Startliste for Nybolig Kastrup - Åbne Københavnske Masters 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Åbne Københavnske Masters |
|
Udskriftsdato |
05 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:37 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Medley Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3044 |
2 |
Anna Möller |
1965 |
50-54 |
SKURU IK |
|
25m |
|
2176 |
3 |
Else Møller |
1958 |
55-59 |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:52.00 |
2872 |
4 |
Pernilla Kullman |
1978 |
35-39 |
SK TRITON |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2345 |
1 |
Lotta Örne |
1959 |
55-59 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:40.99 |
2354 |
2 |
Vivi Åkerman |
1967 |
45-49 |
Haldens SK |
|
25m |
1:35.00 |
2037 |
3 |
Ellen Åsgard |
1966 |
50-54 |
Snøgg SK |
|
25m |
1:32.00 |
2930 |
4 |
Henriette Lilleør |
1970 |
45-49 |
BIRKERØD |
|
25m |
1:33.00 |
1404 |
5 |
Kirsten Sundby Foldvik |
1958 |
55-59 |
Larvik SK |
|
25m |
1:36.51 |
1418 |
6 |
Lena Johannsson |
1954 |
60-64 |
NKK |
|
25m |
1:48.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
320 |
1 |
Margareta Rainer |
1949 |
65-69 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:31.00 |
2132 |
2 |
Ulla-Karin Aufrecht |
1964 |
50-54 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.01 |
2264 |
3 |
Lene Dyrbak |
1971 |
45-49 |
RINGSTED |
|
25m |
1:27.68 |
1420 |
4 |
Johanna Fyrk |
1969 |
45-49 |
NKK |
|
25m |
1:27.72 |
2341 |
5 |
Sonja Haglund |
1966 |
50-54 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:29.06 |
2342 |
6 |
Helén Johansson |
1968 |
45-49 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:31.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2608 |
1 |
Tina D. Poulsen |
1973 |
40-44 |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.74 |
2677 |
2 |
Anette Vickery |
1976 |
40-44 |
GSK |
|
25m |
1:23.00 |
2882 |
3 |
Annicke Bergh Monsen |
1958 |
55-59 |
Bergen OM |
|
25m |
1:21.09 |
896 |
4 |
Torill Bergesen |
1957 |
55-59 |
Bergen OM |
|
25m |
1:21.50 |
2429 |
5 |
My Persson |
1986 |
30-34 |
MKK |
|
25m |
1:23.48 |
2829 |
6 |
Signe Bech |
1988 |
25-29 |
HERMES |
|
25m |
1:27.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3005 |
1 |
Signe de Neergaard |
1971 |
45-49 |
KVIK |
|
25m |
1:20.00 |
2128 |
2 |
Karin Elmberg |
1965 |
50-54 |
KSLS |
|
25m |
1:20.00 |
1421 |
3 |
Olga Kosovskaya |
1982 |
30-34 |
NKK |
|
25m |
1:19.65 |
2822 |
4 |
Pia Möller |
1968 |
45-49 |
HS |
|
25m |
1:19.95 |
2813 |
5 |
Mie Lønne |
1992 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:20.00 |
2339 |
6 |
Anna Gunnarsson |
1984 |
30-34 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:20.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2353 |
1 |
Elise Nygaard Martinsen |
1990 |
25-29 |
Haldens SK |
|
25m |
1:18.50 |
2340 |
2 |
Marja Haglund |
1968 |
45-49 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:18.11 |
2748 |
3 |
Malin Nilsson |
1973 |
40-44 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:17.71 |
2837 |
4 |
Anne Roslyng |
1983 |
30-34 |
HERMES |
|
25m |
1:17.77 |
1592 |
5 |
Helena Ekdahl |
1985 |
30-34 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.25 |
2425 |
6 |
Camilla Borglin |
1971 |
45-49 |
SK TRITON |
|
25m |
1:19.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2804 |
1 |
Stine Dahl Vest |
1994 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:11.00 |
2805 |
2 |
Emma Festirstein Nyström |
1996 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:09.00 |
2970 |
3 |
Linda Lund Tietze |
1984 |
30-34 |
KØGE |
|
25m |
1:02.78 |
2586 |
4 |
Anette Philipsson |
1965 |
50-54 |
LASS |
|
25m |
1:07.85 |
2806 |
5 |
Marianne Duijm |
1993 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:09.00 |
1598 |
6 |
Hanna Wengrud |
1984 |
30-34 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
05 november 2016 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
12:37 |
|