Program för Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 09.00
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 2 2016 |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
20:56 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: KKB Fastigheter AB |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
294 |
1 |
Linn Olsson |
2002 |
AG8402 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
320 |
2 |
Victoria Olsson |
2002 |
BP5402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:36.01 |
38 |
3 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
25m |
1:32.65 |
221 |
4 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
1:34.05 |
103 |
5 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
280 |
6 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
1:31.30 |
65 |
2 |
Cecilia Pettersson |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
1:29.02 |
87 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:26.49 |
33 |
4 |
Tilde Thorsson |
2003 |
AL6203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:27.30 |
18 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:30.68 |
21 |
6 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:31.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:25.86 |
72 |
2 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
1:23.00 |
59 |
3 |
Hanna Maigren |
2001 |
BL8401 |
HS |
|
25m |
1:20.88 |
269 |
4 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:22.11 |
81 |
5 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
1:23.91 |
262 |
6 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:26.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:19.01 |
63 |
2 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:18.34 |
332 |
3 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:18.31 |
37 |
4 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
1:18.34 |
36 |
5 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.93 |
51 |
6 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
1:20.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
1:17.85 |
6 |
2 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:17.51 |
24 |
3 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.15 |
15 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.43 |
62 |
5 |
Ingrid Norstedt |
2002 |
AO2802 |
HS |
|
25m |
1:17.68 |
56 |
6 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
1:18.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Lucie Ghanem |
2002 |
AS0802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:15.08 |
296 |
2 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:13.88 |
236 |
3 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.44 |
23 |
4 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.54 |
216 |
5 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:14.64 |
317 |
6 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.04 |
242 |
2 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.64 |
303 |
3 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:08.97 |
288 |
4 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:09.35 |
247 |
5 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.02 |
94 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:08.56 |
275 |
2 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.36 |
104 |
3 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.78 |
244 |
4 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.26 |
88 |
5 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.46 |
297 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:08.82 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
20:56 |
|