Startliste for Regionsmesterskaber - Sydsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Regionsmesterskab |
|
Udskriftsdato |
05 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:55 |
|
|
Arrangør |
Region Sydsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
394 |
2 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
VATCPH-STT |
|
50m |
5:11.17 |
23 |
3 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GREVE |
|
25m |
5:03.49 |
38 |
4 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
TUNE |
|
25m |
5:07.48 |
12 |
5 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
ISHØJ |
|
25m |
5:20.51 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
403 |
1 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
50m |
5:00.73 |
423 |
2 |
August Schade Cantby |
2002 |
0211AG |
SLAGELSE |
|
25m |
4:51.98 |
86 |
3 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
4:49.59 |
354 |
4 |
Nikolai Pagh Pedersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
25m |
4:51.67 |
60 |
5 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
4:59.61 |
94 |
6 |
Jonathan Eskildsen |
2003 |
0381AA |
KØGE |
|
25m |
5:01.82 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
315 |
1 |
Valdemar Brøns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:46.69 |
317 |
2 |
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
0315AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:42.36 |
131 |
3 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
KVIK |
|
25m |
4:34.26 |
153 |
4 |
Valentin Wahl |
2003 |
0355AC |
KVIK |
|
25m |
4:39.50 |
41 |
5 |
Ole Hovmand |
2003 |
0345AH |
SK-SYD |
|
25m |
4:44.91 |
375 |
6 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
4:49.35 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
ISHØJ |
|
25m |
4:49.69 |
105 |
2 |
August Ryom |
2002 |
0253AJ |
KØGE |
|
25m |
4:45.58 |
310 |
3 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
0223AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:27.61 |
312 |
4 |
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
0287AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:34.04 |
200 |
5 |
Anders Skousen |
2002 |
0215AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
4:45.78 |
313 |
6 |
Jens Bomgaard |
2002 |
0273AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:50.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
05 november 2016 |
Licens til Nakskov Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:55 |
|