Program for Regionsmesterskaber - Sydsjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 115
|
Stævne navn |
Regionsmesterskab |
|
Udskriftsdato |
05 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:55 |
|
|
Arrangør |
Region Sydsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 115, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
1:48.44 |
431 |
3 |
Tilde-Sofie Qwist |
2005 |
0568AH |
SLAGELSE |
|
25m |
1:44.67 |
132 |
4 |
Freja Madsen |
2004 |
0404AW |
KVIK |
|
25m |
1:46.14 |
434 |
5 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
1:51.07 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Lærke Sander Vestergaard |
2005 |
0506AL |
HASLEV |
|
25m |
1:44.44 |
143 |
2 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
1:42.65 |
3 |
3 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
VORDINGB |
|
25m |
1:41.93 |
378 |
4 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VI39 |
|
25m |
1:42.14 |
204 |
5 |
Kathrine Jensen-Mattebjer |
2004 |
0496AS |
KORSÖR |
|
25m |
1:43.20 |
150 |
6 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
1:44.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
1:41.04 |
350 |
2 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:39.52 |
349 |
3 |
Kirstine Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:39.42 |
92 |
4 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:39.46 |
222 |
5 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:39.54 |
208 |
6 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSÖR |
|
25m |
1:41.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
185 |
1 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:38.71 |
348 |
2 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:37.87 |
133 |
3 |
Tanja-Marie Mathies |
2004 |
0408AQ |
KVIK |
|
25m |
1:37.25 |
306 |
4 |
Alberte Stoltz |
2004 |
0412AQ |
RØNNE |
|
25m |
1:37.33 |
418 |
5 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:38.29 |
203 |
6 |
Isabella Jacobsen |
2004 |
0486AO |
KORSÖR |
|
25m |
1:39.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Signe Thornberg Bech |
2004 |
0406AK |
KVIK |
|
25m |
1:36.81 |
67 |
2 |
Lykke Gøtterup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
1:36.51 |
33 |
3 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
TUNE |
|
25m |
1:36.06 |
371 |
4 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:36.42 |
390 |
5 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:36.72 |
152 |
6 |
Signe Astrup Taul |
2004 |
0402AQ |
KVIK |
|
25m |
1:37.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
409 |
1 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:35.36 |
201 |
2 |
Sofie Ølgaard Hansen |
2004 |
0422AE |
KORSÖR |
|
25m |
1:34.98 |
65 |
3 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
1:34.08 |
379 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
50m |
1:34.20 |
216 |
5 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:35.28 |
359 |
6 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:35.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
31 |
1 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
TUNE |
|
25m |
1:33.83 |
39 |
2 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
TUNE |
|
50m |
1:32.89 |
212 |
3 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.11 |
433 |
4 |
Silje Gärtner |
2003 |
0322AW |
KØGE |
|
25m |
1:32.14 |
430 |
5 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
1:33.14 |
129 |
6 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
KVIK |
|
25m |
1:33.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:31.03 |
405 |
2 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
50m |
1:30.65 |
136 |
3 |
Mathilde Yde Munkebæk |
2003 |
0386AC |
KVIK |
|
25m |
1:30.02 |
26 |
4 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
TUNE |
|
50m |
1:30.09 |
217 |
5 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:30.99 |
334 |
6 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:31.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Amalie Nissov-Johannsen |
2003 |
0356AS |
VEST |
|
25m |
1:29.40 |
341 |
2 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:27.75 |
386 |
3 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:27.50 |
125 |
4 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
25m |
1:27.73 |
382 |
5 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
1:28.44 |
218 |
6 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:29.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
374 |
1 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
50m |
1:27.25 |
399 |
2 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:26.64 |
357 |
3 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:26.22 |
121 |
4 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
25m |
1:26.33 |
25 |
5 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
1:26.76 |
366 |
6 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:27.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
188 |
1 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:24.01 |
338 |
2 |
Emilia Naledi Madonsela |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:23.51 |
401 |
3 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
1:23.19 |
139 |
4 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
25m |
1:23.28 |
388 |
5 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.95 |
155 |
6 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
25m |
1:25.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
429 |
1 |
Matilde Mantzius Mosegård |
2003 |
0378AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:22.45 |
137 |
2 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
25m |
1:21.05 |
107 |
3 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
1:20.97 |
328 |
4 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.05 |
91 |
5 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
50m |
1:21.41 |
332 |
6 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:23.01 |
|
|
Heat 13 (15) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:32.29 |
342 |
2 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:30.76 |
398 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:27.00 |
116 |
4 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:28.27 |
335 |
5 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:31.59 |
346 |
6 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.42 |
|
|
Heat 14 (15) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
337 |
1 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.34 |
66 |
2 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
50m |
1:25.19 |
98 |
3 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
50m |
1:22.73 |
329 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:24.66 |
340 |
5 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.33 |
331 |
6 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.55 |
|
|
Heat 15 (15) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Amalie Michelsen |
2003 |
0308AC |
KVIK |
|
25m |
1:19.64 |
326 |
2 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.99 |
117 |
3 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
1:14.65 |
134 |
4 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
25m |
1:15.59 |
142 |
5 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
1:19.26 |
84 |
6 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
05 november 2016 |
Licens til Nakskov Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:55 |
|