 | |
6 | 202 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 3:04.02 | |
7 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 25 m | 3:19.32 | |
8 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 3:19.72 | |
9 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 3:20.96 | |
10 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 3:50.15 | |
11 | 229 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 4:01.36 | |
12 | 128 | Weiergang Josefine | 2002 | PINGVINEN | 0246AS | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 327 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:24.72 | |
2 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 2:34.14 | |
3 | 374 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 2:35.44 | |
4 | 207 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 3:02.15 | |
5 | 372 | Nielsen Sarah D. | 1999 | AARS | 9948BC | 25 m | 3:10.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 139 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | ||
2 | 140 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | ||
3 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:26.15 | |
2 | 326 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 2:50.11 | |
3 | 133 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 2:58.00 | |
4 | 429 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:58.78 | |
5 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 3:36.98 | |
6 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 3:59.36 | |
7 | 213 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 4:02.36 | |
8 | 122 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | ||
9 | 123 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | ||
10 | 440 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | AABYBRO | 0379AR | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 121 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 2:36.80 | |
2 | 436 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:51.56 | |
3 | 132 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | PINGVINEN | 0143AP | 25 m | 2:57.35 | |
4 | 203 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 3:09.44 | |
5 | 356 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 3:10.72 | |
6 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 3:45.89 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 151 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 2:26.99 | |
2 | 377 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 2:27.48 | |
3 | 420 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:35.31 | |
4 | 375 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 2:44.25 | |
5 | 452 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:16.53 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 4, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 120 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:52.59 | |
2 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | ||
3 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 2:51.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 5, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:39.08 | |
2 | 447 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:59.61 | |
3 | 446 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:40.05 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:26.12 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 150 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 2:39.19 | |
2 | 419 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 2:58.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 52.28 | |
2 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m | 57.74 | |
3 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 59.18 | |
4 | 20 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | NEJST | 25 m | 1:01.46 | ||
5 | 237 | Kornum Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 1:03.65 | ||
6 | 14 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | NEJST | 25 m | 1:20.07 | ||
7 | 12 | Borup Sofie | 2007 | NEJST | 25 m | 1:30.31 | ||
8 | 24 | Rishøj Mathilde H. | 2007 | NEJST | 25 m | 2:20.12 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 38.13 | |
2 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 38.30 | |
3 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 41.85 | |
4 | 431 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 43.23 | |
5 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 43.89 | |
6 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 44.81 | |
7 | 146 | Momme Hannah Vixø | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 44.84 | |
8 | 406 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 45.16 | |
9 | 137 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 45.72 | |
10 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 46.36 | |
11 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 46.64 | |
12 | 61 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 47.09 | |
13 | 434 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 48.90 | |
14 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 49.09 | |
15 | 48 | Kirch Silje Dahl | 2006 | SMUT | 0618AO | 25 m | 49.25 | |
16 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 49.28 | |
17 | 378 | Toft Sofie Maarbjerg | 2006 | AARS | 0632AM | 25 m | 50.28 | |
18 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 50.70 | |
19 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 50 m | 52.68 | |
20 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 53.56 | ||
21 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | 55.39 | |
22 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m | 57.16 | |
23 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 59.67 | ||
24 | 244 | Jensen Ida | 2006 | FR. HAVN | 0682AQ | 25 m | 59.83 | |
25 | 432 | Nielsen Asta Lindgaard | 2006 | AABYBRO | 0664AJ | 25 m | 1:00.79 | |
26 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:01.22 | ||
27 | 13 | Christensen Beate | 2005 | NEJST | 25 m | 1:09.70 | ||
28 | 341 | Markussen Christina | 2005 | RASK | 25 m | |||
29 | 433 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 388 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 34.72 | |
2 | 118 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 34.99 | |
3 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 36.79 | |
4 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m | 38.07 | |
5 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 38.08 | |
6 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 38.57 | |
7 | 332 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 38.68 | |
8 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 38.68 | |
9 | 376 | Sørensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 39.48 | |
10 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.98 | |
11 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 41.49 | |
12 | 295 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 42.36 | |
13 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 25 m | 44.95 | |
14 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 45.21 | |
15 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 46.24 | ||
16 | 3 | Bojesen Emma | 2004 | SNEDSTED | 0434AV | 25 m | 47.20 | |
17 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | 47.90 | |
18 | 250 | Dalsgaard Laura Katrine | 2004 | HADSUND | 0402AX | 25 m | 48.78 | |
19 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 53.11 | |
20 | 11 | Borup Sarah | 2004 | NEJST | 25 m | 54.89 | ||
21 | 64 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 55.11 | |
22 | 462 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 55.32 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 304 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 33.28 | |
2 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 33.78 | |
3 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 34.37 | |
4 | 414 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 35.24 | |
5 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 35.79 | |
6 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 36.52 | |
7 | 60 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 38.24 | |
8 | 416 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 39.08 | |
9 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 40.38 | |
10 | 115 | Thordal Babette | 2001 | PINGVINEN | 0192BE | 25 m | 40.66 | |
11 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 40.80 | |
12 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 41.76 | |
13 | 340 | Bech Victoria | 2002 | RASK | 25 m | 43.85 | ||
14 | 342 | Pedersen Kathrine | 2002 | RASK | 25 m | 44.21 | ||
15 | 157 | Håkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m | 44.97 | |
16 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 45.20 | |
17 | 343 | Severinsen Johanne | 2001 | RASK | 0128AU | 25 m | ||
18 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 31.86 | |
2 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 32.08 | |
3 | 327 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 32.59 | |
4 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 33.56 | |
5 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 35.38 | |
6 | 291 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 37.02 | |
7 | 234 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 42.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 50.49 | |
2 | 248 | Skiveren Magnus | 2007 | FR. HAVN | 0769AC | 25 m | 52.50 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 373 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 46.20 | |
2 | 56 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 48.39 | |
3 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 50 m | 50.01 | |
4 | 362 | Johansen Mathias | 2005 | AARS | 0543AI | 25 m | 51.30 | |
5 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 51.40 | |
6 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 52.52 | |
7 | 142 | Skou Eigil Midboe | 2006 | PINGVINEN | 0671AJ | 25 m | 53.02 | |
8 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 53.82 | |
9 | 247 | Laulund Mikkel | 2006 | FR. HAVN | 0649AK | 25 m | 58.53 | |
10 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 59.58 | |
11 | 143 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
12 | 455 | Stenger Claes | 2005 | AABYBRO | 0509AN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 31.32 | |
2 | 124 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 34.99 | |
3 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 35.54 | |
4 | 361 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 39.08 | |
5 | 428 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 40.93 | |
6 | 297 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 41.62 | |
7 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 43.05 | |
8 | 352 | Christensen Mark Pørtner | 2003 | AARS | 0353AS | 25 m | 44.42 | |
9 | 236 | Jacobsen Sebastian | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 45.69 | ||
10 | 9 | Madsen Mathias | 2004 | SNEDSTED | 0477AK | 25 m | 46.10 | |
11 | 365 | Lauridsen Tobias B. | 2004 | AARS | 0427AK | 25 m | 46.50 | |
12 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 25 m | 46.67 | |
13 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 49.45 | |
14 | 58 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 50.76 | |
15 | 439 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 52.66 | |
16 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 54.20 | |
17 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 56.00 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 32.74 | |
2 | 325 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 33.98 | |
3 | 436 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 35.34 | |
4 | 364 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 37.14 | |
5 | 356 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 38.06 | |
6 | 335 | Jensen Jens Kristian | 2001 | RASK | 0115AR | 25 m | 38.19 | |
7 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 38.62 | |
8 | 437 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 39.28 | |
9 | 47 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 39.57 | |
10 | 63 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 50 m | 39.57 | |
11 | 338 | Anderson Magnus | 2002 | RASK | 0265AR | 25 m | 44.71 | |
12 | 355 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 46.83 | |
13 | 336 | Thuesen Nikolaj | 2001 | RASK | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 366 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 28.07 | |
2 | 32 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 29.98 | |
3 | 323 | Pedersen Anders Kjær | 1995 | AALBORG | 9543AN | 25 m | 30.37 | |
4 | 151 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 30.65 | |
5 | 302 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 32.23 | |
6 | 300 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 32.45 | |
7 | 451 | Jørgensen Benjamin | 1996 | AABYBRO | 9611AA | 25 m | 32.49 | |
8 | 330 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 32.55 | |
9 | 375 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 37.84 | |
10 | 459 | Holstebro Jonas | 1999 | SINDAL | 25 m | 1:22.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 8, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 6:45.32 | |
2 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 6:45.65 | |
3 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 7:55.89 | |
4 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | ||
5 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 5:21.15 | |
2 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 5:57.49 | |
3 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 6:15.02 | |
4 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 6:31.19 | |
5 | 127 | Thordal Amelie | 2003 | PINGVINEN | 0378BC | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 383 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 4:58.00 | |
2 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 5:00.62 | |
3 | 60 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 5:23.22 | |
4 | 115 | Thordal Babette | 2001 | PINGVINEN | 0192BE | 25 m | 6:01.19 | |
5 | 288 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 6:07.97 | |
6 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 25 m | 6:19.29 | |
7 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 6:23.58 | |
8 | 202 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 6:24.68 | |
9 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 6:25.90 | |
10 | 229 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 7:46.87 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 51 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 4:49.93 | |
2 | 372 | Nielsen Sarah D. | 1999 | AARS | 9948BC | 25 m | 5:56.21 | |
3 | 207 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 5:56.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 9, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 140 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 5:55.22 | |
2 | 139 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | 6:06.05 | |
3 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 7:03.22 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 446 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 6:04.28 | |
2 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 25 m | 6:39.08 | |
3 | 133 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 6:43.30 | |
4 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 6:51.52 | |
5 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 7:13.27 | |
6 | 236 | Jacobsen Sebastian | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 7:15.36 | ||
7 | 122 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 4:45.10 | |
2 | 203 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 5:09.07 | |
3 | 444 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 5:09.66 | |
4 | 131 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 5:35.84 | |
5 | 363 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 5:37.57 | |
6 | 355 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 5:51.03 | |
7 | 132 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | PINGVINEN | 0143AP | 25 m | 5:52.09 | |
8 | 252 | Konnerup Rasmus | 2001 | HADSUND | 0151AT | 25 m | 6:04.21 | |
9 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 6:20.93 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 420 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 4:46.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 10, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 20 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | NEJST | 25 m | 2:30.58 | ||
2 | 14 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | NEJST | 25 m | 2:51.15 | ||
3 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m | ||
4 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | ||
5 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 52 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:17.68 | |
2 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:30.97 | |
3 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:35.44 | |
4 | 49 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:35.92 | |
5 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:36.65 | |
6 | 59 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:37.68 | |
7 | 406 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:40.56 | |
8 | 146 | Momme Hannah Vixø | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 1:41.84 | |
9 | 249 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | HADSUND | 0534AR | 25 m | 1:43.56 | |
10 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 1:43.76 | |
11 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 1:46.11 | |
12 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 1:46.83 | |
13 | 431 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:47.71 | |
14 | 61 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 1:49.00 | |
15 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 1:49.10 | |
16 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 1:49.96 | |
17 | 137 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:53.87 | |
18 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 1:54.67 | |
19 | 145 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 1:58.42 | |
20 | 48 | Kirch Silje Dahl | 2006 | SMUT | 0618AO | 25 m | 1:58.84 | |
21 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:58.94 | |
22 | 378 | Toft Sofie Maarbjerg | 2006 | AARS | 0632AM | 25 m | 1:59.49 | |
23 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | 1:59.82 | |
24 | 432 | Nielsen Asta Lindgaard | 2006 | AABYBRO | 0664AJ | 25 m | 2:15.41 | |
25 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
26 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
27 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
28 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:17.59 | |
2 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:18.92 | |
3 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:20.52 | |
4 | 388 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:20.73 | |
5 | 426 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:22.53 | |
6 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:27.81 | |
7 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:28.15 | |
8 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 1:30.12 | |
9 | 376 | Sørensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 1:32.63 | |
10 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:32.75 | |
11 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:32.77 | |
12 | 295 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:33.91 | |
13 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 1:36.47 | |
14 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 1:41.64 | |
15 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 1:45.96 | |
16 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 1:46.76 | |
17 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:52.06 | |
18 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 25 m | 1:55.69 | |
19 | 339 | Anderson Katrine | 2003 | RASK | 0348BC | 25 m | 2:24.79 | |
20 | 7 | Julius Mathilde | 2003 | SNEDSTED | 0374AX | 25 m | ||
21 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 1:12.40 | ||
2 | 112 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:14.35 | |
3 | 383 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:16.09 | |
4 | 414 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:19.32 | |
5 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:22.63 | |
6 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:26.22 | |
7 | 202 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 1:27.38 | |
8 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:27.45 | |
9 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:28.85 | |
10 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:29.55 | |
11 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 1:31.34 | |
12 | 239 | Mariegaard Anine Bonvig | 2001 | FR. HAVN | 0116AY | 25 m | 1:33.44 | |
13 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:33.57 | |
14 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:35.26 | |
15 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 1:36.80 | |
16 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 1:37.50 | |
17 | 157 | Håkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m | 1:37.50 | |
18 | 21 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | NEJST | 0152BD | 25 m | 1:38.58 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 28 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 1:07.71 | |
2 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:13.28 | |
3 | 367 | Nielsen Anne G. | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:13.57 | |
4 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:14.39 | |
5 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 1:15.08 | |
6 | 242 | Hole Johanne | 2000 | FR. HAVN | 25 m | 1:15.90 | ||
7 | 372 | Nielsen Sarah D. | 1999 | AARS | 9948BC | 25 m | 1:20.73 | |
8 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:21.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 11, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 1:49.85 | |
2 | 248 | Skiveren Magnus | 2007 | FR. HAVN | 0769AC | 25 m | 2:01.45 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 140 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 1:32.59 | |
2 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 1:44.00 | |
3 | 141 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | 1:47.78 | |
4 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:48.88 | |
5 | 56 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 1:56.02 | |
6 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:56.36 | |
7 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:57.62 | |
8 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 1:59.44 | |
9 | 142 | Skou Eigil Midboe | 2006 | PINGVINEN | 0671AJ | 25 m | 2:00.35 | |
10 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 2:02.51 | |
11 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 2:04.57 | |
12 | 143 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | PINGVINEN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:09.56 | |
2 | 54 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:13.16 | |
3 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:15.69 | |
4 | 130 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:17.08 | |
5 | 428 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:19.17 | |
6 | 447 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:20.50 | |
7 | 326 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:21.73 | |
8 | 429 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:23.84 | |
9 | 297 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:30.25 | |
10 | 361 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 1:33.72 | |
11 | 439 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:37.84 | |
12 | 9 | Madsen Mathias | 2004 | SNEDSTED | 0477AK | 25 m | 1:39.90 | |
13 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 1:42.55 | |
14 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 1:42.65 | |
15 | 58 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 1:51.79 | |
16 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 2:08.84 | |
17 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 2:10.20 | |
18 | 440 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | AABYBRO | 0379AR | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:07.32 | |
2 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:10.08 | |
3 | 121 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 1:13.74 | |
4 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 1:15.27 | |
5 | 364 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:16.44 | |
6 | 356 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 1:17.81 | |
7 | 63 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:18.74 | |
8 | 437 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:20.53 | |
9 | 335 | Jensen Jens Kristian | 2001 | RASK | 0115AR | 25 m | 1:20.58 | |
10 | 369 | Nielsen Jonas D. | 2002 | AARS | 0201AK | 25 m | 1:26.90 | |
11 | 251 | Hansen Victor Doré | 2001 | HADSUND | 25 m | 1:27.44 | ||
12 | 252 | Konnerup Rasmus | 2001 | HADSUND | 0151AT | 25 m | 1:27.70 | |
13 | 355 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 1:32.87 | |
14 | 505 | Dreier Asger Krage | 2002 | AABYBRO | 0211AT | 25 m | 1:41.97 | |
15 | 338 | Anderson Magnus | 2002 | RASK | 0265AR | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 366 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:02.82 | |
2 | 377 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 1:06.52 | |
3 | 323 | Pedersen Anders Kjær | 1995 | AALBORG | 9543AN | 25 m | 1:06.73 | |
4 | 419 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:08.62 | |
5 | 241 | Gosvig Thomas | 1999 | FR. HAVN | 9967AH | 25 m | 1:09.39 | |
6 | 453 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:09.48 | |
7 | 452 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:28.93 | |
8 | 151 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | ||
9 | 337 | Bloch Mikkel | 1996 | RASK | 9633AJ | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 2:09.37 | |
2 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:25.22 | |
2 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:31.74 | |
3 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 1:40.88 | |
4 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:43.40 | |
5 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 1:48.80 | |
6 | 59 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:50.22 | |
7 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 1:50.40 | |
8 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:52.55 | |
9 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 1:53.62 | |
10 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 50 m | 1:57.29 | |
11 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:59.77 | |
12 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 2:00.70 | |
13 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 2:01.65 | |
14 | 434 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 2:03.83 | |
15 | 249 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | HADSUND | 0534AR | 25 m | 2:04.93 | |
16 | 244 | Jensen Ida | 2006 | FR. HAVN | 0682AQ | 25 m | 2:20.36 | |
17 | 13 | Christensen Beate | 2005 | NEJST | 25 m | 2:57.22 | ||
18 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
19 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
20 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
21 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m | ||
22 | 351 | Andreasen Karla Peters | 2005 | AARS | 25 m | |||
23 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:26.31 | |
2 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:27.01 | |
3 | 426 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:27.23 | |
4 | 57 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:28.41 | |
5 | 120 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:31.07 | |
6 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 1:37.25 | ||
7 | 332 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 1:38.83 | |
8 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 50 m | 1:40.99 | |
9 | 388 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:45.00 | |
10 | 376 | Sørensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 1:50.97 | |
11 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | 1:51.60 | |
12 | 3 | Bojesen Emma | 2004 | SNEDSTED | 0434AV | 25 m | 1:57.50 | |
13 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:59.99 | |
14 | 64 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 2:00.91 | |
15 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 2:01.53 | |
16 | 250 | Dalsgaard Laura Katrine | 2004 | HADSUND | 0402AX | 25 m | 2:04.93 | |
17 | 11 | Borup Sarah | 2004 | NEJST | 25 m | 2:07.23 | ||
18 | 462 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 2:10.81 | |
19 | 458 | Mathiassen Ea | 2003 | SINDAL | 25 m | 3:05.00 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 112 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:22.14 | |
2 | 115 | Thordal Babette | 2001 | PINGVINEN | 0192BE | 25 m | 1:32.21 | |
3 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:33.80 | |
4 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:34.70 | |
5 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 25 m | 1:35.48 | |
6 | 288 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:38.14 | |
7 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 25 m | 1:40.72 | |
8 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 1:44.20 | |
9 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 1:44.90 | |
10 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:46.84 | |
11 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 1:48.51 | |
12 | 128 | Weiergang Josefine | 2002 | PINGVINEN | 0246AS | 25 m | 2:05.00 | |
13 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 2:08.05 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:11.53 | |
2 | 374 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:18.96 | |
3 | 322 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 1:19.86 | |
4 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:21.35 | |
5 | 242 | Hole Johanne | 2000 | FR. HAVN | 25 m | 1:22.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 1:49.80 | |
2 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 2:08.90 | |
3 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 50 m | 2:11.34 | |
4 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 2:24.17 | |
5 | 142 | Skou Eigil Midboe | 2006 | PINGVINEN | 0671AJ | 25 m | ||
6 | 143 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
7 | 362 | Johansen Mathias | 2005 | AARS | 0543AI | 25 m | ||
8 | 373 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | ||
9 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:17.05 | |
2 | 123 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:22.46 | |
3 | 130 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:26.94 | |
4 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:35.00 | |
5 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 1:41.16 | |
6 | 358 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 1:42.01 | |
7 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 1:43.51 | |
8 | 439 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:45.70 | |
9 | 124 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:47.64 | |
10 | 58 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 1:54.11 | |
11 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 1:55.40 | |
12 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 25 m | 1:55.89 | |
13 | 213 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 2:03.65 | |
14 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 2:09.23 | |
15 | 365 | Lauridsen Tobias B. | 2004 | AARS | 0427AK | 25 m | 2:21.61 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 363 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:23.69 | |
2 | 437 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:25.62 | |
3 | 131 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 1:26.04 | |
4 | 132 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | PINGVINEN | 0143AP | 25 m | 1:26.46 | |
5 | 356 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 1:32.78 | |
6 | 369 | Nielsen Jonas D. | 2002 | AARS | 0201AK | 25 m | 1:34.68 | |
7 | 47 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:35.61 | |
8 | 251 | Hansen Victor Doré | 2001 | HADSUND | 25 m | 1:43.27 | ||
9 | 505 | Dreier Asger Krage | 2002 | AABYBRO | 0211AT | 25 m | 1:49.97 | |
10 | 456 | Lund Nikolai | 2001 | SINDAL | 25 m | 1:50.50 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 241 | Gosvig Thomas | 1999 | FR. HAVN | 9967AH | 25 m | 1:16.06 | |
2 | 375 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 1:17.23 | |
3 | 452 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:34.48 | |
4 | 459 | Holstebro Jonas | 1999 | SINDAL | 25 m | 3:25.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 14, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 43.10 | |
2 | 20 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | NEJST | 25 m | 54.68 | ||
3 | 237 | Kornum Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 55.36 | ||
4 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 59.14 | |
5 | 14 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | NEJST | 25 m | 1:14.74 | ||
6 | 24 | Rishøj Mathilde H. | 2007 | NEJST | 25 m | 1:32.08 | ||
7 | 12 | Borup Sofie | 2007 | NEJST | 25 m | 1:38.75 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 52 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 30.89 | |
2 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 35.13 | |
3 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 35.33 | |
4 | 49 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 37.29 | |
5 | 434 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 50 m | 38.09 | |
6 | 59 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 38.18 | |
7 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 39.09 | |
8 | 454 | Ganzevoort Emilia W | 2006 | AABYBRO | 0622AL | 50 m | 39.18 | |
9 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 39.98 | |
10 | 431 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 40.72 | |
11 | 61 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 41.49 | |
12 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 41.51 | |
13 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 41.90 | |
14 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 42.50 | |
15 | 378 | Toft Sofie Maarbjerg | 2006 | AARS | 0632AM | 25 m | 42.93 | |
16 | 137 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 43.21 | |
17 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 43.44 | |
18 | 146 | Momme Hannah Vixø | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 43.62 | |
19 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 44.59 | |
20 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 44.90 | |
21 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 46.71 | |
22 | 48 | Kirch Silje Dahl | 2006 | SMUT | 0618AO | 25 m | 48.16 | |
23 | 145 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 48.75 | |
24 | 432 | Nielsen Asta Lindgaard | 2006 | AABYBRO | 0664AJ | 50 m | 50.63 | |
25 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | 55.00 | |
26 | 244 | Jensen Ida | 2006 | FR. HAVN | 0682AQ | 25 m | 55.50 | |
27 | 13 | Christensen Beate | 2005 | NEJST | 25 m | 1:00.03 | ||
28 | 341 | Markussen Christina | 2005 | RASK | 25 m | |||
29 | 351 | Andreasen Karla Peters | 2005 | AARS | 25 m | |||
30 | 433 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 29.97 | |
2 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 31.08 | |
3 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 32.14 | |
4 | 388 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 32.19 | |
5 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m | 32.62 | |
6 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 33.03 | |
7 | 332 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 33.37 | |
8 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 33.70 | |
9 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 34.53 | |
10 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 34.70 | |
11 | 7 | Julius Mathilde | 2003 | SNEDSTED | 0374AX | 25 m | 35.50 | |
12 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 35.58 | |
13 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 35.97 | |
14 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 36.10 | |
15 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 36.11 | |
16 | 127 | Thordal Amelie | 2003 | PINGVINEN | 0378BC | 25 m | 36.46 | |
17 | 10 | Thomsen Amanda | 2004 | SNEDSTED | 0446AX | 25 m | 36.80 | |
18 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 37.42 | |
19 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 37.98 | |
20 | 295 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 38.02 | |
21 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 38.58 | ||
22 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | 38.70 | |
23 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 25 m | 39.16 | |
24 | 3 | Bojesen Emma | 2004 | SNEDSTED | 0434AV | 25 m | 39.70 | |
25 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 41.03 | |
26 | 339 | Anderson Katrine | 2003 | RASK | 0348BC | 25 m | 42.20 | |
27 | 64 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 42.25 | |
28 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 42.41 | |
29 | 457 | Lund Freja | 2003 | SINDAL | 25 m | 45.20 | ||
30 | 462 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 46.99 | |
31 | 458 | Mathiassen Ea | 2003 | SINDAL | 25 m | 47.00 | ||
32 | 11 | Borup Sarah | 2004 | NEJST | 25 m | 52.58 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 112 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 28.71 | |
2 | 304 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 29.51 | |
3 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 29.85 | |
4 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 29.90 | ||
5 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 30.44 | |
6 | 383 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 30.83 | |
7 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 31.94 | |
8 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 32.59 | |
9 | 416 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 32.61 | |
10 | 60 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 32.68 | |
11 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 33.40 | |
12 | 239 | Mariegaard Anine Bonvig | 2001 | FR. HAVN | 0116AY | 25 m | 34.10 | |
13 | 128 | Weiergang Josefine | 2002 | PINGVINEN | 0246AS | 25 m | 34.17 | |
14 | 288 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 34.47 | |
15 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 34.62 | |
16 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 34.65 | |
17 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 34.87 | |
18 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 25 m | 34.93 | |
19 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 35.36 | |
20 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 35.70 | |
21 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 35.71 | |
22 | 157 | Håkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m | 36.41 | |
23 | 340 | Bech Victoria | 2002 | RASK | 25 m | 37.52 | ||
24 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 37.69 | |
25 | 21 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | NEJST | 0152BD | 25 m | 40.39 | |
26 | 342 | Pedersen Kathrine | 2002 | RASK | 25 m | 41.03 | ||
27 | 229 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 41.97 | |
28 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 50 m | 42.65 | |
29 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 48.97 | |
30 | 343 | Severinsen Johanne | 2001 | RASK | 0128AU | 25 m | 58.63 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 28 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 27.18 | |
2 | 367 | Nielsen Anne G. | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 27.87 | |
3 | 327 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 28.80 | |
4 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 29.08 | |
5 | 291 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 30.56 | |
6 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 30.60 | |
7 | 322 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 30.88 | |
8 | 242 | Hole Johanne | 2000 | FR. HAVN | 25 m | 31.01 | ||
9 | 114 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 31.49 | |
10 | 234 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 34.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 15, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 41.32 | |
2 | 248 | Skiveren Magnus | 2007 | FR. HAVN | 0769AC | 25 m | 45.09 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 373 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 38.41 | |
2 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 39.15 | |
3 | 141 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | 39.94 | |
4 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 41.75 | |
5 | 56 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 42.99 | |
6 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 44.70 | |
7 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 45.01 | |
8 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 47.13 | |
9 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 50 m | 48.39 | |
10 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 52.34 | |
11 | 247 | Laulund Mikkel | 2006 | FR. HAVN | 0649AK | 25 m | 53.51 | |
12 | 362 | Johansen Mathias | 2005 | AARS | 0543AI | 25 m | 1:02.71 | |
13 | 455 | Stenger Claes | 2005 | AABYBRO | 0509AN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 54 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 28.49 | |
2 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 28.96 | |
3 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 29.76 | |
4 | 122 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 29.95 | |
5 | 428 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 31.02 | |
6 | 361 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 31.32 | |
7 | 326 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 32.35 | |
8 | 429 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 32.80 | |
9 | 447 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 33.13 | |
10 | 130 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 33.41 | |
11 | 133 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 34.60 | |
12 | 297 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 35.08 | |
13 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 38.12 | |
14 | 9 | Madsen Mathias | 2004 | SNEDSTED | 0477AK | 25 m | 38.20 | |
15 | 352 | Christensen Mark Pørtner | 2003 | AARS | 0353AS | 25 m | 38.56 | |
16 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 39.64 | |
17 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 40.90 | |
18 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 25 m | 41.05 | |
19 | 365 | Lauridsen Tobias B. | 2004 | AARS | 0427AK | 25 m | 41.10 | |
20 | 440 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | AABYBRO | 0379AR | 25 m | 41.66 | |
21 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 42.00 | |
22 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 42.57 | |
23 | 213 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 42.89 | |
24 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 44.74 | |
25 | 236 | Jacobsen Sebastian | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 49.36 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 27.96 | |
2 | 364 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 28.23 | |
3 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 28.40 | |
4 | 203 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 28.99 | |
5 | 325 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 29.01 | |
6 | 363 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 30.12 | |
7 | 436 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 30.23 | |
8 | 335 | Jensen Jens Kristian | 2001 | RASK | 0115AR | 25 m | 30.42 | |
9 | 444 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 30.44 | |
10 | 251 | Hansen Victor Doré | 2001 | HADSUND | 25 m | 30.79 | ||
11 | 356 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 30.85 | |
12 | 63 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 32.73 | |
13 | 338 | Anderson Magnus | 2002 | RASK | 0265AR | 25 m | 32.74 | |
14 | 252 | Konnerup Rasmus | 2001 | HADSUND | 0151AT | 25 m | 32.75 | |
15 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 33.36 | |
16 | 369 | Nielsen Jonas D. | 2002 | AARS | 0201AK | 25 m | 33.97 | |
17 | 47 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 35.44 | |
18 | 460 | Graven Mathias | 2001 | SINDAL | 25 m | 36.50 | ||
19 | 505 | Dreier Asger Krage | 2002 | AABYBRO | 0211AT | 25 m | 41.02 | |
20 | 336 | Thuesen Nikolaj | 2001 | RASK | 25 m | 41.26 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 366 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 24.95 | |
2 | 453 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 26.15 | |
3 | 330 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 26.70 | |
4 | 323 | Pedersen Anders Kjær | 1995 | AALBORG | 9543AN | 25 m | 26.71 | |
5 | 419 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
6 | 300 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 27.83 | |
7 | 302 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 27.90 | |
8 | 420 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 28.81 | |
9 | 337 | Bloch Mikkel | 1996 | RASK | 9633AJ | 25 m | 34.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 16, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 6:30.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 57 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 5:55.22 | |
2 | 120 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 6:17.15 | |
3 | 426 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 6:39.56 | |
4 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 6:45.00 | |
5 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | ||
6 | 118 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | ||
7 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 51 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:25.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 17, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 139 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 6:00.00 | |
2 | 123 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 6:11.33 | |
3 | 124 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 6:47.73 | |
4 | 446 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 7:14.00 | |
5 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | ||
6 | 133 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 5:20.00 | |
2 | 121 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 5:38.82 | |
3 | 131 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 6:02.07 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 150 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 5:29.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 476 | S68-3 | 2005 | S 68 | 25 m | 5:50.00 | ||
2 | 430 | Aabybro Babes | 2005 | AABYBRO | 25 m | 6:00.00 | ||
3 | 493 | Pingvinen Gr.3,#1 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 6:05.00 | ||
4 | 144 | Pingvinen Gr.3,#2 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 6:44.00 |
Årg. 2001-2004 |
1 | 468 | S68-1 | 2002 | S 68 | 25 m | 4:25.00 | ||
2 | 413 | Benners Beach Babes | 2001 | AABYBRO | 25 m | 4:38.00 | ||
3 | 485 | Pingvinen Gr.2,#1 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 4:40.00 | ||
4 | 489 | Pingvinen Gr.2,#2 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 4:55.00 | ||
5 | 43 | Smuts Labre Larver | 2002 | SMUT | 25 m | 5:00.22 | ||
6 | 422 | Aaby Turbo Team | 2003 | AABYBRO | 25 m | 5:16.00 | ||
7 | 471 | S68-2 | 2003 | S 68 | 25 m | 5:20.00 | ||
8 | 218 | Søhesten Piger 2 | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 6:02.58 | ||
9 | 222 | Søhesten Piger 3 | 2001 | SØHESTEN | 25 m | 6:03.25 | ||
10 | 226 | Søhesten Piger 4 | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 6:23.58 | ||
11 | 2 | Snedsted2 | 2002 | SNEDSTED | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 292 | Aalborg Damer 1 | 1994 | AALBORG | 25 m | 4:11.08 | ||
2 | 499 | Super Grils | 1999 | AARS | 25 m | 4:32.00 | ||
3 | 483 | Pingvinen Gr.1,#1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 4:35.00 | ||
4 | 217 | Søhesten Piger 1 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 5:23.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 19, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 494 | Pingvinen Gr.3,#1 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 5:30.00 | ||
2 | 473 | S68-2 | 2005 | S 68 | 25 m | 6:00.00 |
Årg. 2001-2004 |
1 | 466 | S68-1 | 2001 | S 68 | 25 m | 4:08.00 | ||
2 | 443 | Aabybro Gold Zone | 2001 | AABYBRO | 25 m | 4:28.00 | ||
3 | 501 | Tonseteam | 2002 | AARS | 25 m | 4:29.00 | ||
4 | 486 | Pingvinen Gr.2,#1 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 4:30.00 | ||
5 | 490 | Pingvinen Gr.2,#2 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 4:50.00 | ||
6 | 216 | Søhesten Drenge 1 | 2001 | SØHESTEN | 25 m | 5:02.36 | ||
7 | 449 | Aabybro Rocket Thunder | 2003 | AABYBRO | 25 m | 5:06.00 | ||
8 | 503 | Turbo Boys | 2002 | AARS | 25 m | 5:48.00 | ||
9 | 334 | Rask Guys | 2003 | RASK | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 497 | Fastboys | 1998 | AARS | 25 m | 4:04.00 | ||
2 | 481 | Pingvinen Gr.1,#1 | 1993 | PINGVINEN | 25 m | 4:20.00 | ||
3 | 450 | Aabybro Wild Bullets | 2000 | AABYBRO | 25 m | 4:24.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 20, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 50 m | 4:01.16 | |
2 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 52 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:26.58 | |
2 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:48.94 | |
3 | 406 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:09.49 | |
4 | 146 | Momme Hannah Vixø | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 3:30.67 | |
5 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 50 m | 3:30.98 | |
6 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 3:56.54 | |
7 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | 4:34.60 | |
8 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | ||
9 | 145 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | ||
10 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
11 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
12 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 120 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:33.90 | |
2 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 50 m | 2:44.27 | |
3 | 376 | Sørensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 2:59.57 | |
4 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 2:59.89 | |
5 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 50 m | 3:01.41 | |
6 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 50 m | 3:11.99 | |
7 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 25 m | 3:30.60 | |
8 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | ||
9 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 383 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:20.87 | |
2 | 60 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 2:26.22 | |
3 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:26.70 | |
4 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 2:26.80 | |
5 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 50 m | 2:41.42 | |
6 | 288 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 2:43.80 | |
7 | 416 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 2:46.22 | |
8 | 115 | Thordal Babette | 2001 | PINGVINEN | 0192BE | 25 m | 2:47.28 | |
9 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 2:49.55 | |
10 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 2:50.69 | |
11 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 2:58.39 | |
12 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 50 m | 2:58.93 | |
13 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 50 m | 3:00.56 | |
14 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 3:02.36 | |
15 | 157 | Håkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m | 3:15.93 | |
16 | 229 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 3:30.59 | |
17 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 367 | Nielsen Anne G. | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 2:13.63 | |
2 | 114 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 2:27.32 | |
3 | 207 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 2:45.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 139 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | 2:59.63 | |
2 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 3:26.16 | |
3 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 3:42.88 | |
4 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 3:54.80 | |
5 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 4:02.93 | |
6 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 50 m | 4:05.33 | |
7 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 4:17.38 | |
8 | 141 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | ||
9 | 142 | Skou Eigil Midboe | 2006 | PINGVINEN | 0671AJ | 25 m | ||
10 | 143 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | PINGVINEN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 122 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:16.96 | |
2 | 429 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:37.86 | |
3 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 2:41.38 | |
4 | 326 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 2:44.12 | |
5 | 297 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 2:50.44 | |
6 | 358 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 2:51.81 | |
7 | 446 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:54.44 | |
8 | 133 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 2:59.77 | |
9 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 50 m | 3:11.05 | |
10 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 3:28.03 | |
11 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 3:31.40 | |
12 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 3:32.55 | |
13 | 440 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | AABYBRO | 0379AR | 50 m | 3:44.41 | |
14 | 213 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 3:45.69 | |
15 | 236 | Jacobsen Sebastian | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 4:20.36 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 2:18.12 | |
2 | 444 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 2:19.32 | |
3 | 364 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 2:19.72 | |
4 | 203 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 2:24.37 | |
5 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 2:27.90 | |
6 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:28.22 | |
7 | 132 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | PINGVINEN | 0143AP | 25 m | 2:40.72 | |
8 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 50 m | 3:11.05 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 366 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 2:01.93 | |
2 | 150 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 2:14.86 | |
3 | 420 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:16.36 | |
4 | 241 | Gosvig Thomas | 1999 | FR. HAVN | 9967AH | 25 m | 2:19.72 | |
5 | 151 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 2:22.90 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 20 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | NEJST | 25 m | 1:12.76 | ||
2 | 14 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | NEJST | 25 m | 1:13.46 | ||
3 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 47.49 | |
2 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 47.92 | |
3 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 48.03 | |
4 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 48.32 | |
5 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 50.01 | |
6 | 59 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 50.18 | |
7 | 454 | Ganzevoort Emilia W | 2006 | AABYBRO | 0622AL | 25 m | 50.46 | |
8 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 51.50 | |
9 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 52.52 | |
10 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 52.75 | |
11 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 53.53 | |
12 | 137 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 55.93 | |
13 | 434 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 56.24 | |
14 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:04.53 | |
15 | 244 | Jensen Ida | 2006 | FR. HAVN | 0682AQ | 25 m | 1:07.60 | |
16 | 13 | Christensen Beate | 2005 | NEJST | 25 m | 1:26.50 | ||
17 | 341 | Markussen Christina | 2005 | RASK | 25 m | |||
18 | 351 | Andreasen Karla Peters | 2005 | AARS | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 36.66 | |
2 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 38.69 | |
3 | 426 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 40.11 | |
4 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.81 | |
5 | 57 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 40.84 | |
6 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 41.38 | |
7 | 295 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 44.54 | |
8 | 118 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 44.64 | |
9 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 44.78 | |
10 | 388 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 45.07 | |
11 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 45.88 | ||
12 | 332 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 46.21 | |
13 | 3 | Bojesen Emma | 2004 | SNEDSTED | 0434AV | 25 m | 47.20 | |
14 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 47.94 | |
15 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | 49.20 | |
16 | 457 | Lund Freja | 2003 | SINDAL | 25 m | 49.50 | ||
17 | 64 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 53.61 | |
18 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 54.90 | |
19 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 58.35 | |
20 | 11 | Borup Sarah | 2004 | NEJST | 25 m | 59.60 | ||
21 | 462 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:00.72 | |
22 | 127 | Thordal Amelie | 2003 | PINGVINEN | 0378BC | 25 m | ||
23 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 25 m | 43.13 | |
2 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 43.59 | |
3 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 43.73 | |
4 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 44.09 | |
5 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 44.14 | |
6 | 288 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 44.26 | |
7 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 46.60 | |
8 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 47.20 | |
9 | 239 | Mariegaard Anine Bonvig | 2001 | FR. HAVN | 0116AY | 25 m | 48.40 | |
10 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 48.42 | |
11 | 21 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | NEJST | 0152BD | 25 m | 49.12 | |
12 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 49.34 | |
13 | 340 | Bech Victoria | 2002 | RASK | 25 m | 51.47 | ||
14 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 55.73 | |
15 | 342 | Pedersen Kathrine | 2002 | RASK | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 32.94 | |
2 | 322 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 36.46 | |
3 | 242 | Hole Johanne | 2000 | FR. HAVN | 25 m | 37.20 | ||
4 | 327 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 37.23 | |
5 | 291 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 41.07 | |
6 | 114 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 42.07 | |
7 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 44.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 58.34 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 47.90 | |
2 | 56 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 56.11 | |
3 | 373 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 56.28 | |
4 | 362 | Johansen Mathias | 2005 | AARS | 0543AI | 25 m | 57.40 | |
5 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 59.01 | |
6 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 1:08.56 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 34.86 | |
2 | 123 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 38.06 | |
3 | 54 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 38.59 | |
4 | 130 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 39.43 | |
5 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 42.90 | |
6 | 447 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 44.00 | |
7 | 428 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 45.55 | |
8 | 124 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 45.76 | |
9 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 46.23 | |
10 | 358 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 47.55 | |
11 | 9 | Madsen Mathias | 2004 | SNEDSTED | 0477AK | 25 m | 48.20 | |
12 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 50.49 | |
13 | 58 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 50.96 | |
14 | 361 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 51.13 | |
15 | 360 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | 53.41 | |
16 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 56.53 | |
17 | 365 | Lauridsen Tobias B. | 2004 | AARS | 0427AK | 25 m | 56.87 | |
18 | 352 | Christensen Mark Pørtner | 2003 | AARS | 0353AS | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 363 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 37.47 | |
2 | 437 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 38.51 | |
3 | 47 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 40.77 | |
4 | 369 | Nielsen Jonas D. | 2002 | AARS | 0201AK | 25 m | 44.18 | |
5 | 456 | Lund Nikolai | 2001 | SINDAL | 25 m | 48.50 | ||
6 | 336 | Thuesen Nikolaj | 2001 | RASK | 25 m | 55.14 | ||
7 | 505 | Dreier Asger Krage | 2002 | AABYBRO | 0211AT | 25 m | 56.68 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 150 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 33.66 | |
2 | 419 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.82 | |
3 | 323 | Pedersen Anders Kjær | 1995 | AALBORG | 9543AN | 25 m | 34.61 | |
4 | 375 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 34.86 | |
5 | 453 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 37.60 | |
6 | 302 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 39.21 | |
7 | 300 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 42.03 | |
8 | 452 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 43.31 | |
9 | 337 | Bloch Mikkel | 1996 | RASK | 9633AJ | 25 m | 1:02.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:38.22 | |
2 | 249 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | HADSUND | 0534AR | 25 m | 1:48.32 | |
3 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 1:48.50 | |
4 | 406 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:56.69 | |
5 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 2:05.50 | |
6 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 1:34.15 | ||
2 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:34.60 | |
3 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:35.00 | |
4 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:35.88 | |
5 | 10 | Thomsen Amanda | 2004 | SNEDSTED | 0446AX | 25 m | 1:40.00 | |
6 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 1:07.80 | ||
2 | 112 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:10.96 | |
3 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:14.68 | |
4 | 414 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:18.35 | |
5 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:22.52 | |
6 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:28.61 | |
7 | 128 | Weiergang Josefine | 2002 | PINGVINEN | 0246AS | 25 m | 1:41.02 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 374 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:09.20 | |
2 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:13.76 | |
3 | 234 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:32.54 | |
4 | 207 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:44.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 140 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 1:35.97 | |
2 | 139 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:10.32 | |
2 | 122 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:11.77 | |
3 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:15.00 | |
4 | 447 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:19.86 | |
5 | 429 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:33.30 | |
6 | 439 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:45.17 | |
7 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 1:46.97 | |
8 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 2:10.30 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:04.31 | |
2 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:08.03 | |
3 | 121 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 1:12.61 | |
4 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 1:14.81 | |
5 | 203 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:16.07 | |
6 | 335 | Jensen Jens Kristian | 2001 | RASK | 0115AR | 25 m | 1:19.20 | |
7 | 436 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:24.93 | |
8 | 437 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:34.47 | |
9 | 356 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 1:34.54 | |
10 | 63 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 27 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 54.82 | |
2 | 377 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 1:05.04 | |
3 | 420 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:08.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 4:23.00 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 3:41.09 | |
2 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 3:42.89 | |
3 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 3:46.30 | |
4 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 3:53.10 | |
5 | 50 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 0506AQ | 25 m | 4:00.22 | |
6 | 249 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | HADSUND | 0534AR | 25 m | 4:02.31 | |
7 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 4:03.30 | |
8 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 50 m | 4:06.08 | |
9 | 13 | Christensen Beate | 2005 | NEJST | 25 m | 5:41.38 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 2:58.77 | |
2 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:09.72 | |
3 | 120 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:12.54 | |
4 | 426 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 3:14.30 | |
5 | 118 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 3:16.93 | |
6 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 50 m | 3:39.39 | |
7 | 250 | Dalsgaard Laura Katrine | 2004 | HADSUND | 0402AX | 25 m | 3:46.72 | |
8 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 3:48.23 | ||
9 | 11 | Borup Sarah | 2004 | NEJST | 25 m | 3:59.80 | ||
10 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 4:00.22 | |
11 | 332 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | ||
12 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | ||
13 | 462 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 112 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 3:00.24 | |
2 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 3:05.00 | |
3 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 25 m | 3:26.69 | |
4 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 3:30.34 | |
5 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 50 m | 3:34.57 | |
6 | 202 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 50 m | 3:41.27 | |
7 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 25 m | 3:49.68 | |
8 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 50 m | 3:52.56 | |
9 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 4:09.51 | |
10 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 374 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 2:53.23 | |
2 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:56.30 | |
3 | 242 | Hole Johanne | 2000 | FR. HAVN | 25 m | 2:56.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 3:57.20 | |
2 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 4:42.09 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:46.55 | |
2 | 123 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 2:56.90 | |
3 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 3:56.10 | |
4 | 58 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 4:00.22 | |
5 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 4:20.47 | |
6 | 361 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 363 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 3:08.04 | |
2 | 131 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 3:09.74 | |
3 | 132 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | PINGVINEN | 0143AP | 25 m | 3:16.80 | |
4 | 251 | Hansen Victor Doré | 2001 | HADSUND | 25 m | 3:25.32 | ||
5 | 369 | Nielsen Jonas D. | 2002 | AARS | 0201AK | 25 m | 3:29.28 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 375 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 2:48.90 | |
2 | 150 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 3:05.61 | |
3 | 452 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:27.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 28, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:47.11 | |
2 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:59.77 | |
3 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m | 2:04.28 | |
4 | 237 | Kornum Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 2:14.69 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 1:16.78 | |
2 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:19.83 | |
3 | 49 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:22.09 | |
4 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 50 m | 1:24.56 | |
5 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 1:24.95 | |
6 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:25.88 | |
7 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:27.48 | |
8 | 59 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:27.83 | |
9 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 1:29.31 | |
10 | 146 | Momme Hannah Vixø | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 1:30.53 | |
11 | 50 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 0506AQ | 25 m | 1:31.19 | |
12 | 378 | Toft Sofie Maarbjerg | 2006 | AARS | 0632AM | 25 m | 1:31.43 | |
13 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 50 m | 1:34.58 | |
14 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 1:39.10 | |
15 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 1:39.80 | |
16 | 137 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:40.38 | |
17 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | 1:42.19 | |
18 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:43.99 | |
19 | 431 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:44.36 | |
20 | 145 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 1:45.48 | |
21 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:45.89 | |
22 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:47.82 | ||
23 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:49.98 | ||
24 | 244 | Jensen Ida | 2006 | FR. HAVN | 0682AQ | 25 m | 1:50.56 | |
25 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:50.73 | ||
26 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m | 1:52.52 | |
27 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 1:57.17 | |
28 | 341 | Markussen Christina | 2005 | RASK | 25 m | |||
29 | 351 | Andreasen Karla Peters | 2005 | AARS | 25 m | |||
30 | 433 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:07.92 | |
2 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:08.86 | |
3 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:11.14 | |
4 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m | 1:12.50 | |
5 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:13.52 | |
6 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:14.62 | |
7 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 1:15.82 | |
8 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:16.60 | |
9 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:18.08 | |
10 | 7 | Julius Mathilde | 2003 | SNEDSTED | 0374AX | 25 m | 1:18.20 | |
11 | 376 | Sørensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 1:18.51 | |
12 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:19.35 | |
13 | 295 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:20.24 | |
14 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:23.55 | |
15 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | 1:23.80 | |
16 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 1:26.96 | |
17 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 1:27.21 | |
18 | 10 | Thomsen Amanda | 2004 | SNEDSTED | 0446AX | 25 m | 1:29.50 | |
19 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SØHESTEN | 0462AX | 25 m | 1:29.78 | |
20 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 1:33.64 | |
21 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:38.24 | |
22 | 64 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 1:39.25 | |
23 | 339 | Anderson Katrine | 2003 | RASK | 0348BC | 25 m | 1:43.43 | |
24 | 462 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:45.70 | |
25 | 458 | Mathiassen Ea | 2003 | SINDAL | 25 m | 1:55.00 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:04.20 | |
2 | 304 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:04.55 | |
3 | 383 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:04.62 | |
4 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:05.34 | |
5 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 1:05.80 | ||
6 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:06.36 | |
7 | 60 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:09.13 | |
8 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:11.86 | |
9 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:13.61 | |
10 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:14.44 | |
11 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:14.89 | |
12 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:16.76 | |
13 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 1:17.80 | |
14 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 1:19.50 | |
15 | 343 | Severinsen Johanne | 2001 | RASK | 0128AU | 25 m | 1:19.64 | |
16 | 21 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | NEJST | 0152BD | 25 m | 1:21.77 | |
17 | 157 | Håkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m | 1:23.62 | |
18 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:30.40 | |
19 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:30.53 | |
20 | 229 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 1:30.71 | |
21 | 342 | Pedersen Kathrine | 2002 | RASK | 25 m | 1:31.02 | ||
22 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 25 m | 1:34.95 | |
23 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 1:51.56 | |
24 | 340 | Bech Victoria | 2002 | RASK | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 59.80 | |
2 | 367 | Nielsen Anne G. | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:00.10 | |
3 | 327 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:01.80 | |
4 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 1:04.08 | |
5 | 114 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 1:08.64 | |
6 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:09.27 | |
7 | 322 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 1:09.29 | |
8 | 291 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:09.83 | |
9 | 372 | Nielsen Sarah D. | 1999 | AARS | 9948BC | 25 m | 1:12.78 | |
10 | 207 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:13.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 29, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 248 | Skiveren Magnus | 2007 | FR. HAVN | 0769AC | 25 m | 1:45.50 | |
2 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 140 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 1:13.25 | |
2 | 141 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | 1:22.90 | |
3 | 373 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 1:28.13 | |
4 | 56 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 1:31.93 | |
5 | 362 | Johansen Mathias | 2005 | AARS | 0543AI | 25 m | 1:35.93 | |
6 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 50 m | 1:37.52 | |
7 | 142 | Skou Eigil Midboe | 2006 | PINGVINEN | 0671AJ | 25 m | 1:38.27 | |
8 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 1:41.50 | |
9 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 50 m | 1:46.79 | |
10 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 50 m | 1:48.26 | |
11 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 1:50.03 | |
12 | 247 | Laulund Mikkel | 2006 | FR. HAVN | 0649AK | 25 m | 1:54.23 | |
13 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 50 m | 1:54.50 | |
14 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 2:02.10 | |
15 | 143 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
16 | 455 | Stenger Claes | 2005 | AABYBRO | 0509AN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 54 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:03.64 | |
2 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:05.87 | |
3 | 428 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:07.32 | |
4 | 361 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 1:07.93 | |
5 | 326 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:10.75 | |
6 | 297 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:18.96 | |
7 | 439 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:19.22 | |
8 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 1:21.26 | |
9 | 360 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | 1:23.77 | |
10 | 352 | Christensen Mark Pørtner | 2003 | AARS | 0353AS | 25 m | 1:24.56 | |
11 | 365 | Lauridsen Tobias B. | 2004 | AARS | 0427AK | 25 m | 1:25.05 | |
12 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 1:25.87 | |
13 | 9 | Madsen Mathias | 2004 | SNEDSTED | 0477AK | 25 m | 1:30.50 | |
14 | 440 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | AABYBRO | 0379AR | 25 m | 1:34.15 | |
15 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 1:34.72 | |
16 | 16 | Gislund Alexander | 2003 | NEJST | 0307AR | 25 m | 1:34.95 | |
17 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 50 m | 1:38.67 | |
18 | 58 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 1:39.24 | |
19 | 213 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 1:45.69 | |
20 | 236 | Jacobsen Sebastian | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 1:56.48 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 59.75 | |
2 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 1:02.91 | |
3 | 364 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:03.04 | |
4 | 436 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:05.30 | |
5 | 325 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:05.69 | |
6 | 444 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:05.93 | |
7 | 363 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:07.14 | |
8 | 335 | Jensen Jens Kristian | 2001 | RASK | 0115AR | 25 m | 1:08.94 | |
9 | 251 | Hansen Victor Doré | 2001 | HADSUND | 25 m | 1:11.71 | ||
10 | 355 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 1:11.75 | |
11 | 47 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:14.15 | |
12 | 63 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:15.51 | |
13 | 338 | Anderson Magnus | 2002 | RASK | 0265AR | 25 m | 1:15.79 | |
14 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 1:16.41 | |
15 | 369 | Nielsen Jonas D. | 2002 | AARS | 0201AK | 25 m | 1:19.13 | |
16 | 460 | Graven Mathias | 2001 | SINDAL | 25 m | 1:20.60 | ||
17 | 336 | Thuesen Nikolaj | 2001 | RASK | 25 m | 1:33.97 | ||
18 | 505 | Dreier Asger Krage | 2002 | AABYBRO | 0211AT | 25 m | 1:35.50 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 366 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 54.19 | |
2 | 377 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 56.74 | |
3 | 323 | Pedersen Anders Kjær | 1995 | AALBORG | 9543AN | 25 m | 59.07 | |
4 | 419 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
5 | 330 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 59.61 | |
6 | 241 | Gosvig Thomas | 1999 | FR. HAVN | 9967AH | 25 m | 59.65 | |
7 | 151 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 1:00.50 | |
8 | 302 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:00.63 | |
9 | 300 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:01.32 | |
10 | 337 | Bloch Mikkel | 1996 | RASK | 9633AJ | 25 m | 1:17.20 | |
11 | 459 | Holstebro Jonas | 1999 | SINDAL | 25 m | 3:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 30, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 17:20.92 | |
2 | 434 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 57 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 11:05.22 | |
2 | 127 | Thordal Amelie | 2003 | PINGVINEN | 0378BC | 25 m | 13:35.42 | |
3 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 14:20.60 | |
4 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 14:32.75 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 202 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 13:25.89 | |
2 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 25 m | 13:45.45 | |
3 | 115 | Thordal Babette | 2001 | PINGVINEN | 0192BE | 25 m | ||
4 | 128 | Weiergang Josefine | 2002 | PINGVINEN | 0246AS | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 51 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 10:05.20 | |
2 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 50 m | 10:39.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 31, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 10:45.45 | |
2 | 130 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 11:26.45 | |
3 | 446 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 13:37.42 | |
4 | 235 | Christensen Jens Mejdahl | 2003 | SØHESTEN | 0327AR | 25 m | 14:15.38 | |
5 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 15:26.98 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 444 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 10:30.52 | |
2 | 121 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 11:22.32 | |
3 | 252 | Konnerup Rasmus | 2001 | HADSUND | 0151AT | 25 m | 12:16.32 | |
4 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 14:32.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:57.34 | |
2 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 52 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:15.77 | |
2 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 1:38.26 | |
3 | 406 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:38.86 | |
4 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:39.06 | |
5 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:42.00 | |
6 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 1:42.40 | |
7 | 137 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:44.73 | |
8 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 1:45.30 | |
9 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 1:47.20 | |
10 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:48.56 | |
11 | 408 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:54.22 | |
12 | 13 | Christensen Beate | 2005 | NEJST | 25 m | 2:24.07 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 388 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:16.95 | |
2 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:20.20 | |
3 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:20.65 | |
4 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m | 1:21.94 | |
5 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 1:24.59 | |
6 | 332 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 1:25.42 | |
7 | 376 | Sørensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 1:27.18 | |
8 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:28.83 | |
9 | 295 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:30.43 | |
10 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 1:34.13 | |
11 | 3 | Bojesen Emma | 2004 | SNEDSTED | 0434AV | 25 m | 1:40.20 | |
12 | 250 | Dalsgaard Laura Katrine | 2004 | HADSUND | 0402AX | 25 m | 1:42.55 | |
13 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 1:49.99 | |
14 | 64 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 1:58.21 | |
15 | 11 | Borup Sarah | 2004 | NEJST | 25 m | 2:05.30 | ||
16 | 339 | Anderson Katrine | 2003 | RASK | 0348BC | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 304 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:10.15 | |
2 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 1:11.40 | ||
3 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:11.46 | |
4 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:14.20 | |
5 | 414 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:16.83 | |
6 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SØHESTEN | 02224A | 25 m | 1:26.31 | |
7 | 225 | Toftelund Karoline | 2001 | SØHESTEN | 0198AV | 25 m | 1:27.41 | |
8 | 288 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:30.33 | |
9 | 21 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | NEJST | 0152BD | 25 m | 1:33.75 | |
10 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 1:33.90 | |
11 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:36.25 | |
12 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 1:52.43 | |
13 | 229 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 1:55.98 | |
14 | 157 | Håkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 1:09.08 | |
2 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:12.12 | |
3 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:17.07 | |
4 | 291 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:19.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 248 | Skiveren Magnus | 2007 | FR. HAVN | 0769AC | 25 m | 1:58.78 | |
2 | 400 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 140 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 1:28.41 | |
2 | 141 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | 1:42.62 | |
3 | 56 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 1:45.34 | |
4 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 1:52.13 | |
5 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:52.89 | |
6 | 398 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:58.61 | |
7 | 22 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | NEJST | 0515AG | 25 m | 1:59.69 | |
8 | 247 | Laulund Mikkel | 2006 | FR. HAVN | 0649AK | 25 m | 2:03.14 | |
9 | 399 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 2:11.05 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:07.51 | |
2 | 124 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:15.32 | |
3 | 386 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:19.26 | |
4 | 429 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:21.48 | |
5 | 326 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:22.76 | |
6 | 358 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 1:27.01 | |
7 | 133 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 1:27.38 | |
8 | 297 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:30.36 | |
9 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 1:43.97 | |
10 | 360 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | 1:47.68 | |
11 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 1:51.73 | |
12 | 209 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 1:55.89 | |
13 | 236 | Jacobsen Sebastian | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 1:59.36 | ||
14 | 213 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 21:03.69 | |
15 | 352 | Christensen Mark Pørtner | 2003 | AARS | 0353AS | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 325 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:13.61 | |
2 | 131 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 1:21.45 | |
3 | 252 | Konnerup Rasmus | 2001 | HADSUND | 0151AT | 25 m | 1:22.14 | |
4 | 338 | Anderson Magnus | 2002 | RASK | 0265AR | 25 m | 1:38.13 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 366 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:03.61 | |
2 | 453 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:08.58 | |
3 | 241 | Gosvig Thomas | 1999 | FR. HAVN | 9967AH | 25 m | 1:10.04 | |
4 | 151 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 1:10.36 | |
5 | 451 | Jørgensen Benjamin | 1996 | AABYBRO | 9611AA | 25 m | 1:10.68 | |
6 | 302 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:11.17 | |
7 | 330 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 1:14.51 | |
8 | 375 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 1:15.08 | |
9 | 452 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:39.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2017 |
1 | 20 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | NEJST | 25 m | 1:20.02 | ||
2 | 14 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | NEJST | 25 m | 1:25.96 | ||
3 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.20 | |
2 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 42.39 | |
3 | 18 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | NEJST | 0592AM | 25 m | 47.03 | |
4 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 47.80 | |
5 | 23 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 47.90 | |
6 | 49 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 48.01 | |
7 | 249 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | HADSUND | 0534AR | 25 m | 48.12 | |
8 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 48.57 | |
9 | 434 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 48.73 | |
10 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 49.19 | |
11 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 52.06 | |
12 | 146 | Momme Hannah Vixø | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 55.60 | |
13 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 56.02 | |
14 | 378 | Toft Sofie Maarbjerg | 2006 | AARS | 0632AM | 25 m | 56.33 | |
15 | 145 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 56.92 | |
16 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 1:00.56 | |
17 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | ||
18 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
19 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
20 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m | |||
21 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m | ||
22 | 433 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 118 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 33.37 | |
2 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 39.19 | |
3 | 394 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 39.90 | |
4 | 10 | Thomsen Amanda | 2004 | SNEDSTED | 0446AX | 25 m | 41.20 | |
5 | 240 | Brandt Allie | 2004 | FR. HAVN | 25 m | 42.04 | ||
6 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 45.50 | |
7 | 395 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 45.86 | |
8 | 55 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 54.86 | |
9 | 7 | Julius Mathilde | 2003 | SNEDSTED | 0374AX | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 30.50 | ||
2 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 33.53 | |
3 | 414 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 33.92 | |
4 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 37.83 | |
5 | 239 | Mariegaard Anine Bonvig | 2001 | FR. HAVN | 0116AY | 25 m | 39.38 | |
6 | 416 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 39.47 | |
7 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 43.65 | |
8 | 5 | Horsbøll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 44.90 | |
9 | 210 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 0214AY | 25 m | 45.68 | |
10 | 343 | Severinsen Johanne | 2001 | RASK | 0128AU | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 374 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 30.20 | |
2 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 30.71 | |
3 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 31.08 | |
4 | 51 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 31.69 | |
5 | 322 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 31.95 | |
6 | 367 | Nielsen Anne G. | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 33.32 | |
7 | 242 | Hole Johanne | 2000 | FR. HAVN | 25 m | 34.50 | ||
8 | 234 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 39.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 35, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 410 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 48.79 | |
2 | 373 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 51.32 | |
3 | 4 | Horsbøll Magnus | 2005 | SNEDSTED | 0525AI | 25 m | 53.70 | |
4 | 26 | Vandkjær Asbjørn | 2006 | NEJST | 0655AH | 25 m | 1:04.52 | |
5 | 142 | Skou Eigil Midboe | 2006 | PINGVINEN | 0671AJ | 25 m | ||
6 | 143 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | PINGVINEN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 54 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 30.51 | |
2 | 122 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 30.70 | |
3 | 123 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 34.35 | |
4 | 447 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 34.84 | |
5 | 124 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 37.62 | |
6 | 358 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 40.09 | |
7 | 19 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | NEJST | 0329AO | 25 m | 42.64 | |
8 | 439 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 44.36 | |
9 | 208 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | SØHESTEN | 0409AN | 25 m | 46.39 | |
10 | 15 | Egholm Jeppe | 2003 | NEJST | 0331AP | 25 m | 48.10 | |
11 | 360 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | 50.55 | |
12 | 9 | Madsen Mathias | 2004 | SNEDSTED | 0477AK | 25 m | 52.90 | |
13 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 55.05 | |
14 | 440 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | AABYBRO | 0379AR | 25 m | 58.94 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 29.30 | |
2 | 246 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | FR. HAVN | 0149AD | 25 m | 31.94 | |
3 | 364 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 33.03 | |
4 | 335 | Jensen Jens Kristian | 2001 | RASK | 0115AR | 25 m | 33.45 | |
5 | 436 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 35.39 | |
6 | 132 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | PINGVINEN | 0143AP | 25 m | 38.94 | |
7 | 251 | Hansen Victor Doré | 2001 | HADSUND | 25 m | 41.53 | ||
8 | 47 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 43.56 | |
9 | 355 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 47.31 | |
10 | 437 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 49.47 | |
11 | 505 | Dreier Asger Krage | 2002 | AABYBRO | 0211AT | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 27 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 24.62 | |
2 | 377 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 28.02 | |
3 | 453 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 28.73 | |
4 | 419 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 29.02 | |
5 | 330 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 29.13 | |
6 | 420 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 30.29 | |
7 | 300 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 30.59 | |
8 | 323 | Pedersen Anders Kjær | 1995 | AALBORG | 9543AN | 25 m | 30.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 36, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 52 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:47.84 | |
2 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 3:26.29 | |
3 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 3:34.03 | |
4 | 223 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 3:42.27 | |
5 | 404 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | ||
6 | 431 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 57 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:43.91 | |
2 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 2:46.63 | |
3 | 120 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:52.67 | |
4 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 2:52.99 | |
5 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 2:57.63 | |
6 | 389 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:00.61 | |
7 | 426 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:02.23 | |
8 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 3:06.60 | |
9 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 3:08.57 | |
10 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 3:18.41 | |
11 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 3:28.84 | |
12 | 224 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 3:36.92 | |
13 | 127 | Thordal Amelie | 2003 | PINGVINEN | 0378BC | 25 m | 3:47.53 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 112 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:37.53 | |
2 | 383 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:44.23 | |
3 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:03.74 | |
4 | 202 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 3:05.72 | |
5 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 3:09.14 | |
6 | 115 | Thordal Babette | 2001 | PINGVINEN | 0192BE | 25 m | 3:17.61 | |
7 | 221 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 3:38.77 | |
8 | 128 | Weiergang Josefine | 2002 | PINGVINEN | 0246AS | 25 m |
Årg. 1993-2000 |
1 | 372 | Nielsen Sarah D. | 1999 | AARS | 9948BC | 25 m | 2:53.41 | |
2 | 207 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 3:12.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 37, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2006 |
1 | 139 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | 3:15.26 | |
2 | 141 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | ||
3 | 397 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 67 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:29.81 | |
2 | 385 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:34.22 | |
3 | 428 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:51.97 | |
4 | 130 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 2:57.23 | |
5 | 358 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 3:19.53 | |
6 | 446 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:21.57 | |
7 | 17 | Gislund Frederik | 2003 | NEJST | 0395AR | 25 m | 4:23.24 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 381 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:30.05 | |
2 | 380 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 2:35.84 | |
3 | 203 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 2:41.38 | |
4 | 325 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 2:47.16 | |
5 | 121 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 2:51.69 | |
6 | 63 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 2:59.45 | |
7 | 252 | Konnerup Rasmus | 2001 | HADSUND | 0151AT | 25 m | 3:02.02 | |
8 | 131 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 3:09.62 | |
9 | 355 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 3:27.61 | |
10 | 204 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 3:36.58 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 241 | Gosvig Thomas | 1999 | FR. HAVN | 9967AH | 25 m | 2:33.57 | |
2 | 150 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 2:37.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 38, 4X100m Indv. Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 477 | S68-3 | 2005 | S 68 | 25 m | 6:10.00 | ||
2 | 495 | Pingvinen Gr.3,#1 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 6:50.00 |
Årg. 2001-2004 |
1 | 487 | Pingvinen Gr.2,#1 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 5:05.00 | ||
2 | 469 | S68-1 | 2002 | S 68 | 25 m | 5:10.00 | ||
3 | 421 | Aaby Chemical Carrots | 2001 | AABYBRO | 25 m | 5:21.00 | ||
4 | 472 | S68-2 | 2003 | S 68 | 25 m | 5:50.00 | ||
5 | 442 | Aabybro Fantastic 4 | 2003 | AABYBRO | 25 m | 5:51.00 | ||
6 | 491 | Pingvinen Gr.2,#2 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 6:00.00 | ||
7 | 232 | Søhestens Tøser 2 | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 6:25.36 | ||
8 | 233 | Søhestens Tøser 3 | 2001 | SØHESTEN | 25 m | 6:58.36 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 479 | Aalborg Damer 1 | 1994 | AALBORG | 25 m | 4:44.08 | ||
2 | 484 | Pingvinen Gr.1,#1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 5:05.00 | ||
3 | 44 | Smuts Ladies | 1995 | SMUT | 25 m | 5:05.22 | ||
4 | 500 | Super Grils | 1999 | AARS | 25 m | 5:10.00 | ||
5 | 310 | Aalborg Masters 2 | 1993 | AALBORG | 25 m | 5:24.08 | ||
6 | 231 | Søhestens Tøser 1 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 6:23.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 39, 4X100m Indv Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 496 | Pingvinen Gr.3,#1 | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 6:15.00 | ||
2 | 474 | S68-2 | 2005 | S 68 | 25 m |
Årg. 2001-2004 |
1 | 467 | S68-1 | 2001 | S 68 | 25 m | 4:36.00 | ||
2 | 488 | Pingvinen Gr.2,#1 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 5:00.00 | ||
3 | 502 | Tonseteam | 2002 | AARS | 25 m | 5:27.00 | ||
4 | 492 | Pingvinen Gr.2,#2 | 2001 | PINGVINEN | 25 m | 5:35.00 | ||
5 | 445 | Aabybro Mad Tomatoes | 2003 | AABYBRO | 25 m | 5:40.00 | ||
6 | 504 | Turbo Boys | 2002 | AARS | 25 m | 6:43.00 |
Årg. 1993-2000 |
1 | 498 | Fastboys | 1998 | AARS | 25 m | 4:39.00 | ||
2 | 482 | Pingvinen Gr.1,#1 | 1993 | PINGVINEN | 25 m | 4:45.00 | ||
3 | 441 | Aabybro Destroyers | 2000 | AABYBRO | 25 m | 4:56.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 101, 4X50m Fri Mix Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1992 |
1 | 311 | Aalborg Masters Mix 1 | 1979 | AALBORG | 25 m | 1:47.08 | ||
2 | 314 | Aalborg Mix 1 | 1986 | AALBORG | 25 m | 1:48.08 | ||
3 | 312 | Aalborg Masters Mix 2 | 1965 | AALBORG | 25 m | 1:57.08 | ||
4 | 313 | Aalborg Masters Mix 3 | 1952 | AALBORG | 25 m | 1:59.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 104, 200m Fly Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1978-1985 |
1 | 287 | Amdi Britta | 1979 | AALBORG | 7948AA | 25 m | 3:00.07 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 106, 50m Ryg Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 320 | Møller Kirsten | 1952 | AALBORG | 5272AA | 25 m | 45.08 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 290 | Bove Marie Vingaard | 1980 | AALBORG | 8036AA | 25 m | 35.08 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 293 | Fischer Camilla | 1992 | AALBORG | 9242AH | 25 m | 35.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 107, 50m Ryg Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 353 | Damvad Bo | 1967 | AARS | 6709AA | 25 m | 32.47 | |
2 | 31 | Skibsted Peter | 1965 | AALBORG | 6527AA | 25 m | 42.19 | |
3 | 301 | Kristiansen Kim T. | 1967 | AALBORG | 6757AA | 25 m | 43.42 |
Årg. 1968-1977 |
1 | 253 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | HADSUND | 7729AA | 25 m | 33.76 | |
2 | 333 | Thisted Martin | 1968 | AALBORG | 6877AA | 25 m | 41.91 | |
3 | 29 | Moeslund Klaus | 1968 | AALBORG | 6857AA | 25 m | 42.08 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 289 | Borkmann Anders | 1979 | AALBORG | 7905AA | 25 m | 30.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 109, 400m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1986-1992 |
1 | 370 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 5:16.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 110, 100m IM Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 299 | Kobbelgaard Lotte | 1964 | AALBORG | 6404AA | 25 m | 1:18.87 | |
2 | 320 | Møller Kirsten | 1952 | AALBORG | 5272AA | 25 m | 1:38.08 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 290 | Bove Marie Vingaard | 1980 | AALBORG | 8036AA | 25 m | 1:14.48 | |
2 | 287 | Amdi Britta | 1979 | AALBORG | 7948AA | 25 m | 1:17.90 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 293 | Fischer Camilla | 1992 | AALBORG | 9242AH | 25 m | 1:17.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 111, 100m IM Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 357 | Hansen Preben | 1967 | AARS | 6731AA | 25 m | 1:14.78 | |
2 | 301 | Kristiansen Kim T. | 1967 | AALBORG | 6757AA | 25 m | 1:24.08 | |
3 | 328 | Porsmose Michael | 1964 | AALBORG | 6477AA | 25 m | 1:26.87 |
Årg. 1968-1977 |
1 | 333 | Thisted Martin | 1968 | AALBORG | 6877AA | 25 m | 1:06.73 | |
2 | 253 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | HADSUND | 7729AA | 25 m | 1:14.75 | |
3 | 29 | Moeslund Klaus | 1968 | AALBORG | 6857AA | 25 m | 1:23.94 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 289 | Borkmann Anders | 1979 | AALBORG | 7905AA | 25 m | 1:05.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 112, 100m Bryst Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 299 | Kobbelgaard Lotte | 1964 | AALBORG | 6404AA | 25 m | 1:19.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 113, 100m Bryst Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 328 | Porsmose Michael | 1964 | AALBORG | 6477AA | 25 m | 1:26.18 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 303 | Lisberg Johan | 1986 | AALBORG | 8655AC | 25 m | 1:08.83 | |
2 | 370 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:16.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 114, 50m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 299 | Kobbelgaard Lotte | 1964 | AALBORG | 6404AA | 25 m | 30.57 | |
2 | 320 | Møller Kirsten | 1952 | AALBORG | 5272AA | 25 m | 37.31 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 290 | Bove Marie Vingaard | 1980 | AALBORG | 8036AA | 25 m | 28.74 | |
2 | 287 | Amdi Britta | 1979 | AALBORG | 7948AA | 25 m | 30.09 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 293 | Fischer Camilla | 1992 | AALBORG | 9242AH | 25 m | 31.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 115, 50m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 357 | Hansen Preben | 1967 | AARS | 6731AA | 25 m | 29.78 | |
2 | 301 | Kristiansen Kim T. | 1967 | AALBORG | 6757AA | 25 m | 31.52 | |
3 | 353 | Damvad Bo | 1967 | AARS | 6709AA | 25 m | 32.45 | |
4 | 371 | Nielsen Michael | 1964 | AARS | 6439AA | 25 m | 32.64 | |
5 | 31 | Skibsted Peter | 1965 | AALBORG | 6527AA | 25 m | 33.72 | |
6 | 328 | Porsmose Michael | 1964 | AALBORG | 6477AA | 25 m | 33.80 |
Årg. 1968-1977 |
1 | 253 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | HADSUND | 7729AA | 25 m | 30.05 | |
2 | 29 | Moeslund Klaus | 1968 | AALBORG | 6857AA | 25 m | 31.63 | |
3 | 333 | Thisted Martin | 1968 | AALBORG | 6877AA | 25 m | 32.20 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 289 | Borkmann Anders | 1979 | AALBORG | 7905AA | 25 m | 27.08 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 159 | Lundberg Nils | 1988 | PINGVINEN | 8855AC | 25 m | 25.82 | |
2 | 303 | Lisberg Johan | 1986 | AALBORG | 8655AC | 25 m | 25.89 | |
3 | 370 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 29.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 118, 4X100m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1992 |
1 | 305 | Aalborg Masters 1 | 1952 | AALBORG | 25 m | 4:11.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 119, 4X100m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1992 |
1 | 307 | Aalborg Masters 1 | 1979 | AALBORG | 25 m | 3:42.08 | ||
2 | 309 | Aalborg Masters 2 | 1964 | AALBORG | 25 m | 4:32.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 120, 200m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1978-1985 |
1 | 287 | Amdi Britta | 1979 | AALBORG | 7948AA | 25 m | 2:26.50 | |
2 | 290 | Bove Marie Vingaard | 1980 | AALBORG | 8036AA | 25 m | 2:27.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 121, 200m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 328 | Porsmose Michael | 1964 | AALBORG | 6477AA | 25 m | 2:41.53 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 370 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 2:19.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Løb 122, 50m Bryst Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1967 |
1 | 299 | Kobbelgaard Lotte | 1964 | AALBORG | 6404AA | 25 m | 36.70 |
Årg. 1978-1985 |
1 | 329 | Poulsen Julie Lee | 1979 | AALBORG | 7908AA | 25 m | 42.03 |
Årg. 1986-1992 |
1 | 293 |