Program for Ã…ss Race
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 90 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 1:02.30 | |
2 | 85 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 25 m | 1:04.04 | |
3 | 66 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | AB5201 | 25 m | 1:05.93 | |
4 | 59 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | AR5804 | 25 m | 1:06.48 | |
5 | 218 | Clark Francesca | 2001 | ÅSUNDEN | BE1801 | 25 m | 1:06.54 | |
6 | 70 | Winberg Alma | 2001 | FALKÖPING | AH6401 | 25 m | 1:06.96 | |
7 | 110 | Edvardsson Maja | 2003 | S 02 | BH2603 | 25 m | 1:07.94 | |
8 | 98 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 25 m | 1:09.27 | |
9 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | AB7204 | 25 m | 1:11.11 | |
10 | 87 | Kampe Ellen | 2003 | MARIESTAD | AP3803 | 25 m | 1:11.24 | |
11 | 96 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | AW3202 | 50 m | 1:11.70 | |
12 | 54 | Alsiö Moa | 2001 | FALKÖPING | BO3801 | 25 m | 1:11.82 | |
13 | 131 | Theorin Ronja | 2005 | S 02 | AE6605 | 25 m | 1:12.21 | |
14 | 56 | Gunnarsson Emelie | 2001 | FALKÖPING | AJ3801 | 50 m | 1:12.56 | |
15 | 118 | Lind Madison | 2004 | S 02 | AZ4804 | 25 m | 1:12.95 | |
16 | 45 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | AP5405 | 50 m | 1:13.33 | |
17 | 119 | Magnusson Elna | 2004 | S 02 | BG1804 | 25 m | 1:13.40 | |
18 | 148 | Johansson Linnea | 2003 | SKÖVDE SS | BM4403 | 25 m | 1:14.07 | |
19 | 93 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | AN7804 | 25 m | 1:15.09 | |
20 | 91 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | AP4803 | 25 m | 1:15.89 | |
21 | 105 | Bromander Lia | 2004 | S 02 | AZ4604 | 25 m | 1:16.06 | |
22 | 146 | Högström Sandra | 2003 | SKÖVDE SS | BF0603 | 25 m | 1:16.45 | |
23 | 132 | Vråmo Ellen | 2004 | S 02 | BF8604 | 25 m | 1:16.95 | |
24 | 184 | Berglund Vilma | 2003 | ÅSUNDEN | AD3803 | 50 m | 1:16.96 | |
25 | 207 | Sandwall Viktoria | 2003 | SK ALINGSÅ | BG7203 | 25 m | 1:17.14 | |
26 | 113 | Gripfors Nelly | 2005 | S 02 | AL4605 | 25 m | 1:17.97 | |
27 | 182 | Skoog Ebba | 2004 | SVENLJUNGA | AZ2404 | 25 m | 1:18.34 | |
28 | 33 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | AE2604 | 25 m | 1:18.82 | |
29 | 107 | Cederqvist Amanda | 2005 | S 02 | AY2405 | 25 m | 1:19.89 | |
30 | 181 | Lundqvist Louise | 2003 | SVENLJUNGA | AQ1403 | 25 m | 1:20.16 | |
31 | 114 | Holmqvist Ella | 2005 | S 02 | AY3405 | 25 m | 1:20.77 | |
32 | 26 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 25 m | 1:20.95 | |
33 | 141 | Bozic Andrea | 2004 | SKÖVDE SS | AO9204 | 25 m | 1:21.19 | |
34 | 147 | Johansson Ida | 2003 | SKÖVDE SS | AE2403 | 25 m | 1:21.51 | |
35 | 103 | Beybutov Miray | 2005 | S 02 | AY1405 | 25 m | 1:22.14 | |
36 | 42 | Sjöberg Elly | 2005 | ELFSBORG | AE6205 | 25 m | 1:22.18 | |
37 | 27 | Johannsmeyer Lara | 2003 | ELFSBORG | BV9603 | 25 m | 1:22.85 | |
38 | 150 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | BF7205 | 50 m | 1:22.89 | |
39 | 25 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | AB2405 | 25 m | 1:22.93 | |
40 | 195 | Andrén Hanna | 2004 | SK ALINGSÅ | AI3204 | 50 m | 1:23.14 | |
41 | 4 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | BD6804 | 50 m | 1:24.88 | |
42 | 153 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | AX1605 | 25 m | 1:24.93 | |
43 | 89 | Mellander Thyra | 2003 | MARIESTAD | AP2803 | 25 m | 1:25.07 | |
44 | 217 | Krüger Jasmine | 2003 | ÅSUNDEN | AL1403 | 25 m | 1:25.29 | |
45 | 75 | Andersson Lisa | 2005 | SK GÖTENE | AP1405 | 25 m | 1:25.37 | |
46 | 68 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | BM6603 | 25 m | 1:25.44 | |
47 | 41 | Siwersjö Sofia | 2004 | ELFSBORG | AF3604 | 50 m | 1:25.45 | |
48 | 157 | Thell Nellie | 2004 | SKÖVDE SS | BF0804 | 50 m | 1:25.61 | |
49 | 35 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 1:25.80 | |
50 | 32 | Konstantoulas Kassandra | 2004 | ELFSBORG | BJ1604 | 25 m | 1:26.86 | |
51 | 36 | Nyberg Ebba | 2004 | ELFSBORG | AZ8804 | 50 m | 1:27.50 | |
52 | 81 | Öjersson Tove | 2005 | SK GÖTENE | AM1605 | 50 m | 1:27.81 | |
53 | 128 | Sillerström Klara | 2003 | S 02 | BR1603 | 25 m | 1:27.99 | |
54 | 61 | Karlén Lisa | 2005 | FALKÖPING | AL4805 | 25 m | 1:28.82 | |
55 | 19 | Fritzson Filippa | 2005 | ELFSBORG | AE3205 | 25 m | 1:28.89 | |
56 | 44 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 25 m | 1:29.67 | |
57 | 228 | Söderberg Rebecka | 2004 | ÅSUNDEN | AB0404 | 25 m | 1:29.72 | |
58 | 77 | Ankarin Älwa | 2005 | SK GÖTENE | AM6605 | 50 m | 1:29.73 | |
59 | 53 | Alsiö Hanna | 2004 | FALKÖPING | AO0404 | 25 m | 1:34.33 | |
60 | 88 | Melin Theresa | 2005 | MARIESTAD | AM1805 | 50 m | 1:35.79 | |
61 | 12 | Cavka Nirvana | 2004 | ELFSBORG | BN3204 | 25 m | 1:36.49 | |
62 | 2 | Kemper Ebba | 2004 | ANDERSTORP | BA6404 | 25 m | 1:39.11 | |
63 | 174 | Stenström Lovisa | 2003 | STRÖMSTAD | AX4403 | 25 m | 1:44.83 | |
64 | 29 | Johansson Emelie | 2005 | ELFSBORG | BH2205 | 25 m | 1:50.63 | |
65 | 111 | Enghult Filippa | 2005 | S 02 | BJ8405 | 25 m | ||
66 | 117 | Kostadinova Eleonora | 2005 | S 02 | BF6205 | 25 m | ||
67 | 151 | Kvarnstedt Felicia | 2005 | SKÖVDE SS | AY2805 | 25 m | ||
68 | 154 | Nyqvist Ellen | 2003 | SKÖVDE SS | BZ5803 | 25 m | ||
69 | 208 | Tillberg Ellen | 2005 | SK ALINGSÅ | AS4405 | 25 m | ||
70 | 222 | Malnar Marta Eva | 2004 | ÅSUNDEN | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 29 september 2016 |
Licensierad till: Åsundens Simsällskap | Utskriftstid | 09:04 |