Program för Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 09.00
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer |
Sponsor: KKB Fastigheter AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 104 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:06.78 | |
2 | 244 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 1:07.26 | |
3 | 275 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:07.36 | |
4 | 88 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:08.46 | |
5 | 253 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:08.56 | |
6 | 297 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:08.82 | |
7 | 303 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:08.97 | |
8 | 288 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 1:09.35 | |
9 | 242 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 25 m | 1:09.64 | |
10 | 247 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:10.02 | |
11 | 324 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:10.04 | |
12 | 94 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:10.39 | |
13 | 236 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 25 m | 1:10.44 | |
14 | 23 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:12.54 | |
15 | 296 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:13.88 | |
16 | 216 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:14.64 | |
17 | 258 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 1:15.08 | |
18 | 317 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:15.26 | |
19 | 24 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 1:16.15 | |
20 | 15 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:17.43 | |
21 | 6 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:17.51 | |
22 | 62 | Norstedt Ingrid | 2002 | HS | AO2802 | 25 m | 1:17.68 | |
23 | 84 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 1:17.85 | |
24 | 56 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:18.15 | |
25 | 332 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 1:18.31 | |
26 | 37 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:18.34 | |
27 | 63 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:18.34 | |
28 | 36 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 1:18.93 | |
29 | 49 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:19.01 | |
30 | 51 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:20.21 | |
31 | 59 | Maigren Hanna | 2001 | HS | BL8401 | 25 m | 1:20.88 | |
32 | 269 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 1:22.11 | |
33 | 72 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 1:23.00 | |
34 | 81 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:23.91 | |
35 | 282 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:25.86 | |
36 | 262 | Kertzscher Erlandsson Olga | 2004 | YSTADS SS | AD8204 | 25 m | 1:26.04 | |
37 | 87 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 50 m | 1:26.49 | |
38 | 33 | Thorsson Tilde | 2003 | SK HAJEN | AL6203 | 25 m | 1:27.30 | |
39 | 65 | Pettersson Cecilia | 2003 | HS | AR2803 | 25 m | 1:29.02 | |
40 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 25 m | 1:30.68 | |
41 | 67 | Philipsson Eriksson Filippa | 2003 | HS | AX7203 | 25 m | 1:31.30 | |
42 | 21 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:31.88 | |
43 | 38 | Allard Estelle | 2003 | HS | AX3203 | 25 m | 1:32.65 | |
44 | 221 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 25 m | 1:34.05 | |
45 | 320 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 25 m | 1:36.01 | |
46 | 103 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | ||
47 | 280 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | ||
48 | 294 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 11 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 20:51 |